{*/navesnoe-oborudovanie-dlya-motoblokov/borony-frezy/*}

Борона для Мотоблока, Фреза для мотоблока

Сортировка:
На странице:
Вид: Список Сетка
 • Борона роторна Ф24
  На основе 1 отзывов.
  Борона роторна Ф24 для мотоблоків Zirka LX2040D, Zubr GN4, WM 500, WM 900 та аналогів, що мають шестигранний вал 24 мм Роторною бороною вирівнюють ґрунт перед проведенням посіву культур, ранньою весною видаляють дрібні бур'яни, закладають сидеративні культури перед посадкою основних культур. ..
  Борона роторна Ф24 для мотоблоків Zirka LX2040D, Zubr GN4, WM 500, WM 900 та аналогів, що мають шестиг...
  2 460.00 грн.
 • Борона роторна 105
  На основе 2 отзывов.
  Борона роторна для мотоблока 105 Форте, Зірка, Кентавр, Зубр та аналогів 6-7 к.с. з двигуном повітряного охолодження, втулка шестигранник 32 мм Роторною бороною для мотоблоку вирівнюють ґрунт перед посівом, ранньою весною видаляють дрібні бур'яни, закладають сидеративні культури перед посадко..
  Борона роторна для мотоблока 105 Форте, Зірка, Кентавр, Зубр та аналогів 6-7 к.с. з двигуном повітряно...
  3 410.00 грн.
 • Борона роторна Нева
  На основе 0 отзывов.
  Борона роторна  для мотоблока Нева. Роторною бороною вирівнюють ґрунт перед посівом культур, ранньою весною видаляють дрібні бур'яни, закладають сидеративні культури перед посадкою основних культур. Основою секції роторної борони є круглий вал, з однієї сторони до валу приварена втул..
  Борона роторна  для мотоблока Нева. Роторною бороною вирівнюють ґрунт перед посівом культур, ...
  3 540.00 грн.
 • Фреза Нева, 5 секцій
  На основе 0 отзывов.
  Фреза  для мотоблока Нева Гусячі лапки. Фрезою Гусячі лапки можна добре розпушити і вирівняти ґрунт, видалити бур'яни на ділянці. Фреза складається з двох секцій. Основою секції є вал, до валу приварена кругла втулка довжиною 43 мм діаметром 30,5 мм. На вал фрези встановлені та п..
  Фреза  для мотоблока Нева Гусячі лапки. Фрезою Гусячі лапки можна добре розпушити і вирівняти...
  3 870.00 грн.
 • Фреза Ф24, 4 секції
  На основе 0 отзывов.
  Фреза для мотоблоку на 24 шестигранник типу Гусячі лапки для Zubr GN4, WM 500, WM 900 та інших, у яких вал редуктора має відповідний розмір. За допомогою фрези Гусячі лапки можна якісно розпушити і вирівняти ґрунт на ділянці, прибрати бур’яни. Фреза складається з 2х секцій. Основа сек..
  Фреза для мотоблоку на 24 шестигранник типу Гусячі лапки для Zubr GN4, WM 500, WM 900 та інших, у яких...
  3 100.00 грн.
 • Фреза Ф32, 5 секцій
  На основе 0 отзывов.
  Фреза на Ф32 шестигранник для мотоблока 105-135, 2060-2090 Гусячі лапки. Фрезою Гусячі лапки можна добре розпушити і вирівняти ґрунт, видалити бур'яни на ділянці. Фреза складається з двох секцій. Основою секції є вал, до валу приварена втулка довжиною 60 мм шестигранна 32 мм. На вал ф..
  Фреза на Ф32 шестигранник для мотоблока 105-135, 2060-2090 Гусячі лапки. Фрезою Гусячі лапки можна...
  3 870.00 грн.
 • Борона зубова РБ-4
  На основе 0 отзывов.
  Борона зубова для всіх типів мотоблоків, призначена для вирівнювання ґрунту, руйнування великих грудок землі та видалення бур'янів, передпосівної обробки. Для роботи на цілині після оранки особливо важливе застосування борони зубової, вона успішно впорається з великою кількістю коренів і сте..
  Борона зубова для всіх типів мотоблоків, призначена для вирівнювання ґрунту, руйнування великих грудок...
  2 280.00 грн.
 • Ножі для фрез ФР12
  На основе 0 отзывов.
  Ножі для фрези мотоблока  з двигуном водяного охолодження, ліві та праві ФР12 Ножі до фрез виготовлені із сталі 45, заточені та термічно оброблені, мають вигнуту форму Товщна ножа 6 мм Отвір для приєднання діаметром 10,5 мм Довжина ножа 210 мм Вага 0,37 кг . ..
  Ножі для фрези мотоблока  з двигуном водяного охолодження, ліві та праві ФР12 Ножі до фрез ви...
  140.00 грн.
 • Ножі для фрез ФР13
  На основе 0 отзывов.
  Ножі для активної фрези мотоблоків  з двигуном повітряного охолодження, ліві та праві. ФР13 Ножі до фрез виготовлені із сталі 45, заточені та термічно оброблені, мають вигнуту форму Товщина ножа 5 мм Два отвори для приєднання діаметром 10,5 мм на відстані 17,5 мм та 87,5 мм від к..
  Ножі для активної фрези мотоблоків  з двигуном повітряного охолодження, ліві та праві. ФР13 Н...
  140.00 грн.
 • Борона зубова
  На основе 1 отзывов.
  Борона зубова для всіх типів мотоблоків, для вирівнювання ґрунту та видалення бур'янів. Для обробки цілини після оранки особливо важливе застосування зубової борони, вона успішно впорається з великою кількістю коренів і стебел, що залишилися. Борона кріпиться до мотоблоку за допомогою лан..
  Борона зубова для всіх типів мотоблоків, для вирівнювання ґрунту та видалення бур'янів. Для обробк...
  2 500.00 грн.
 • Фреза Ф25, 3 секції
  На основе 0 отзывов.
  Фреза для мотокультиваторів типу «Гусячі лапки», 3 секції. Фреза підходить для мотокультиваторів Pubert, Husqvarna, Solo та інших з круглим валом Ф25 мм. За допомогою фрези можна якісно розпушити, забрати бур'яни, підготувати ділянку до посадки культурних рослин. Грунт при цьому не подрібнюєт..
  Фреза для мотокультиваторів типу «Гусячі лапки», 3 секції. Фреза підходить для мотокультиваторів Puber...
  1 999.00 грн.
 • Фреза Ф32, 4 секції
  На основе 0 отзывов.
  Фреза Ф32 (шестигранник кований) 4х секційна цільнозварна для мотоблоків Zirka-105, 135, Кентавр МБ 2060-2090 та аналогів. Дозволяє розпушити і вирівняти ґрунт на ділянці, ґрунт у дуже дрібну фракцію не подрібнює. Фрези встановлюють на вал редуктора. Ріжучі частини виготовлені із сталі 45 ..
  Фреза Ф32 (шестигранник кований) 4х секційна цільнозварна для мотоблоків Zirka-105, 135, Кентавр МБ 20...
  1 999.00 грн.
 • Фреза Нева, 4 секції
  На основе 0 отзывов.
  Фреза Нева 4х секційна цільнозварювальна для мотоблоків Нева. Цю фрезу ще називають «гусячі лапки». За допомогою фрези можна якісно розпушити і вирівняти ґрунт на ділянці, ґрунт при цьому дуже дрібну фракцію не подрібнюється. Фрези встановлюють на вал редуктора. Втулка Ф30, 5х43 мм Фреза ..
  Фреза Нева 4х секційна цільнозварювальна для мотоблоків Нева. Цю фрезу ще називають «гусячі лапки». За...
  1 999.00 грн.
 • Почвофреза Кентавр-100
  На основе 0 отзывов.
  Почвофреза Кентавр-100 Ширина захвата 1000 мм Глубина культивации 80-200 мм Количество ножей 22 Число оборотов в минуту 280 Вес 57 кг   ..
  Почвофреза Кентавр-100 Ширина захвата 1000 мм Глубина культивации 80-200 мм Количество нож...
  0.00 грн.

