{*/navesnoe-oborudovanie-dlya-motoblokov/snegouborshchiki-otvaly/*}

Снігопідбирач для мотоблока, Відвал для мотоблока

Сортировка:
На странице:
Вид: Список Сетка
 • Лопата- відвал ОМ-100
  На основе 1 отзывов.
  Лопата-відвал для мотоблоків Zirka-105, 135, 61, МБ 2060-2090, 1080-1012, Zubr-78 та аналогів. Причіпний вузол для установки попереду мотоблоку є для моделей з повітряним охолодженням водяним охолодженням. Поворот ліворуч-праворуч на 30 градусів щодо основного напряму..
  Лопата-відвал для мотоблоків Zirka-105, 135, 61, МБ 2060-2090, 1080-1012, Zubr-78 та аналогів. При...
  2 070.00 грн.
 • Лопата-відвал для мотоблока
  На основе 4 отзывов.
  Лопата-відвал для мотоблока Forte, Zirka, Zubr, Кентавр, Нева та аналогів Відвал укомплектований:    - відвал    - ніж    - зчіпний вузол - фаркоп   Причіпний пристрій входить до комплекту, додатково купувати не пот..
  Лопата-відвал для мотоблока Forte, Zirka, Zubr, Кентавр, Нева та аналогів Відвал укомплектований...
  2 750.00 грн.
 • Снегоуборщик для мотоблока Weima СП4
  На основе 0 отзывов.
  Снегоуборщик для мотоблока Weima   Снегоуборщик для мотоблока типа Weima WM900M-3 предназначен для уборки снега с последующим выбросом через раструб на расстояние до 5 метров.   Наиболее оптимальные условия  для успешной работы снегоуборщика Weima (СП4): - темпе..
  Снегоуборщик для мотоблока Weima   Снегоуборщик для мотоблока типа Weima WM900M-3 предназ...
  9 930.00 грн.
 • Снегоуборщик для мотоблока Нева
  На основе 0 отзывов.
  Снегоуборщик для мотоблока Нева   Снегоуборщик для мотоблока Нева шнековый одноступенчатый с ременным приводом осуществляет уборку сухого рыхлого снега высотой до 200 мм при температуре воздуха минус 5 градусов и ниже. Выброс снежной массы происходит на расстояние до 5 метров.&n..
  Снегоуборщик для мотоблока Нева   Снегоуборщик для мотоблока Нева шнековый одноступенчаты...
  9 570.00 грн.
 • Снегоуборщик для мотоблока под ВОМ СП3
  На основе 1 отзывов.
  Снегоуборщик для мотоблока под ВОМ СП3   Снегоуборщик для мотоблока под ВОМ с воздушным охлаждением типа Зубр, Форте 105-135, Кентавр МБ2060-2090 и аналогов шнековый одноступенчатый СП3 предназначен для уборки снега высотой до 150-200 мм.    Наиболее эффективно снег..
  Снегоуборщик для мотоблока под ВОМ СП3   Снегоуборщик для мотоблока под ВОМ с воздушным о...
  11 210.00 грн.
 • Снегоуборщик для тяжелого мотоблока
  На основе 2 отзывов.
  Шнековый снегоуборщик для тяжелых мотоблоков с двигателем водяного охлаждения типа Зирка 61, Кентавр 1080-1012, Форте и аналогов, производит полный цикл удаления   снега с тротуаров, территорий, дорог.  Снегоуборщик отлично убирает свежевыпавший рыхлый снег 150-2..
  Шнековый снегоуборщик для тяжелых мотоблоков с двигателем водяного охлаждения типа Зирка 61, Кентавр 1...
  9 570.00 грн.
 • Лопата-отвал
  На основе 0 отзывов.
  Лопата-отвал для китайских мотоблоков с воздушным охлаждением 105-135, 2060-2090 и аналогов; с водяным 1070-1090, 61-101. Есть крепёж для мотоблока Нева, Волка-2. Лопата универсальная, но сцепное усторйство нужно подбирать индивидуально (чтобы крепить лопату-отвал впереди мотоблока). ..
  Лопата-отвал для китайских мотоблоков с воздушным охлаждением 105-135, 2060-2090 и аналогов; с водяным...
  1 210.00 грн.
 • Снегоуборщик СН-85
  На основе 0 отзывов.
  Снегоуборщик для мотоблоков Zirka-61, LX1090, Zubr JR-Q78 и др. с двигателем водяного охлаждения для удаления снега с тротуаров, территорий, дорог, дворов, эффективен нам, где не может пройти крупная техника. При мокром подтаявшем снеге или толстой корке льда работа снегоуборщиком несколько у..
  Снегоуборщик для мотоблоков Zirka-61, LX1090, Zubr JR-Q78 и др. с двигателем водяного охлаждения для у...
  8 540.00 грн.

