{*/navesnoe-oborudovanie-dlya-motoblokov/kosilki-sadovye-katki/*}

Косарка для Мотоблока, Садові катки

Сортировка:
На странице:
Вид: Список Сетка
 • Комплект підключення косарки до редуктора
  На основе 0 отзывов.
  Комплект підключення косарки до редуктора зчіпка+шків   Комплект для установки роторної косарки на мотоблок з повітряним охолодженням та заднім ВОМ є сполучною ланкою, що з'єднує мотоблок із встановленим конічним редуктором та ремінною роторною косаркою. Наявність кутового конічного ..
  Комплект підключення косарки до редуктора зчіпка+шків   Комплект для установки роторної к...
  830.00 грн.
 • Конічний редуктор для мотоблока
  На основе 0 отзывов.
  Конічний редуктор для мотоблоку ПМ3 Конічний редуктор ПМ3 призначений для мотоблоків із двигуном повітряного охолодження, оснащених заднім ВОМ, для підключення роторної косарки ВОМ мотоблоку шпонковий, діаметр 18 мм. Конічний редуктор забезпечує ефективну передачу обертів від заднього..
  Конічний редуктор для мотоблоку ПМ3 Конічний редуктор ПМ3 призначений для мотоблоків із двигуном п...
  3 160.00 грн.
 • Косарка для мотоблока КР-1,1
  На основе 0 отзывов.
  Косарка для мотоблока КР-1,1 Косарка роторна для важкого мотоблока від 8 л. скошує природні та сіяні рослини та укладає скошену масу в ряди. Роторна косарка КР-1,1 встановлюється в передній частині мотоблока через зчіпний вузол, що приводиться в дію від шківа відбору потужності мотоблока ..
  Косарка для мотоблока КР-1,1 Косарка роторна для важкого мотоблока від 8 л. скошує природні та сія...
  14 270.00 грн.
 • Косарка роторна для мотоблока КР-1,1М
  На основе 2 отзывов.
  Косарка роторна для мотоблока КР-1,1М Роторна косарка для важкого мотоблоку КР-1,1М успішно впорається з покосом трав та іншої рослинності, уклавши скошену масу в ряди. Роторна косарка встановлюється у передній частині важкого мотоблока, для з'єднання передбачений зчіпний вузол. Косар..
  Косарка роторна для мотоблока КР-1,1М Роторна косарка для важкого мотоблоку КР-1,1М успішно впорає...
  19 890.00 грн.
 • Перехідник для косарки
  На основе 0 отзывов.
  Перехідник для косарки Мотоблок з повітряним охолодженням 6-9 л. оснащений заднім ВОМ, роторна косарка для такого мотоблока встановлюється в задній частині і рух відбувається заднім ходом, так як працює роторна косарка від валу відбору потужності. Перехідник для косарки дозволяє встановит..
  Перехідник для косарки Мотоблок з повітряним охолодженням 6-9 л. оснащений заднім ВОМ, роторна кос...
  1 480.00 грн.
 • Аератор
  На основе 0 отзывов.
  Аератор призначений для насичення ґрунту газону вологою та киснем. Аератор завжди використовують із катком садовим, тому за розмірами вони повинні точно відповідати. Аератор має на корпусі штирі, що утворюють проколи в грунті. Ці отвори проводять в грунт повітря, добрива, вологу, поверхня..
  Аератор призначений для насичення ґрунту газону вологою та киснем. Аератор завжди використовують і...
  1 820.00 грн.
 • Каток садовий
  На основе 0 отзывов.
  Каток застосовують для газонів після висіву насіння, ділянка виходить рівна і сходи трави дружні. Газон – основне призначення використання катка. Важливо проводити аерацію газону, для чого використовують аератор, аератор можна купити окремо. Катком  можна пройти посівами будь-як..
  Каток застосовують для газонів після висіву насіння, ділянка виходить рівна і сходи трави дружні. ...
  2 910.00 грн.
 • Каток садовий розбірний
  На основе 0 отзывов.
  Каток садовий розбірний КА3 Каток КА3 має розбірну конструкцію, що значно зменшує вартість перевезення службами доставки. Каток застосовують для газонів після висіву насіння, ділянка виходить рівна і сходи трави дружні. Газон – основне призначення використання катка. Катком..
  Каток садовий розбірний КА3 Каток КА3 має розбірну конструкцію, що значно зменшує вартість п...
  3 050.00 грн.
 • Мульчер для мотоблока заднього підключення КУ12
  На основе 0 отзывов.
  Мульчер заднього підключення для важкого мотоблока з водяним охолодженням потужністю від 10 к.с. Можливе застосування з моделями 8 к.с. але з коригуванням навантаження на мотоблок. Мульчер призначений для скошування та подрібнення рослин на поверхні грунту, застосовується: у міжр..
  Мульчер заднього підключення для важкого мотоблока з водяним охолодженням потужністю від 10 к.с. ...
  15 960.00 грн.
 • Мульчер для мотоблока переднього підключення КУ13
  На основе 0 отзывов.
  Мульчер переднього підключення для мотоблока з водяним охолодженням потужністю від 10 к.с. Застосування з важким мотоблоком 8 к.с. потребує коригування навантаження на мотоблок -  зменшити  площу захоплення. Мульчер призначений для утилізації рослинності - скошування та одноча..
  Мульчер переднього підключення для мотоблока з водяним охолодженням потужністю від 10 к.с. Застосу...
  15 600.00 грн.

