{*/navesnoe-oborudovanie-dlya-minitraktorov/kultivatory/*}

Культиватори для мінітрактора

Сортировка:
На странице:
Вид: Список Сетка
 • Культиватор міжрядної обробки КМО-2,1
  На основе 0 отзывов.
  Культиватор міжрядної обробки КМО-2,1 Культиватор міжрядної обробки КМО-1,2 навісний трирядний для тракторів від 22 до 30 к.с. Культиватор застосовується для обробки міжрядь - рихлення, прополювання, видалення бур'янів. Культиватор складається з: потужної рами триточково..
  Культиватор міжрядної обробки КМО-2,1 Культиватор міжрядної обробки КМО-1,2 навісний трирядний для...
  12 990.00 грн.
 • Культиватор міжрядної обробки КМО-2,1 з підгортачами
  На основе 0 отзывов.
  Культиватор міжрядної обробки для мінітракторів 22-30л.с. трирядний з підгортачами. Культиватор складається з: потужної рами триточкового причіпного вузла трьох секцій, що переміщаються по рамі Кожна секція включає: опорне колесо стрільчату лапу б..
  Культиватор міжрядної обробки для мінітракторів 22-30л.с. трирядний з підгортачами. Культиватор ск...
  15 160.00 грн.
 • Культиватор міжрядного обробітку КМО-1,8 (У) 3т
  На основе 0 отзывов.
  Культиватор міжрядного обробітку КМО-1,8 (У) 3т Культиватор для мінітрактора від 12 к.с. міжрядної обробки КМО-1,8 (У) на 3 точки призначений для прополювання міжрядь, розпушування ґрунту, видалення бур'янів. Причіпний вузол триточковий. На потужній рамі встановлені три секції, секції..
  Культиватор міжрядного обробітку КМО-1,8 (У) 3т Культиватор для мінітрактора від 12 к.с. міжрядної...
  11 000.00 грн.
 • Культиватор суцільної обробки КН-1,4Л 3т.
  На основе 0 отзывов.
  Культиватор суцільної обробки КН-1,4Л 3т. Культиватор суцільної обробки для мінітрактора призначений для передпосівної обробки верхнього шару ґрунту. Культиватор КН-1,4 3т оснащений триточковим причіпним пристроєм. За допомогою «лап» у кількості 7 шт культиватор розпушує землю, р..
  Культиватор суцільної обробки КН-1,4Л 3т. Культиватор суцільної обробки для мінітрактора приз...
  9 390.00 грн.
 • Культиватор Їжак секция КУ7
  На основе 0 отзывов.
  Культиватор Їжак секція для мототрактора, мінітрактора Культиватор Їжак застосовується для розпушування, насичення киснем ґрунту та видалення бур'янів. Робочі елементи культиватора Їжак - диски з привареними шипами. Шипи діаметром 12 мм, товщина металу кілець 5 мм. Диски встановле..
  Культиватор Їжак секція для мототрактора, мінітрактора Культиватор Їжак застосовується для розпушу...
  3 480.00 грн.
 • Окучник ОПТ-40
  На основе 0 отзывов.
  Окучник ОПТ-40 встановлюється на культиватор міжрядної обробки для мінітрактора. Ширина захвату 400 мм Глибина підгортання до 150 мм Вага 5 кг   ..
  Окучник ОПТ-40 встановлюється на культиватор міжрядної обробки для мінітрактора. Ширина захвату 40...
  790.00 грн.
 • Культиватор пружинний КН-1,6П
  На основе 0 отзывов.
  Культиватор пружинний КН-1,6П навісний для передпосівної суцільної обробки землі, для мінітракторів потужністю від 18 до 25 к.с. Продуктивність культиватора 1,2 га/год. У комплекті лап 19 Ширина обробки 1600 мм Глибина обробки ґрунту 150 мм Вага 98 кг Габар..
  Культиватор пружинний КН-1,6П навісний для передпосівної суцільної обробки землі, для мінітракторі...
  20 480.00 грн.
 • Культиватор суцільної обробки КН-1,6
  На основе 0 отзывов.
  Культиватор суцільної обробки КН-1,6 навісний для тракторів від 22 до 30 л. Культиватор має два опорних колеса. Причіпний вузол триточковий Продуктивність до 1,44 га/год. Кількість лап 7 Глибина обробки до 150 мм Ширина захвату 1600 мм. Габаритні розміри 1750х1000х980 ..
  Культиватор суцільної обробки КН-1,6 навісний для тракторів від 22 до 30 л. Культиватор має два оп...
  13 340.00 грн.
 • Культиватор суцільної обробки з катком КН-1,6Л
  На основе 0 отзывов.
  Культиватор суцільної обробки з катком КН-1,6М навісний для мінітрактора від 18 до 25 к.с. Культиватор має три точковий причепний вузол, два опорних колеса. Продуктивність до 1,44 га/год. Кількість лап 7 Глибина обробки до 150 мм Ширина захвату 1600 мм. Габаритні розміри 1..
  Культиватор суцільної обробки з катком КН-1,6М навісний для мінітрактора від 18 до 25 к.с. Культив...
  19 070.00 грн.
 • Культиватор «Ёж» универсальный
  На основе 0 отзывов.
  Культиватор «Ёж» универсальный, его можно установить на мотоблок, мототрактор или минитрактор.  «Ежи» применяют для рыхления, прополки, окучивания различных культур.  Во время обработки земли «Ёжиком» кроме качественной уборки сорняков происходит насыщение почвы кислородом, что очень ва..
  Культиватор «Ёж» универсальный, его можно установить на мотоблок, мототрактор или минитрактор.  «...
  0.00 грн.

