{*/navesnoe-oborudovanie-dlya-motoblokov/sazhalki-kopalki-dlya-chesnoka/*}

Часникосаджалка для Мотоблока

Сортировка:
На странице:
Вид: Список Сетка
 • Ланцюг з двосторонніми ложками
  На основе 0 отзывов.
  Ланцюг з двосторонніми ложечками для часникосаджалки. Розмір ложок 24,5 мм та 34 мм. Наявність ложок двох розмірів дозволяє проводити посадку часнику: зубчиків середнього розміру 15-25 мм  зубчиків або однозубків великого розміру 34 мм Для безперебійної робот..
  Ланцюг з двосторонніми ложечками для часникосаджалки. Розмір ложок 24,5 мм та 34 мм. Наявність...
  1 900.00 грн.
 • Часникосаджалка дворядна ЧС20
  На основе 1 отзывов.
  Часникосаджалка для мотоблока дворядна з ланцюгом з подвійними ложками. Часникосаджалка для мотоблока та мототрактора дворядна призначена для посадки зубків та однозубок часнику розміром 15-35 мм. Мотоблок потужністю від 6 к.с, мототрактор. При механічній посадці часнику є такі перев..
  Часникосаджалка для мотоблока дворядна з ланцюгом з подвійними ложками. Часникосаджалка для мотобл...
  13 820.00 грн.
 • Часникосаджалка однорядна ЧС19
  На основе 1 отзывов.
  Часникосаджалка для мотоблока однорядна з ланцюгом з подвійними ложками За допомогою  часникосаджалки можна швидко посадити часник на попередньо підготовленій ділянці мотоблоком від 6 к.с. Рекомендований розмір зубків та однозубків часнику 15-35 мм Часникосаджалка для мотоблока у..
  Часникосаджалка для мотоблока однорядна з ланцюгом з подвійними ложками За допомогою  часнико...
  6 120.00 грн.
 • Часникосаджалка трирядна ЧС21
  На основе 1 отзывов.
  Часникосаджалка для мотоблока, мототрактора трирядна з ланцюгом з подвійними ложками Часникосаджалка може бути застосована з мотоблоком, що має потужність не менше 6 л.с. та мототрактором. Часникосаджалку відрізняє вдала конструкція, оптимальна кількість рядків, що засаджуються, скорочуєт..
  Часникосаджалка для мотоблока, мототрактора трирядна з ланцюгом з подвійними ложками Часникосаджал...
  18 830.00 грн.
 • Часникосаджалка чотирирядна ЧС22
  На основе 1 отзывов.
  Часникосаджалка для мототрактора  чотирирядна  з ланцюгом з подвійними ложками Посадка часнику часникосаджалкою буде успішною за умови ретельно підготовленого ґрунту, без великих грудок. Щоб уникнути налипання землі до робочих органів сажалки рекомендовано проводити посадку часн..
  Часникосаджалка для мототрактора  чотирирядна  з ланцюгом з подвійними ложками Посадка ч...
  24 760.00 грн.
 • Часникокопалка до мотоблока ЧК1
  На основе 0 отзывов.
  Часникокопалка дворядна КЧ-1 двоексцентрикова для важкого мотоблока, мототрактора від 8 к.с., для збирання цибулі, часнику. Часникокопалка використовується на добре оброблених ділянках, без бур'янів. Найбільш ефективним є використання копалки після механічної посадки зубків часнику з вит..
  Часникокопалка дворядна КЧ-1 двоексцентрикова для важкого мотоблока, мототрактора від 8 к.с., для збир...
  6 570.00 грн.
 • Часникосаджалка для мотоблока дворядна ЧСН-2
  На основе 0 отзывов.
  Часникосаджалка для мотоблока дворядна ЧСН-2 Сажалка для часнику дворядна для мотоблока потужністю від 6 к.с. На кожній секції встановлені зірочки та приводний ланцюг, для зміни довжини кроку посадки у ряді ланцюг слід перемістити на іншу зірочку. Привід від колеса з ґрунтозачепами, є нат..
  Часникосаджалка для мотоблока дворядна ЧСН-2 Сажалка для часнику дворядна для мотоблока потужністю...
  14 220.00 грн.
 • Часникосаджалка для мотоблока однорядна ЧСН-1
  На основе 0 отзывов.
  Часникосаджалка для мотоблока однорядна ЧСН-1 Часникосаджалка ЧСН-1 для мотоблока від 6 к.с. призначена для посадки часнику та цибулі на підготовленій ділянці невеликого розміру. Часникосаджалка оснащена: містким бункером ємністю 7 л одноточковим причіпним вузлом, діаметр вт..
  Часникосаджалка для мотоблока однорядна ЧСН-1 Часникосаджалка ЧСН-1 для мотоблока від 6 к.с. призн...
  6 880.00 грн.
 • Вставка в шахту часникосаджалки
  На основе 0 отзывов.
  Вставка в шахту часникосаджалки використовується для роботи часникосаджалкою, що має розмір шахти під ложки Ф34, ланцюга з двосторонніми ложками. Це дає можливість часникосаджалкою з більшою шахтою висаджувати часник меншого розміру - 15-25 мм. Придбати вставку є сенс разом з ланцюгом з двост..
  Вставка в шахту часникосаджалки використовується для роботи часникосаджалкою, що має розмір шахти під ...
  90.00 грн.

