{*/navesnoe-oborudovanie-dlya-motoblokov/okuchniki/*}

Підгортачі для Мотоблока

Сортировка:
На странице:
Вид: Список Сетка
 • Підгортач Стріла економ
  На основе 1 отзывов.
  Окучник для мотоблоку та мотокультиватора, економ варіант. Підгортач кріпиться до мотоблоку через одинарну регулювальну зчіпку, зчіпку можна придбати тут. Підгортач призначений для підгортання картоплі у період вегетації, нарізування борозен для посіву насіння або посадки розсади, картопл..
  Окучник для мотоблоку та мотокультиватора, економ варіант. Підгортач кріпиться до мотоблоку через ...
  780.00 грн.
 • Підгортач Стріла-2 для мотоблока
  На основе 1 отзывов.
  Підгортач Стріла-2 для мотоблока Форте, Нева, Кентавр, Зубр та інших з водяним та з повітряним охолодженням. Окучник використовується з мототракторами. Підгортач кріпиться до мотоблока або мототрактора через регулювальну одинарну зчіпку, зчіпку можна придбати тут. Підгортачі Стріла-2 ..
  Підгортач Стріла-2 для мотоблока Форте, Нева, Кентавр, Зубр та інших з водяним та з повітряним охолодж...
  1 000.00 грн.
 • Підгортач Стріла-2 для мотоблока, мотокультиватора
  На основе 1 отзывов.
  Підгортач Стріла -2 для мотоблока, мотокультиватора. Підгортач Стріла-2  навішується на мотоблок або мотокультиватор через одинарну регулювальну зчіпку, зчіпку можна придбати тут. Регулювання по ширині захвату, при максимальному розкритті крил захват 460 мм, рекомендований робочий за..
  Підгортач Стріла -2 для мотоблока, мотокультиватора. Підгортач Стріла-2  навішується на мотоб...
  980.00 грн.
 • Дворядний підгортач для важкого мотоблока зі зчіпкою
  На основе 1 отзывов.
  Дворядний підгортач зі зчіпкою для важкого мотоблоку   Підгортач дворядний подвійний для важкого мотоблоку Зубр, Форте, Кентавр, Зірка, Зоря та аналогів, для мототрактора, застосовується для нарізування борозен, підгортання культур, посадки картоплі та розсади. Комплект складаєть..
  Дворядний підгортач зі зчіпкою для важкого мотоблоку   Підгортач дворядний подвійний для ...
  4 310.00 грн.
 • Підгортач дворядний для мотоблока економ
  На основе 1 отзывов.
  Дворядний підгортач для мотоблоку Форте, Кентавр, Зубр, Нева, Вейма призначений для підгортання картоплі та інших культур, також використовується для нарізання борозен при посадці картоплі та розсади.   Посадка культур або підгортання двох рядів одночасно суттєво скорочує час роботи..
  Дворядний підгортач для мотоблоку Форте, Кентавр, Зубр, Нева, Вейма призначений для підгортання картоп...
  2 870.00 грн.
 • Підгортач дворядний для мотоблоку
  На основе 2 отзывов.
  Підгортач дворядний для мотоблока   Дворядний підгортач для мотоблоку Зубр, Форте, Кентавр, Зірка, Зоря, Нева, також для мототрактора. Підгортач дворядний застосовують для нарізання борозен, посадки картоплі, розсади, підгортання картоплі та інших вегетуючих культур. Дворядни..
  Підгортач дворядний для мотоблока   Дворядний підгортач для мотоблоку Зубр, Форте, Кентав...
  3 310.00 грн.
 • Підгортач дворядний економ зі зчіпкою
  На основе 1 отзывов.
  Дворядний окучник для мотоблока економ зі зчіпкою   Окучник дворядний для мотоблока з двигуном водяного охолодження Зірка, Зубр, Кентавр, Форте, Зоря та аналогів з одинарною регулювальною зчіпкою. У комплект входить: зчіпка подвійна універсальна довжиною 900 мм, із сталев..
  Дворядний окучник для мотоблока економ зі зчіпкою   Окучник дворядний для мотоблока з дви...
  3 870.00 грн.
 • Підгортач дисковий для мотоблока Ф390
  На основе 4 отзывов.
