{*/navesnoe-oborudovanie-dlya-motoblokov/adaptery/*}

Адаптер для мотоблока

Сортировка:
На странице:
Вид: Список Сетка
 • Адаптер Zirka-105
  На основе 1 отзывов.
  Адаптер для мотоблока з двигуном повітряного охолодження  Zirka 105, 135, Форте, Зубр, Нева, Кентавр МБ2060Д, МБ2070  Адаптер це рама на колесах з сидінням, що приєднується до мотоблока, дозволяє більшість робіт виконувати сидячи, значно зменшує навантаження на людину. Для роботи з ..
  Адаптер для мотоблока з двигуном повітряного охолодження  Zirka 105, 135, Форте, Зубр, Нева, Кент...
  8 150.00 грн.
 • Адаптер Zirka-61 довгий
  На основе 0 отзывов.
  Адаптер для важкого мотоблока з водяним охолодженням. Адаптер являє собою раму з сидінням і дишлом, на колесах. Маючи адаптер можна більшість робіт з мотоблоком виконувати сидячи, це полегшить проведення сільгоспробіт, зменшить навантаження на оператора. Адаптер важливий для робіт з навіс..
  Адаптер для важкого мотоблока з водяним охолодженням. Адаптер являє собою раму з сидінням і дишлом...
  8 500.00 грн.
 • Адаптер АУ-1
  На основе 2 отзывов.
  Адаптер для мотоблоків універсальний. Призначення - максимально зменшити навантаження на людину під час керування мотоблоком та обладнанням. Насамперед, оператору немає необхідності ходити - адаптер оснащений зручним сидінням; також для управління навісним обладнанням передбачений важіль, яки..
  Адаптер для мотоблоків універсальний. Призначення - максимально зменшити навантаження на людину пі...
  6 220.00 грн.
 • Адаптер короткий без коліс АД5
  На основе 0 отзывов.
  Адаптер короткий без коліс АД5 для мотоблока з двигуном повітряного охолодження Адаптер АД5 відрізняється від моделі АД2 відсутністю коліс і ступиць. Модель АД5 буде вдалим придбанням за наявності вдома автомобільних коліс. Якщо це колеса автомобіля ВАЗ можемо запропонувати відповідні ступиці..
  Адаптер короткий без коліс АД5 для мотоблока з двигуном повітряного охолодження Адаптер АД5 відріз...
  6 290.00 грн.
 • Адаптер довгий без коліс АД4
  На основе 0 отзывов.
  Адаптер до мотоблока з водяним охолодженням без коліс Адаптер для важкого мотоблока являє собою раму з сидінням і дишлом.  Адаптер дає можливість більшість робіт з мотоблоком виконувати сидячи, це значно полегшує проведення сільгоспробіт, навантаження на оператора відчутно зменшуєтьс..
  Адаптер до мотоблока з водяним охолодженням без коліс Адаптер для важкого мотоблока являє собою ра...
  6 620.00 грн.
 • Ступиці адаптера під колесо Жигулі
  На основе 0 отзывов.
  Ступиці адаптера під колесо Жигулі Ступиці призначені для встановлення на адаптери АД4, АД5 коліс автомобіля ВАЗ. Вага 2,9 кг   ..
  Ступиці адаптера під колесо Жигулі Ступиці призначені для встановлення на адаптери АД4, АД5 ...
  700.00 грн.
 • Сидение к почвофрезе с колесом
  На основе 0 отзывов.
  Сидение к почвофрезе с колесом для мотоблоков МБ1080, 1010,1012 и других с водяным охлаждением. ..
  Сидение к почвофрезе с колесом для мотоблоков МБ1080, 1010,1012 и других с водяным охлаждением. .....
  0.00 грн.

Адаптер для мотоблока

Кожен, хто має дачу чи город знає, як багато сил і часу займають сільськогосподарські роботи. Рано весною ділянку потрібно скопати, удобрити і засадити, а потім ціле літо доглядати за рослинами, виконуючи прополку. Збирання врожаю теж справа нелегка. Добре, що є техніка. Оптимальний варіант для дачі чи присадибної ділянки – мотоблок.

Мотоблок - чудовий помічник на городі, полі, на будівництві і т.д. Цей агрегат здатний виконувати багато різних корисних справ, від оранки землі та посадки картоплі до вивезення сміття після проведення будівельних робіт. Але необхідність ходити за ним може бути досить стомлюючою. З цієї причини кожен господар шукає спосіб полегшити свою вже механізовану працю. І тут допоможе справі ще один дуже корисний агрегат – адаптер до мотоблоку.

Призначення адаптера для мотоблоку

Адаптер – це сидіння на колесах, що має дишло та зчіпний пристрій для з'єднання з мотоблоком. Людина під час руху агрегату сидить та керує мотоблоком.

Однак адаптер купують не лише заради комфорту. Він виконує ще кілька корисних функцій:

 1. До адаптера можна приєднати додаткові агрегати, причому існує таке навісне обладнання, яке без адаптера використовувати просто неможливо. Це, наприклад, граблі для сіна, граблі «Сонечко», обприскувач для мотоблоку.
 2. З адаптером для мотоблоку ви отримаєте більшу безпеку під час виконання деяких видів робіт. Наприклад, при використанні ґрунтофрези.
 3. Мотоблок, до якого приєднаний адаптер, набуває більшої стійкості. Він стає схожим на невеликий трактор, на якому можна не лише обробляти ділянку, а й виконувати інші господарські роботи.
 4. Адаптер часто використовують навіть просто як засіб пересування селом.

Як влаштований адаптер до мотоблоку

Конструктивно адаптер до мотоблоку складається з наступних елементів:

 • Рама
 • Два колеса,
 • Сидіння,
 • Дишло,
 • Зчіпка.

Дишлом називають деталь, що з'єднує раму з мотоблоком. Вона виконана зі сталевого  міцного профілю і може мати різну довжину. Адаптери бувають з телескопічним дишлом та звичайним, не розсувним. Якщо дишло не має регулювань, то адаптер потрібно підбирати до моделі мотоблока, оскільки ручки мотоблока бувають різної довжини. Більшість адаптерів мають регулювання ширини колісної бази і висоти дорожнього просвіту. Також є зручний важіль для керування навісним обладнанням, глибиною його занурення у ґрунт та кутом атаки.

Питання з'єднання адаптера з мотоблоком та з навісним обладнанням виробники вирішують по-різному. Є ряд адаптерів, для роботи яких потрібна зчіпка. Передня частина з'єднує адаптер з мотоблоком, задня встановлюється під сидінням на спеціальній пластині і на неї навішується навісне обладнання. Є адаптери, які мають втулку для кріплення з мотоблоком та під сидінням зчіпний пристрій для навісного обладнання.

Адаптери можуть бути з м'яким сидінням або пластиковим, адаптер розрахований для перевезення однієї людини.

Купити адаптер можна, зв'язавшись по телефону з нами, за допомогою кнопки "купити", ще є послуга "замовити зворотній дзвінок". Визначити відповідність обраної Вами моделі та Вашого мотоблоку допоможуть наші співробітники. Доставка по території України, у Київ, Харків, Черкаси, Дніпропетровськ, Вінниця, Херсон та інші.

Уточніть при виборі адаптера для мотоблока, чи входять до комплектації зчіпки або їх потрібно купувати окремо

Адаптер для мотоблока

З адаптером мотоблок виглядає як невеликий трактор