Часникосаджалка для мотоблоку, як і інші сучасні сільськогосподарські пристрої, має основну задачу  – полегшити працю селян, дачників та фермерів. І вона з цим чудово справляється. Часникосаджалка забезпечує швидку та якісну посадку заготовлених зубків або бульбочок часнику у ґрунт на оптимальну глибину та відстань з мінімальними зусиллями.

Часникосаджалка: призначення та принцип роботи

Крім стандартного набору додаткового навісного обладнання (пропольник, культиватор, підгортач, плуг) для мотоблоків, мотоблочних тракторів, мінітракторів існує безліч складніших механізмів. Ці агрегати дозволяють виконувати роботи, які потребують певної точності, акуратності. При значній економії часу ці пристрої дозволяють отримати найкращий результат. До них відносяться:

 • Картоплесаджалки
 • Картоплекопалки
 • Сівалки
 • Часникосаджалки
 • Викопувачі картоплі
 • Викопувачі часнику
 • Викопувачі цибулі
 • Викопувачі буряків

Часникосаджалка – один із найбільш затребуваних пристроїв у період посадки часнику, який значно механізує та спрощує процес.

Як це працює? Для початку слід обробити та підготувати ґрунт, а також відкалібрувати посадковий часник. Як правило, для посадки використовуються зубочки або однозубки розміром від 15 до 35 мм. Врахуйте, що для зубчиків та бульбочок призначені різні моделі часникосаджалок.

Сівалка для часнику прикріплюється до мотоблоку за допомогою спеціального адаптера або кріплення. На пристрої попередньо встановлюється ширина міжряддя, крок посадки та висота загортання. Надалі це дозволить рослинам отримувати достатню кількість світла, вологи, поживних речовин, що сприятливо впливає на якість і кількість врожаю.

Під час руху саджалки часнику вперед, сошник нарізає в грунті борозну оптимального розміру для насіння, потім спеціальний механізм висаджує зубочок часнику, а підгортачі засипають лунку грунтом.

Види сажалок для часнику

Часнокосажалки можуть бути як ручними, так і такими, що приєднуються до мінітрактора або мотоблоку. Важливо вибрати оптимальний варіант, що відповідає цілям та площі землі.

За принципом роботи виділяють такі часникові сажалки:

Деякі сучасні моделі також випускаються зі знімними контейнерами, що дозволяє коригувати кількість рядів залежно від потреб.

У магазині «Гектар» представлені всі перелічені види, більш докладний опис часникосаджалок розташований на сторінці кожного з товарів.

Після механічної посадки часнику, збирання врожаю слід проводити часникокопалкою або картоплекопалкою. Детальну інформацію та фото цих пристроїв можна переглянути у відповідному розділі.

Для того, щоб купити часникосаджалку для мотоблока, достатньо натиснути на кнопку «Купити» на сторінці товару та перейти в «Кошик». Також можна замовити зворотний дзвінок, щоб з вами зв'язався наш менеджер для надання більш детальної інформації чи оформлення купівлі.