  Підгортач дисковий Ф390 для мотоблока, мототрактора Окучник для мотоблока дисковий Ф390 регулюємий  призначений для швидкого та якісного підгортання картоплі, інших культур у період вегетації. Налаштування висоти, ширини, кута нахилу дисків робить підгортання дисковим окучником найб..
  Підгортач дисковий Ф390 для мотоблока, мототрактора Окучник для мотоблока дисковий Ф390 регулюємий...
  2 210.00 грн.
 • Підгортач дисковий регулюємий Ф360 с поперечною рамою
  На основе 1 отзывов.
  Підгортач дисковий для мотоблоку Зубр, Кентавр, Форте, Вейма, Нева  регулюємий Ф360. Комплект підходить для всіх типів мотоблоків та мототракторів. Комплект складається: поперечна рама – подвійна зчіпка два диски діаметром 340 мм. Підгортач кріпиться до мотобл..
  Підгортач дисковий для мотоблоку Зубр, Кентавр, Форте, Вейма, Нева  регулюємий Ф360. Комплект...
  2 030.00 грн.
 • Підгортач Стріла-3 посилений
  На основе 1 отзывов.
  Підгортач Стріла-3 посилений регулюємий   Окучник посилений регулюємий Стріла-3 агрегатується з мототракторами та мінітракторами, призначений для нарізання борозен, підгортання картоплі та інших культур. Підгортач виготовлений з листової сталі товщиною: наральник - 6 мм ..
  Підгортач Стріла-3 посилений регулюємий   Окучник посилений регулюємий Стріла-3 агрегатує...
  1 140.00 грн.
 • Підгортач-пропольник на базі зчіпок КСР-2
  На основе 1 отзывов.
  Підгортач-пропольник на базі сцепок КСР-2 Окучник-пропольник  для мотоблока та мототрактора, дозволяє одночасно проводити прополювання і підгортання міжрядь в межах 400-900 мм. Плоскорізи ножами розпушують грунт, підрізають бур'яни, руйнують кірку землі, що полегшує підгортання. ..
  Підгортач-пропольник на базі сцепок КСР-2 Окучник-пропольник  для мотоблока та мототрактора, ...
  5 700.00 грн.
 • Підгортач-пропольник Ф360
  На основе 2 отзывов.
  Підгортач-пропольник Ф360 Окучник-пропольник Ф360 для мотоблоків всіх типів, дозволяє виробляти одночасно розпушування, прополювання та підгортання грунту. Підгортач-пропольник складається з: дискового підгортача Ф360    поперечної рами    п..
  Підгортач-пропольник Ф360 Окучник-пропольник Ф360 для мотоблоків всіх типів, дозволяє виробляти од...
  2 910.00 грн.
 • Підгортач дисковий для мотоблока Ф360
  На основе 1 отзывов.
  Підгортач дисковий для мотоблока Ф360 Окучник дисковий регулюємий для мотоблока та мототрактора. Підгортання дисковим регульованим підгортачем є найбільш якісним, оскільки можна зробити всі необхідні налаштування глибини, ширини підгортання і кута нахилу. На дисках встановлені 203 під..
  Підгортач дисковий для мотоблока Ф360 Окучник дисковий регулюємий для мотоблока та мототрактора. ...
  1 900.00 грн.
 • Підгортач дисковий ОД-37
  На основе 0 отзывов.
  Окучник дисковий регулюємий ОД-37 підходить для всіх типів мотоблоків. Підгортач встановлюється на подвійну зчіпку та кріпиться на мотоблок через одинарну регулювальну зчіпку. Зчіпки можна придбати окремо. Регулюється висота, глибина підгортання, ширина захвату, кут нахилу. Діаметр д..
  Окучник дисковий регулюємий ОД-37 підходить для всіх типів мотоблоків. Підгортач встановлюється на...
  1 700.00 грн.
 • Підгортач дисковий Ф390 з подвійною зчіпкою
  На основе 1 отзывов.
  Підгортач дисковий Ф390 з подвійною зчіпкою Окучник дисковий для мотоблока Ф390 з подвійною зчіпкою в комплекті, підходить для всіх типів мотоблоків та мототракторів. Підгортання дисковим регульованим підгортачем є найбільш якісним, оскільки можна зробити всі необхідні налаштування глибин..
  Підгортач дисковий Ф390 з подвійною зчіпкою Окучник дисковий для мотоблока Ф390 з подвійною зчіпко...
  3 520.00 грн.

