{*/navesnoe-oborudovanie-dlya-motoblokov/hodoumenshiteli/*}

Ходозменшувач для Мотоблока

Сортировка:
На странице:
Вид: Список Сетка
 • Ходозменшувач Zirka-105
  На основе 1 отзывов.
  Ходозменшувач для мотоблока Zirka-105 з ланцюговою передачею вирішує питання збільшення тяги мотоблока в 2,5 рази. Зменшувач ходу для мотоблоків з бензиновим та дизельним двигуном моделей 105 та аналогів. Ходозменшувач утворює другу ходову частину під двигуном, це додатковий редуктор, вс..
  Ходозменшувач для мотоблока Zirka-105 з ланцюговою передачею вирішує питання збільшення тяги мотоблока...
  6 450.00 грн.
 • Ходозменшувач Зірка 135
  На основе 1 отзывов.
  Ходозменшувач для мотоблока з двигуном повітряного охолодження і потужністю 9 к.с. Ходозменшувач для мотоблока 135 з ланцюговою передачею вирішує питання збільшення тяги мотоблока в 2,5 рази. Для моделей 135 та аналогів. Зменшувач ходу  утворює другу ходову частину під двигуном, це д..
  Ходозменшувач для мотоблока з двигуном повітряного охолодження і потужністю 9 к.с. Ходозменшувач д...
  6 450.00 грн.
 • Ходозменшувач редукторний 3х4 дизельний
  На основе 1 отзывов.
  Ходозменшувач  редукторний для мотоблока 105-135 механічний «3х4» з шестерною передачею це додаткова коробка передач, її кріплять між двигуном мотоблока і корпусом редуктора. Ходозменшувач призначений для середніх та легких мотоблоків 6-9 к.с. Зубр, Кентавр, Зірка, Форте, Аврора, Витязь..
  Ходозменшувач  редукторний для мотоблока 105-135 механічний «3х4» з шестерною передачею це додатк...
  9 620.00 грн.
 • Ходозменшувач редукторний 3х5 бензиновий
  На основе 1 отзывов.
  Ходозменшувач редукторний для мотоблока шестерний 3х5 для Зірка, Кентавр, Зоря, Зубр, Аврора, Витязь, Форте з бензиновим двигуном повітряного охолодження 6-9 к.с. Зменшувач ходу 3х5 має конструкцію і принцип роботи такий самий, як ходозменшувач редукторний 3х4 для мотоблоків з дизельним двигу..
  Ходозменшувач редукторний для мотоблока шестерний 3х5 для Зірка, Кентавр, Зоря, Зубр, Аврора, Витязь, ...
  9 620.00 грн.

Ходозменшувач для мотоблока

Ходозменшувач – пристрій для зниження швидкості руху мотоблока з двигуном повітряного охолодження.

Для роботи фрезою мотоблоку необхідні високі оберти, для проведення робіт, що вимагають збільшення тягового зусилля застосовують зменшувачі ходу. Занадто швидкий рух мотоблока викликає підвищену стомлюваність оператора, змушеного дуже швидко рухатися за мотоблоком, і створює умови, за яких неможлива коректна робота навісного обладнання та складніших причіпних механізмів.

Питання зменшення ходу є актуальним для мотоблоків, оснащених двигуном повітряного охолодження потужністю 6-9 к.с. і призначених виробником для використання в якості ефективної фрези, тому у них відсутня понижена передача. Існуючі передачі дві вперед і одна задня проблему вирішити не можуть - все одно рух занадто швидкий.

У той же час цей клас мотоблоків оснащений зчіпним вузлом для кріплення різного навісного та причіпного обладнання, що дає можливість дуже широко задіяти його - практично на будь-яких городніх і господарських роботах. Це стосується мотоблоків Форте, Зубр, Зірка, Кентавр та аналогів.

Ходозменшувачі – види, переваги та недоліки

Ходозменшувач необхідний – тепер важливо зробити правильний вибір – ланцюговий чи редукторний. Розглянемо переваги та недоліки кожного, щоб ухвалити правильне рішення.

Ланцюговий ходозменшувач

Ланцюговий зменшувач ходу – все дуже просто – встановлюється під двигуном за допомогою болтів, створюючи додатковий редуктор із закріпленими на ньому великими зірочками, і сюди потрібно встановити грунтозачепи або гумові колеса. На вал мотоблока слід поставити малі зірки і з'єднати ланцюгом з великими. Тепер під час руху швидкість зменшиться у 2,5 рази.

Цепной ходоуменьшитель

Ланцюговий ходозменшувач без проблем встановлюється на повітряні мотоблоки 6-9 к.с, є невеликі відмінності для 6 і 9 сильних моделей, але принцип установки та роботи той самий.

Переваги:

 •   ціна
 •   підходить на всі мотоблоки 6 та 9 л.с.
 •   простий у встановленні
 •   простий в обслуговуванні

Недоліки:

 •   для повернення до заводських налаштувань швидкості ходозменшувач доведеться зняти
 •   відсутність будь-якого захисту механізму зменшувача ходу

Редукторний ходозменшувач

Редукторний шестерний ходозменшувач значно складніше в установці і є набагато складнішим механізмом, доповнює роботу редуктора і встановлюється між КПП і двигуном. Часткове розбирання мотоблоку та встановлення редукторного шестерного зменшувача ходу вимагає певних навичок, інструментів, відповідального ставлення, тому якщо немає впевненості у своїх можливостях по встановленню, краще звернутися до фахівців. Відео інструкція нижче.

Редукторний ходозменшувач слід встановити один раз, що є його головною перевагою.

Редукторный ходоуменьшитель

Передбачено три положення перемикача, за яких:

Переваги:

 •   механізм переводить швидкість руху мотоблока на знижену
 •   повертає до «рідних» швидкостей
 •   повністю відключає двигун від КПП

Недоліки:

 •   складний механізм, що вимагає оригінальних запчастин та спеціальних навичок для збирання та обслуговування
 •   вища вартість
 •   щоб точно визначити, чи підійде ходозменшувач на Ваш мотоблок чи ні потрібно зробити часткове розбирання – від'єднати двигун від КПП, так як зустрічаються мотоблоки, у яких отвори на перехідній плиті не відповідають отворам на ходозменувачі, такі ситуації виникали з бензиновими моделями

Більш детальна інформація щодо розміщення отворів на сторінці з описом редукторного ходозменшувача та нижче на відео.

Ходозменшувачі в інтернет-магазині Гектар

Ходозменшувачі у нашому магазині представлені виробами ПП Крючков О. А. м.Полтава, вони надійні, всі наші покупці без проблем самостійно змогли встановити їх на мотоблоки.

Ходозменшувач можна придбати, оформивши замовлення на сайті, телефоном, запросити дзвінок. Доставка здійснюється переважно службою Нова пошта, вартість послуг перевізника при пересиланні виробу практично не відрізняється, можна сплатити при отриманні або на розрахунковий рахунок, як Вам зручніше.