Снігоприбирачі, відвали для мотоблоку

Мотоблок за наявності навісного та причіпного обладнання здатний виконувати безліч робіт цілий рік.

Зима - час прибирання снігу.

Для власників мотоблоків велика кількість снігу не проблема, наявність відповідного снігоприбирального навісного обладнання - відвалу або снігоприбирача - допоможе розчистити сніг на дорозі та очистити територію.

Лопата-відвал для мотоблоку

Лопата-відвал - просте в експлуатації, доступне і поширене обладнання для згрібання снігу, працює з мотоблоками всіх типів, відводить сніг у потрібну сторону - вправо, вліво, по прямій.

Лопату-відвал застосовують також для:

 • розчищення снігу
 • вирівнювання ґрунту
 • прибирання будівельного сміття
 • згрібання сипких матеріалів

Відвал встановлюють попереду мотоблока, регулюють висоту та напрямок.

Рух снігоприбирального відвалу попереду мотоблоку дозволяє працювати на різних швидкостях, до того ж, якщо центр ваги зміщений до передньої частини, легше працювати.

Зчіпні вузли відвалу для мотоблоку

Лопата-відвал комплектується зчіпним пристроєм для кріплення до мотоблоку.

Причіпні вузли для важких мотоблоків, оснащених двигуном водяного охолодження, середніх з повітряним охолодженням, мотоблока Нева.

Мотоблоки, до яких немає причіпного вузла, але ручки розвертаються на 180 градусів, комплектуються універсальним кріпленням, яке встановлюється через передню частину зчіпки на задній частині мотоблока, рух відбувається заднім ходом.

Варіанти кріплень снігоприбирального відвалу розміщено на сторінці з детальним описом.

Снігоприбирачі

Снігоприбирач - складний механізм, здатний прибрати сніг із дороги чи території.

Снігоприбирач захоплює сніг, потім відкидає на відстань до п'яти метрів. Щоб ефективність роботи була максимальною, сніг потрібно вибирати свіжим, висотою 150-200, максимум 300 мм.

Якщо сніг мокрий, давно лежить, покритий товстою кіркою льоду - робота ускладнюється, тому снігоприбирач важливо використовувати вчасно і тоді снігові завали будуть не страшні.

На які мотоблоки встановлюється снігоприбирач

Модель СП1 - снігоприбирач шнековий одноконтурний агрегатується з важкими мотоблоками з двигуном водяного охолодження. Ремінний привід, причіпний вузол.

Модель снігоприбирача СП2 призначена для мотоблоку Нева, цей снігоприбирач конструктивно схожий на СП1, відрізняється зчіпним вузлом, що відповідає мотоблоку Нева. Ремінна передача.

Модель СП3 для мотоблоків із заднім ВОМ із двигуном повітряного охолодження. Рух від валу відбору потужності передається через кутовий конічний редуктор ланцюгова передача.

Модель снігоприбирача СП4 агрегатується із мотоблоками Вейма.

Снігоприбирач СН-85 призначений для важких мотоблоків.

Детальний опис кожної моделі на відповідній сторінці.

Як купити

Купити лопату-відвал або снігоприбирач в інтернет-магазині Гектар можна шляхом натискання кнопки "купити", телефонного дзвінка, листа, замовлення зворотного дзвінка. Приймемо Ваше замовлення, визначимо перевізника та відішлемо. Доставка по Україні