{*/navesnoe-oborudovanie-dlya-mototraktorov/plugi-dlya-mototraktora/*}

Плуги на мототрактор

Сортировка:
На странице:
Вид: Список Сетка
 • Плуг двокорпусний для мототрактора ПЛ7
  На основе 1 отзывов.
  Плуг двокорпусний для мототрактора,  переобладнаного з мотоблока за допомогою КІТ набору і має з колію 700 мм Плуг 2х корпусний  ПЛ7  оснащений: міцною рамою трикутної форми опорним колесом зчіпним вузлом для установки на мототрактор г..
  Плуг двокорпусний для мототрактора,  переобладнаного з мотоблока за допомогою КІТ набору і ма...
  5 980.00 грн.
 • Плуг для мінітрактора ПЛ11
  На основе 1 отзывов.
  Плуг для мінітрактора з триточковою навісною системою. Плуг однокорпусний, за основу моделі ПЛ11 взято плуг ПЛ6, що добре зарекомендував себе в роботі. Плуг ПЛ11 простий та зручний у налаштуваннях, показав відмінний результат під час польових випробувань. Корпус плуга встановлюється н..
  Плуг для мінітрактора з триточковою навісною системою. Плуг однокорпусний, за основу моделі ПЛ11 в...
  5 300.00 грн.
 • Плуг для мінітрактора с дисковим ножем ПЛ12
  На основе 1 отзывов.
  Плуг для мінітрактора з дисковим прорізним ножем ПЛ12 Плуг для мінітрактора або мототрактора під триточкову навісну систему однокорпусний з опорним колесом та дисковим прорізним ножем. Дисковий ніж виконує функцію передплужника: розрізає верхній шар ґрунту зменшує навантажен..
  Плуг для мінітрактора з дисковим прорізним ножем ПЛ12 Плуг для мінітрактора або мототрактора під т...
  5 970.00 грн.
 • Плуг для мотоблока і мототрактора
  На основе 2 отзывов.
  Плуг ПЛ4 для мототрактора та важкого мотоблока мотоблока  Для виконання всіх необхідних налаштувань роботи плуга в комплект входить: зчіпний пристрій – для мотоблоків з двигуном водяного охолодження і мототракторів, пепрероблених з важких мотоблоків опорне колесо – для регу..
  Плуг ПЛ4 для мототрактора та важкого мотоблока мотоблока  Для виконання всіх необхідних налаш...
  4 600.00 грн.
 • Плуг для мототрактора з гідравлікою ПЛ6
  На основе 1 отзывов.
  Плуг для мототрактора з гідравлікою ПЛ6 Плуг для мототрактора з гідравлічним заднім підйомним механізмом однокорпусний. Шарнірна рама дозволяє виконати ряд регулювань положення плуга: кут нахилу змінюється в межах 15 градусів у поздовжньому  та поперечному напрямка..
  Плуг для мототрактора з гідравлікою ПЛ6 Плуг для мототрактора з гідравлічним заднім підйомни...
  6 080.00 грн.
 • Плуг до мототрактора з гідравлікою з дисковим ножем
  На основе 1 отзывов.
  Плуг до мототрактора ПЛ6 із дисковим прорізним ножем Плуг однокорпусний ПЛ6 для мототрактора з гідравлічним заднім підйомним механізмом в комплекті з дисковим прорізним ножем. Плуг має шарнірну раму, що дозволяє виконувати регулювання положення плуга: кут нахилу змінюєт..
  Плуг до мототрактора ПЛ6 із дисковим прорізним ножем Плуг однокорпусний ПЛ6 для мототрактора...
  7 140.00 грн.
 • Плуг для мототрактора двокорпусний ПЛН2-20 МТ 1т
  На основе 0 отзывов.
  Плуг двокорпусний для мототрактора потужністю 12-18 к.с. Плуг призначений для мототрактора з одноточковим вузлом причіпним, оснащений потужною рамою, опорним колесом. Лемех плуга знімний, виготовлений із міцної сталі марки 65г. Перед проведенням оранки необхідно переконатися в тому, щ..
  Плуг двокорпусний для мототрактора потужністю 12-18 к.с. Плуг призначений для мототрактора з однот...
  6 590.00 грн.
 • Плуг двокорпусний для мототрактора ПЛН-2-20 МТ 3т
  На основе 1 отзывов.
  Плуг двокорпусний для мототрактора оснащеного триточковою навісною системою і  потужністю в межах 12-18 к.с. Плуг складається з: міцної рами опорного колеса причіпного вузла під триточкову навісну систему 2х корпусів плугів Корпуси плугів встановлюються на..
  Плуг двокорпусний для мототрактора оснащеного триточковою навісною системою і  потужністю в межах...
  6 950.00 грн.
 • Дисковий нарізач для плуга
  На основе 1 отзывов.
  Дисковий нарізач для плуга Дисковий нарізач для однокорпусного плуга для мототрактора виконує функцію передплужника - підрізає верхній шар землі на 50 мм, що значно полегшує роботу плуга, знижуючи тягове зусилля. Дисковий прорізний ніж є двох видів: на плуг для мототрактора з гідр..
  Дисковий нарізач для плуга Дисковий нарізач для однокорпусного плуга для мототрактора виконує функ...
  1 060.00 грн.
 • Плуг двокорпусний для мотоблока, мототрактора
  На основе 0 отзывов.
    Плуг двокорпусний для мотоблоку, мототрактора, переобладнаного з мотоблока потужністю 8-12 к.с. із опорним колесом. Ця модель плуга має раму та зчіпний пристрій, опорне колесо значно полегшує роботу. Плугом перевертають верхній шар ґрунту для розпушування, знищення бур'янів, шкідни..
    Плуг двокорпусний для мотоблоку, мототрактора, переобладнаного з мотоблока потужністю 8-12 ...
  5 000.00 грн.
 • Плуг для мототрактора двокорпусний
  На основе 1 отзывов.
  Плуг двокорпусний для мототрактора з одноточковим зчіпним вузлом оснащений опорним колесом. Рама посилена, товщина стінки профільної труби 3 мм. Регулювання положення плуга щодо осі та кута атаки за допомогою талрепів. Опорне колесо також служить для налаштування глибини оранки. Г..
  Плуг двокорпусний для мототрактора з одноточковим зчіпним вузлом оснащений опорним колесом. Рама п...
  6 000.00 грн.

