{*/pechi-otopitelnye/*}

Печі опалювальні

Сортировка:
На странице:
Вид: Список Сетка
 • Піч Буржуйка ПБ-40
  На основе 0 отзывов.
    Піч Буржуйка ПБ-40 (ПЧ21)   Піч Буржуйка дров’яна опалювальна ПБ-40 з горизонтально розташованою камерою горіння, об’єм топочної камери 40 л.    Піч призначена для обігріву приміщень та приготування їжі, має одну варильну поверхню.   Довжина ..
    Піч Буржуйка ПБ-40 (ПЧ21)   Піч Буржуйка дров’яна опалювальна ПБ-40 з горизонт...
  3 330.00 грн.
 • Піч Буржуйка ПБ-10
  На основе 0 отзывов.
  Піч Буржуйка ПБ-10 Піч Буржуйка ПБ-10 дров’яна металева, призначена для обігріву приміщень підігріву  їжі приготування їжі Піч Буржуйка ПБ-10  має горизонтальне положення камери горіння, розмір дров для печі повинен бути до 30 см довжиною. Піч має одн..
  Піч Буржуйка ПБ-10 Піч Буржуйка ПБ-10 дров’яна металева, призначена для обігріву приміщен...
  1 260.00 грн.
 • Піч Буржуйка ПБ-60 (ПЧ22)
  На основе 0 отзывов.
    Піч Буржуйка ПБ-60 (ПЧ22)   Піч Буржуйка опалювальна дров’яна ПБ-60 використовується для опалення приміщень та приготування їжі.   Камера горіння розташована горизонтально, на поверхні буржуйки розміщено  дві варильні поверхні з кришками. Сила г..
    Піч Буржуйка ПБ-60 (ПЧ22)   Піч Буржуйка опалювальна дров’яна ПБ-60 використов...
  4 170.00 грн.
 • Піч Буржуйка ПБ-16 (ПЧ20)
  На основе 0 отзывов.
  Піч Буржуйка ПБ-16 (ПЧ20)   Піч буржуйка ПБ-16 призначена для обігріву приміщення, камера горіння розташована горизонтально, об’єм камери 16 л.  Буржуйка має одну варильну поверхню для приготування їжі.   Ніжки печі за потреби можна зняти. &n..
  Піч Буржуйка ПБ-16 (ПЧ20)   Піч буржуйка ПБ-16 призначена для обігріву приміщення...
  2 250.00 грн.
 • Піч Буржуйка ПБ-20 (ПЧ23)
  На основе 0 отзывов.
    Піч Буржуйка ПБ-20 (ПЧ23)   Піч буржуйка дров’яна призначена для обігріву приміщень.   Камера горіння буржуйки розташована горизонтально і працює на дровах довжиною до 40 см.   Піч буржуйка виготовлена зі сталевого листа товщиною 3 мм і з 2 мм ста..
    Піч Буржуйка ПБ-20 (ПЧ23)   Піч буржуйка дров’яна призначена для обігріву прим...
  1 830.00 грн.
 • Піч Буржуйка переносна металева
  На основе 0 отзывов.
  Піч Буржуйка призначена для обігріву приміщень:  житлових виробничих побутових Буржуйка має варильну поверхню для приготування і розігріву їжі, підігріву води. Піч Буржуйка оснащена полум’явідбивачем, що розташований на верхній частині топки. ..
  Піч Буржуйка призначена для обігріву приміщень:  житлових виробничих ...
  6 000.00 грн.
 • Піч дров’яна Ракета 700 (ПЧ15)
  На основе 0 отзывов.
  Піч дров’яна Ракета 700 (ПЧ15)   Піч дров’яна Ракета 700 використовується для приготування і підігріву їжі, води, просушування одягу та інших речей на природі, тобто за межами приміщень.    Завдяки не великому розміру та наявності ручки на корпусі для тр..
  Піч дров’яна Ракета 700 (ПЧ15)   Піч дров’яна Ракета 700 використовується для при...
  1 880.00 грн.
 • Дефлектор-підставка до печі Буржуйка
  На основе 0 отзывов.
  Дефлектор підставка встановлюється на димохід і використовується для підігріву або приготування їжі. Дефлектор підставка призначений для комплектації печі Буржуйка за бажанням покупця.    Висота 200 мм Діаметр 98 мм Вага 0,24 кг ..
  Дефлектор підставка встановлюється на димохід і використовується для підігріву або приготування їжі. ...
  120.00 грн.
 • Кочерга
  На основе 0 отзывов.
  Кочерга до печі Буржуйка для очищення. Довжина 595 мм Вага 0,25 кг ..
  Кочерга до печі Буржуйка для очищення. Довжина 595 мм Вага 0,25 кг .....
  120.00 грн.
 • Труба на димохід до печі Буржуйка
  На основе 0 отзывов.
  Труба на димохід до печі Буржуйка, комплектується за бажанням покупця до моделей ПБ-16, ПБ-20, ПБ-40, ПБ-60.   Діаметр вхідний/вихідний 95-100 мм Труба виготовлена із листової сталі 0,8 мм Висота труби 1 м Вага 1,28 кг ..
  Труба на димохід до печі Буржуйка, комплектується за бажанням покупця до моделей ПБ-16, ПБ-20, ПБ-40, ...
  330.00 грн.
 • Шиберна засувка до печі Буржуйка
  На основе 0 отзывов.
  Шиберна засувка до печі Буржуйка до моделей ПБ-16, ПБ-20, ПБ-40, ПБ-60. Засувка є частиною димоходу, можна купити додатково.   Висота засувки 200 мм Діаметр вхідний/вихідний 95-100 мм Товщина металу 0,8 мм Вага 0,67 кг   ..
  Шиберна засувка до печі Буржуйка до моделей ПБ-16, ПБ-20, ПБ-40, ПБ-60. Засувка є частиною димоход...
  240.00 грн.
 • Печь дровяная "Свеча" V165
  На основе 0 отзывов.
  Печь "Свеча" длительного горения дровяная для складских, хозяйственных, тепличных помещений;  щепа, опилки, дрова,  любые отходы деревообработки отлично подойдут в качестве топлива для работы этой  печи.  Толщина металла верхнего корпуса 1 мм, камеры сгорания 2,5 мм Дл..
  Печь "Свеча" длительного горения дровяная для складских, хозяйственных, тепличных помещений;  щеп...
  99 999.00 грн.
 • Печь дровяная "Свеча" V90
  На основе 0 отзывов.
  Печь "Свеча" длительного горения дровяная для не жилых помещений - складских, хозяйственных, тепличных. Топливом могут быть  любые древесные  отходы: щепа, опилки, ветки и конечно дрова. Толщина металла верхнего корпуса 1 мм, камеры сгорания 2,5 мм Время горения одной закладки 1..
  Печь "Свеча" длительного горения дровяная для не жилых помещений - складских, хозяйственных, тепличных...
  0.00 грн.