Культиватор на мінітрактор

Овочі та фрукти складають основу нашого раціону. І багато хто намагається виростити їх самостійно, щоб бути впевненим у якості та натуральності отриманого продукту. Однак не кожен уявляє, скільки часу та сил потрібно витратити, щоб отримати врожай. Навіть якщо у вас невелика ділянка, з ранньої весни до пізньої осені ви будете зайняті посадкою, прополюванням, поливом та іншими сільськогосподарськими роботами.

А якщо у вас солідна ділянка чи фермерське господарство, то без техніки не обійтись. І найкращий варіант – це мінітрактор.

Застосування мінітрактора в сільському господарстві дуже різноманітне і навісне обладнання грає в цьому велику роль. Приєднуючи до нього різні агрегати, легко впораєтеся з усіма роботами. Навіть стомлююча прополка пройде непомітно, якщо купити культиватор для мінітрактора.

Як працює культиватор?

Культиватор - це пристрій для розпушення ґрунту без його перевертання, як це буває при оранні плугами. Він є металевою рамою, на якій встановлені лапи. Залежно від їхньої форми культиватор на мінітрактор може виконувати ті чи інші роботи.

Звичний формат – це так звані «стріли». Гострою частиною вони розрізають землю, виконуючи при цьому відразу дві функції: розпушування ґрунту та видалення бур'янів. Лапи можуть бути тонкими та гострими, що нагадують пазурі, або у формі колючих дисків, схожі на «їжака». Завдяки такому формату вони легко розпушують навіть дуже твердий і сухий ґрунт.

Часто в культиваторі встановлюють вирівнювальну планку, яка вирівнює землю після розпушування або каток.

Різновиди культиваторів

Перше, для чого зазвичай застосовують мототрактор - це суцільна обробка ділянки або поля ранньою весною і також восени, яка відбувається обов'язково кожен сезон, це розпушує грунт, сприяє знищенню бур'янів. для цього застосовують різні культиватори передпосівної суцільної обробки. Культиватори мають різні габаритні розміри, різну кількість лап, бувають з опорними колесами, з катком.

Також є культиватори міжрядної обробки, їх застосовують, коли рослини вже досить підросли. Такі культиватори розпушують міжряддя, знищують бур'яни, підгортають культури.

Деякі рослини вимагають особливого догляду, наприклад, бавовна. Для їхньої обробки знадобиться особлива модель культиватора. Особлива конструкція потрібна і для додаткових функцій, наприклад прополювання можна поєднати з внесенням добрив.

Як купити культиватор для мінітрактора?

Виробники України виготовляють різні види культиваторів для мінітракторів, важливо підібрати культиватор, що відповідає потужності Вашого агрегату та визначити, які роботи він виконуватиме.

Купити культиватор можна в інтернет-магазині "Гектар", застосувавши кнопку "купити" або зателефонувавши нам. Службу доставки замовлення підбираємо індивідуально. Доставка здійснюється в Олександрію, Київ, Чернігів, Полтаву, Вінницю, Миколаїв, Суми, Тернопіль, Хмельницький, Охтирку, інші міста України.

Культиватор для минитрактора

Звичний формат культиватора, "стріли".