Призначення борони для мотоблока

Додаткове навісне обладнання розширює сфери використання мотоблоку в сільському господарстві. З'являються нові знаряддя обробітку ґрунту, які дозволяють максимально механізувати роботу в полі чи городі. Одним із таких виробів є борона.

Типи борон для мотоблока

Борони для мотоблока бувають:

 • роторні  
 • зубові.

Борони використовують після оранки для вирівнювання грунту, руйнування кірки, що утворилася, подрібнення комів землі, видалення бур’янів.

Борони застосовують перед посівом культур для видалення дрібних бур'янів і після збирання врожаю, коли стороння рослинність знову починає рости, для загортання сидератів. Також це навісне обладнання має індивідуальні особливості застосування.

Конструкція та функції борони

Роторна борона складається із двох частин, кожна встановлюється на вал редуктора мотоблока замість коліс.

Під час руху мотоблока смуги, розташовані на дисках роторної борони, розбивають груди землі та вирівнюють ґрунт.

Роторну борону використовують при закладенні в ґрунт сидеративних культур, що збагачує землю добривом та покращує її структуру.

Борона зубова, крім перерахованих вище функцій, може виконувати дуже важливу роль при обробці цілини або запущеної ділянки. Після оранки такий город чи поле має величезну кількість коренів бур'янів, які можна видалити  зубовою бороною.

Культивація грунту в такій ситуації полегшує обробку, але багаторічні бур'яни, що залишилися на ділянці, за сприятливих обставин можуть відновити зростання, тому їх потрібно видалити, і найкраще з цим упорається зубова борона.

Кріплення борони до мотоблока

Зубова борона підходить до мотоблоків всіх типів, кріпиться за допомогою ланцюга.

Роторна борона має втулку, діаметр цієї втулки повинен відповідати валу редуктора мотоблока.

Фрези для мотоблока

Фрези, представлені в магазині Гектар, їх ще називають "Гусячі лапки", відрізняються від фрез, якими комплектується мотоблок, зовнішнім виглядом і дією. Фрези "Гусячі лапки" вирівнюють ґрунт, приводять його в стан середньої, зручної для посадки фракції. Обробка такою фрезою більш щадна для ґрунту, так як не відбувається подрібнення землі в дуже дрібну фракцію.

Ножі для фрез

Ножі для фрез мотоблоків з двигуном повітряного та водяного охолодження для заміни ножів при ремонті стандартної фрези.

Як купити борону або фрезу у магазині Гектар

Якщо Ви вирішите купити борону чи фрезу, Ви можете кнопкою Купити зробити швидке замовлення або зателефонувати нам. Після уточнення замовлення та визначення перевізника вантаж буде Вам відправлений, Доставка по Україні, у Чернігів, Київ, Львів, Луцьк, Суми, Херсон та інші населені пункти