Печі опалювальні.

Дров'яні опалювальні печі зараз користуються попитом і дуже популярні, особливо актуальні печі типу Буржуйка. Є печі Буржуйки, якими обігрівають дачні будиночки, гаражі, майстерні, виробничі приміщення. Такі вироби прості і компактні.


 

 Піч для дачі Буржуйка бажано щоб мала варильну поверхню, це надасть можливість приготувати або підігріти їжу, кип'ятити чай. 

.

Дров'яні печі тривалого горіння застосовують для теплиць, складів, приміщень для господарських потреб. Працюючи на тирсі, дровах, будь-яких відходах деревини, вони підтримують у приміщенні тепло до 20 годин при відносно малій витраті палива.

 

На тривалість роботи дров’яної печі дуже впливає якість палива - дров. Якщо дрова з твердих порід дерев це забезпечує тривалу роботу печі.

Від об’єму топки залежить яку кількість дров можна разово завантажити у піч.  

Печі для приготування та підігріву їжі мають невелику вагу, компактні, підходять для походів, таборів, заміських поїздок. Такі печі також використовуються для просушки речей.

 

Також існують печі, які встановлюють у будинках, вони добре вписуються в інтер'єр, виглядають дуже стильно, мають невеликі розміри та різноманітні форми. Такі печі швидко нагрівають приміщення, закладка дров може проводитись вертикально або горизонтально. 

Перед покупкою печі важливо визначити, де вона перебуватиме з урахуванням місця виведення димоходу, це може вплинути на вибір форми виробу.

Інтернет-магазин Гектар пропонує печі дров'яні українського виробника ПП Крючков, відомого виробництвом навісного обладнання до мотоблоків і мінітракторів.

Детальний опис печі, що Вас зацікавила, можна знайти на сторінці товару, замовити вподобану піч можна через кнопку "купити", по телефону.