{*/navesnoe-oborudovanie-dlya-minitraktorov/plugi/*}

Плуг для Мінітрактора

Сортировка:
На странице:
Вид: Список Сетка
 • Плуг для мінітрактора ПЛ11
  На основе 1 отзывов.
  Плуг для мінітрактора з триточковою навісною системою. Плуг однокорпусний, за основу моделі ПЛ11 взято плуг ПЛ6, що добре зарекомендував себе в роботі. Плуг ПЛ11 простий та зручний у налаштуваннях, показав відмінний результат під час польових випробувань. Корпус плуга встановлюється н..
  Плуг для мінітрактора з триточковою навісною системою. Плуг однокорпусний, за основу моделі ПЛ11 в...
  5 300.00 грн.
 • Плуг для мінітрактора с дисковим ножем ПЛ12
  На основе 1 отзывов.
  Плуг для мінітрактора з дисковим прорізним ножем ПЛ12 Плуг для мінітрактора або мототрактора під триточкову навісну систему однокорпусний з опорним колесом та дисковим прорізним ножем. Дисковий ніж виконує функцію передплужника: розрізає верхній шар ґрунту зменшує навантажен..
  Плуг для мінітрактора з дисковим прорізним ножем ПЛ12 Плуг для мінітрактора або мототрактора під т...
  5 970.00 грн.
 • Плуг двокорпусний ПЛН-2-20
  На основе 1 отзывов.
  Плуг двокорпусний навісний ПЛН-2-20 застосовують для мінітракторів від 12 до 20 к.с. Корпуси плугів встановлюються за допомогою замків та за потреби їх можна переміщати на рамі. Рама дуже міцна, виконана із сталевого профілю 60х80 мм. Корпус плуга: відвал завтовшки 3 мм, лемеш товщино..
  Плуг двокорпусний навісний ПЛН-2-20 застосовують для мінітракторів від 12 до 20 к.с. Корпуси плугі...
  9 770.00 грн.
 • Плуг двокорпусний ПЛН-2-25
  На основе 1 отзывов.
  Плуг двокорпусний ПЛН-2-25 застосовують для мінітракторів від 22 до 25 к.с. для якісної оранки ґрунту. Матеріали: рама - профіль сталевий 60х80 мм відвал – сталь 3 мм леміх - інструментальна сталь 65 г товщиною 6 мм Продуктивність до 0,25 га/год. Глибина обробки ..
  Плуг двокорпусний ПЛН-2-25 застосовують для мінітракторів від 22 до 25 к.с. для якісної оранки ґрунту....
  10 650.00 грн.
 • Плуг двокорпусний для мототрактора ПЛН-2-20 МТ 3т
  На основе 1 отзывов.
  Плуг двокорпусний для мототрактора оснащеного триточковою навісною системою і  потужністю в межах 12-18 к.с. Плуг складається з: міцної рами опорного колеса причіпного вузла під триточкову навісну систему 2х корпусів плугів Корпуси плугів встановлюються на..
  Плуг двокорпусний для мототрактора оснащеного триточковою навісною системою і  потужністю в межах...
  6 950.00 грн.
 • Плуг трикорпусний ПЛН-3-20
  На основе 0 отзывов.
  Плуг трикорпусний навісний ПЛН-3-20 агрегатується з тракторами від 24 до 30 к.с. Плуг оснащений потужною рамою із сталевого профілю 60х80 мм, потужними корпусами завтовшки 3 мм. Лемех товщиною 6 мм виготовлений із міцної інструментальної сталі 65 г. При необхідності корпус плугів можна перемі..
  Плуг трикорпусний навісний ПЛН-3-20 агрегатується з тракторами від 24 до 30 к.с. Плуг оснащений по...
  12 870.00 грн.
 • Плуг трикорпусний ПЛН-3-25
  На основе 0 отзывов.
  Плуг трикорпусний навісний ПЛН-3-25 агрегатується з тракторами від 25 до 30 к.с. Продуктивність до 0,3 га/год. Плуг оснащений потужною рамою із сталевого профілю 60х80 мм, лемешом із сталі 65 г товщиною 6 мм, відвалами із сталі 3 мм. Глибина обробки до 240 мм Ширина захована 750 м..
  Плуг трикорпусний навісний ПЛН-3-25 агрегатується з тракторами від 25 до 30 к.с. Продуктивність до...
  14 040.00 грн.
 • Плуг із передплужником двокорпусний ПЛН-2-25
  На основе 0 отзывов.
  Плуг із передплужником духкорпусний навісний ПЛН-2-25 агрегатується з тракторами 22-25 к.с. Матеріали: рама - сталевий профіль 60х80 мм лемеш - сталь 65 г товщиною 6 мм відвал - сталь 3 мм Продуктивність до 0,25 га/год. Глибина обробки до 240 мм Ширина захова..
  Плуг із передплужником духкорпусний навісний ПЛН-2-25 агрегатується з тракторами 22-25 к.с. Матері...
  12 640.00 грн.
 • Плуг із передплужником трикорпусний ПЛН-3-25
  На основе 0 отзывов.
  Плуг із передплужником трикорпусний навісний ПЛН-3-25 агрегатується з тракторами 25-30 к.с. При виготовленні плуга застосовуються міцні матеріали: рама - профіль 60х80 мм, сталь лемех - 6 мм, сталь 65 г відвал - 3 мм, сталь Продуктивність до 0,3 га/год. Глибина о..
  Плуг із передплужником трикорпусний навісний ПЛН-3-25 агрегатується з тракторами 25-30 к.с. При ви...
  16 970.00 грн.
 • Плуг двухкорпусный для минитрактора ПЛ 5
  На основе 1 отзывов.
  Плуг двухкорпусный  для минитрактора,  с опорным колесом, под трёхточечную навесную систему.   Плуг произведен в заводских условиях, неоднократно испытан в поле, в работе показал отличный результат.   Захват одного корпуса 257 мм, общий захват 515 мм Глубин..
  Плуг двухкорпусный  для минитрактора,  с опорным колесом, под трёхточечную навесную систему....
  12 320.00 грн.