Косарки для мотоблока

Косарка для мотоблока призначена для скошування трави, люцерни, сидеративних культур, бур’янів, природних трав, рослинних залишків на городі.

Косарка є необхідним обладнанням для підтримки порядку на території двору, прилеглої вулиці, в садку, на городі.  Якщо згаяти час при сприятливій для зростання рослин погоді трава та бур’яни виростають дуже швидко.

Косаркою проводять покоси та заготовляють сіно для корів, кіз, інших домашніх тварин та птахів.

Види косарок

Косарки для мотоблоків існують

 • роторні  
 • сегментні

Через простоту та зручність у використанні частіше набувають роторні косарки, вони надійні, добре працюють на не рівному рельєфі.

Роторна косарка для мотоблока має два диски або диски на високих «стаканах», які роблять обертання до центру і таким чином укладають скошену рослинність у валки.

Сегментні косарки не подрібнюють скошену траву і зріз рослин виходить якісніший, це дуже зручно при подальшій заготівлі та просушуванні сіна. Але сегментна косарка потребує рівної поверхні.

Типи підключення косарки до мотоблока

Роторна косарка для важкого мотоблока з двигуном водяного охолодження кріпиться попереду мотоблока, приводиться в рух від ВВП або шківа через ремінну передачу.

Мотоблок з повітряним охолодженням має ВВП на задній частині, потребує косарку заднього підключення, мотоблок рухається заднім ходом.

Для підключення ремінної косарки до повітряного мотоблока можна купити перехідник для косарки, мотоблок рухатиметься звичайним ходом, детальніше.

Мульчер для важкого мотоблока

Мульчер це одночасно косарка та подрібнювач, скошує та подрібнює:

 • бур’яни різної висоти та товщини
 • чагарники, гілки після обрізки кущів
 • залишки рослин на полі, городі після збору врожаю, жорсткі пагони кукурудзи, соняшника
 • зріже та посіче пагони перцю, томатів, огірків, картоплі на дрібні шматки

Мульчер ефективно скошує та подрібнює рослинність на цілині, що є гарною підготовкою до основної обробки – оранки

Перемелена рослинність - мульча - восени під час оранки потрапляє в грунт, збагачує його та покращує структуру. Покращення структури грунту особливо необхідне на важких глинистих грунтах.

При обробці мульчером міжрядь садів, ягідників та чагарників подрібнена рослинна маса виконує ряд важливих функцій:

 • запобігає пересушуванню грунту,
 • затримує вологу
 • захищає прикореневу зону від прямих сонячних променів,
 • створює умови для життєдіяльності корисних мікроорганізмів.

Садовий каток, аератор

Якщо біля будинку планується газон – у цей будинок потрібен садовий каток, каток в комплекті з аератором забезпечать якісний догляд за газоном.

Каток садовий всередині порожній, його наповнюють піском або іншим сипучим матеріалом і після посіву газонної трави прикочують грунт. Така процедура вирівнює землю після висіву і прикатане насіння дає дружні сходи.

Аератор застосовують для насичення газону киснем, вологою, добривами. Аератор "одягають" на каток та обробляють газон, утворюючи штирями отвори в грунті.

 

Купити мульчер, каток, косарку можна у нас, у магазині «Гектар», натисніть кнопку «купити», замовте зворотний дзвінок, зателефонуйте нам. Доставка по Україні перевізником, у Київ, Одесу, Кіровоград, Тернопіль, Хмельницький, Ужгород та інші міста.

Для зручності і зниження вартості пересилки можемо запропонувати садовий каток розбірний.