Плуги для мототрактора

Плуг є одним із найдавніших знарядь, яке використовували тисячі років тому для обробітку землі. Спочатку його тягла людина, потім тварини, а сьогодні як тяглова сила використовується мототрактор або мінітрактор. І хоча багато що змінилося, принцип дії, та й конструкція плуга залишилися колишніми.

Призначення та використання плуга для мототрактора

Плуг для великих і малих господарств, зайнятих землеробством, є найважливішим інструментом. Якщо у розпорядженні власника є мінітрактор, зібраний з мотоблоку, заводський мототрактор, можливо з гідравлікою, то в підкатегорії «Плуги для мототрактора» на нашому сайті можна вибрати підходящий плуг: двокорпусний, однокорпусний, оснащений прорізним ножем тощо.

Плуги для мототрактора оснащені зчепним одноточковим вузлом, талрепом, потужною рамою, лемешами, що знімаються.

Різновиди плугів на мототрактор

Плуги до мототрактора класифікуються за різними параметрами. Залежно від форми конструктивних елементів можуть бути наступних типів:

Лемішний

Лемішний – це найпростіший плуг. Він впливає землю за допомогою лемеша, утворюючи односторонні відвали. Щоб розпочати посадку рослин, потрібно вирівняти поле за допомогою додаткових інструментів.

Безвідвальний

Безвідвальний плуг складається із двох лемешів на одному відвалі. Поворот лемеша змінює напрям обороту пласта. В результаті виходить рівне поле.

Оборотний

Оборотний плуг складається з двох корпусів та двох відвалів, спрямованих у різні боки. В результаті земля перевертається під певним кутом у різних напрямках, утворюючи ідеально рівну поверхню.

Дисковий

Цей плуг складається з дисків, які ріжуть ґрунт зверху донизу. Пласт землі між ними рухається з різною швидкістю та добре подрібнюється. Такий плуг справляється навіть із дуже важкими твердими ґрунтами.

Роторний

На раму встановлюють кілька роторів, які обертаючись, прямують донизу. При цьому вся конструкція рухається полем у заданому напрямку. В результаті ми отримуємо складний рух ґрунту, при якому його пласти кілька разів перевертаються в різному напрямку та розпушуються.

Залежно від кількості робочих елементів плуги бувають:

 • Однокорпусні,
 • Двокорпусні,
 • Багатокорпусні

Якщо Вам необхідно купити обладнання для оранки мототрактором  зверніться в наш інтернет-магазин «Гектар» найбільш зручним способом: лист, запит дзвінка, форма замовлення, дзвінок. Ми обслуговуємо покупців привітно, не дотримуємося рамок робочого дня, вихідних, намагаємося допомогти робити правильні покупки, уникнути для покупця порожніх витрат.

Пересилання виробу в Україні, враховуючи габаритні розміри, краще службою Делівері або Нова пошта.

Плуг для мототрактора значно потужніший за мотоблочний. Якщо порівняти великий плуг для важкого мотоблоку, скажімо, 10 к.с., і однокорпусний для мотоблочного трактора такою ж потужністю – очевидна різниця – для мототрактора він буде значно більшим і захоплення буде більшим. Крім того, є опорні колеса і більше регулювань, можна поставити дисковий прорізний ніж на раму.

Плуги для мототрактора

Плуг використовують для розпушування ґрунту, при якому відбувається його перевертання.