Плуг для мінітрактора – один із видів навісного обладнання, призначений для оранки землі. Пристрій дозволяє механізувати процес та якісно за невеликий термін підготувати ґрунт під посадку сільгоспкультур.

Метою є не тільки розпушування ґрунту, а й його аерація, знищення бур'янів із корінням, боротьба зі шкідниками. Така обробка землі також сприяє накопиченню в землі вологи та поживних речовин, які надалі впливають на зростання рослин та покращення врожайності.
 

Види плугів для мінітрактора

Вид плуга, який вам потрібен, залежить від типу ґрунту, масштабів зведеної площі та потужності малогабаритного трактора, який ви використовуватимете.

Плуги поділяють за кількістю корпусів. Вони можуть бути одно, двох, трьох та багатокорпусні (до 12). Особливість однокорпусних полягає в тому, що вони забезпечують оборотність в один бік (щоб приступити до обробки наступного ряду, необхідно повернутися до вихідної точки). Для мінітракторів використовуються плуги, що мають, як правило, до 3 корпусів.

За призначенням плуги бувають:

 • загального користування (найбільш популярний, орає землю на глибину до 35 см);
 • спеціального користування (до його допомоги вдаються у випадках обробки ґрунтів під виноградниками, садовими культурами тощо, максимальна глибина орання – до 60 см).

Загалом виділяють такі типи плугів на мінітрактор:

 • Дискові. Придатні для важкого, як правило, глинистого ґрунту, що використовуються переважно для посіву зернових та технічних культур.
 • Оборотні. Забезпечують якісне подрібнення землі та рівну поверхню за рахунок того, що здійснює як праві, так і ліві відвали.
 • Роторні плуги. Один з найпопулярніших і найефективніших варіантів на сьогоднішній день, який відрізняється підвищеною продуктивністю. Містить кілька лемешів, частина яких орає ґрунт, а інша – розрівнює його. Пристрій здатний розпушувати ґрунт на глибину до 50 см.

Крім того, виробники виділяють навісні плуги (до 6 корпусів), напівнавісні (від 5 до 9 корпусів) і причіпні (від 9 до 12 корпусів).

Що враховувати при виборі плуга для мінітрактору?

Який плуг кращий для мінітрактора? Насамперед враховуйте потужність своєї техніки. Для малопотужних тракторів (до 12 кінських сил) кращий варіант із шириною захвату до 70 см, а потужніша техніка (до 24 кінських сил) впорається з плугом до 150 см захоплення.

Через брак потужності трактора може страждати якість оранки та продуктивність, тому перед покупкою плуга важливо співвіднести їх характеристики

Як купити плуг для мінітрактору?

Щоб купити плуг для мінітрактора на сайті «Гектор», на сторінці товару натисніть на кнопку «Купити» і дотримуйтесь подальших інструкцій, або замовте зворотний дзвінок та менеджер магазину зв'яжеться з вами.

Службу для доставки замовлення підбираємо індивідуально залежно від габариту товару та міста проживання, щоб мінімізувати витрати та забезпечити комфорт отримання.