Підгортачі для мотоблока

Мотоблок чи мототрактор добре впорається з обробкою присадибної ділянки чи невеликого фермерського господарства. Фреза, якою укомплектовані ці агрегати при покупці, дуже добре культивують ґрунт і видаляють бур'яни. Але додаткове навісне обладнання для мотоблоків та мототракторів відкриває нові можливості їх використання.

Підгортачі для мотоблоку є одним з найважливіших знарядь обробки ґрунту.  Окучники для важких та середніх мотоблоків випускають усі виробники навісного обладнання, вони відрізняються якістю зварних швів та товщиною металу, з якого виготовлений підгортач. Особливо важливо звернути увагу на товщину та ширину стійки, смуга має бути не менше 10х40 мм. Фарбування особливого значення не має, так як і дороге порошкове фарбування втратить вигляд після першого використання в полі.

Види окучників для мотоблоку або мототрактора

Підгортачі для мотоблока бувають дискові, стрілоподібні - їх ще називають пелюстковими, підгортачі-пропольники різної комплектації.

Окучник Стріла для мотоблока або мототрактора

Окучник Стрела для мотоблока или мототрактора

Стрілоподібні підгортачі для мотоблока регулюються по ширині захвату, глибина обробки визначається тим, на якій висоті закріплений підгортач на зчіпці. Щоб глибина занурення окучника для мотоблока була однаковою, існують окучники з регульованою п'ятою.

Підгортачі для мотоблоку Стріла мають широкий спектр застосування: ними нарізають борозни при посадці картоплі, потім ці борозни їм же засипають землею, також підгортають картоплю, що підросла.

Зазвичай підгортачі Стріла навішують по два на подвійну зчіпку і таким чином обробляють одночасно два ряди, особливо популярні дворядні підгортачі для важкого мотоблока. До мототрактора або важкого мотоблока через потрійну зчіпку навішують три окучника, тоді обробляється одночасно три ряди або міжряддя.

 

Дисковий підгортач для мотоблоку


Дисковый окучник для мотоблока

Дискові підгортачі для мотоблока регульовані заслуговують на особливу увагу. Вони можуть бути в комплекті з подвійною зчіпкою або без неї, у такому разі подвійну зчіпку потрібно купити окремо. Підгортання дисками на стійках є найякіснішим, Ви можете налаштувати необхідну ширину, висоту, глибину та кут обробки Ваших рослин.

Диски бувають різних розмірів: для важких мотоблоків застосовують великі диски, наприклад, 390 мм, для середніх мотоблоків 360 мм. Великий плюс у тому, що диски, що обертаються на підшипниках, створюють менший опір і мотоблоку або мототрактору легше рухатися.

Окучник-пропольник для мотоблоку

Окучник-пропольник для мотоблока

Підгортач-пропольник для мотоблока, мототрактора поєднує дві функції - підгортання та прополювання, розпушування ґрунту. Є різні варіанти комплектації окучника-пропольника.

 • Економ-варіант Ф360 мм - жорсткі зчіпки-замки на подвійній зчіпці довжиною 700 мм поєднують плоскорізи П320 та кріплення для дискового підгортача Ф360 мм, диски регулюємі на підшипниках, стійки з труби.
 • Окучник-пропольник Ф390 поєднує універсальну подвійну зчіпку для мотоблока довжиною 900 мм, лоскорізи П320, дисковий підгортач для мотоблока Ф390 на підшипниках та зі стійками зі смуги. Зчіпки КСР, оснащені талрепами для додаткових регулювань, з'єднують весь комплект

Купити підгортач для мотоблоку

Купити підгортач без проблем можна в інтернет-магазині Гектар, натисніть кнопку Купити та заповніть форму швидкого замовлення. Ще можна зателефонувати нам або натиснути кнопку замовлення зворотного дзвінка. Ми уточнимо замовлення, Ваші координати та відправимо найбільш підходящим перевізником. Доставка по Україні, у Київ, Херсон, Ужгород, Кіровоград, Олександрія, Суми, Вінниця, Житомир, Полтава, Хмельницький та інші населені пункти.