{*/navesnoe-oborudovanie-dlya-motoblokov/ceyalki/*}

Сівалки для мотоблока

Сортировка:
На странице:
Вид: Список Сетка
 • Сівалка 2-рядна для мотоблока овочева СІ1
  На основе 1 отзывов.
  Сівалка для мотоблоку точного висіву овочева дворядна СТВ-2 (СІ1). Застосування сівалки дає низку переваг: дозволяє значно скоротити витрати насіння при сівбі сходи дружні немає пропусків чи загущених ділянок рівні міжряддя дозволяють прополювання і..
  Сівалка для мотоблоку точного висіву овочева дворядна СТВ-2 (СІ1). Застосування сівалки дає...
  10 770.00 грн.
 • Сівалка 3-рядна для мотоблока овочева
  На основе 0 отзывов.
  Сівалка 3-рядна для мотоблока овочева Сівалка для мотоблока, мототрактора трирядна овочева точного висіву. Сівалка призначена для висіву насіння овочевих та деяких зернових культур. Для з’єднання сівалки з мотоблоком передбачено пластину, на пластину необхідно встановити передню части..
  Сівалка 3-рядна для мотоблока овочева Сівалка для мотоблока, мототрактора трирядна овочева точного...
  13 290.00 грн.
 • Сівалка 4-рядна для мотоблока овочева СІ2
  На основе 2 отзывов.
  Сівалка для мотоблока, мототрактора 4-рядна точного висіву овочева. Призначення сівалки точного висіву СТВ-4– механізований рівномірний висів насіння різних овочевих культур. Також сівалкою СТВ-4 можна сіяти деякі види зернових – розмір насіння має відповідати розміру пазі..
  Сівалка для мотоблока, мототрактора 4-рядна точного висіву овочева. Призначенн...
  17 300.00 грн.
 • Сівалка точного висіву однорядна економ СІ10
  На основе 0 отзывов.
  Сівалка для кукурудзи однорядна для мотоблока Сівалка для кукурудзи однорядна точного висіву для мотоблока від 6 к.с Сівалка не універсальна і укомплектована тільки одним висівним барабаном з пазами 18 мм, але може бути застосована для посадки інших культур, наприклад, цибулі. Також м..
  Сівалка для кукурудзи однорядна для мотоблока Сівалка для кукурудзи однорядна точного висіву для м...
  5 860.00 грн.
 • Барабан висівний для сівалки
  На основе 0 отзывов.
  Ціна за 1 шт Барабани висівні для овочевих сівалок точного висіву входять до комплекту сівалки по 2 шт на кожну секцію. Стандартна комплектація – дозуючі барабани з отворами 3,6 мм - 6,6 мм і пазами 16 або 18 мм, що передбачає висів моркви, буряків, великої кукурудзи, цибулі-сіянки та ку..
  Ціна за 1 шт Барабани висівні для овочевих сівалок точного висіву входять до комплекту сівалки по ...
  470.00 грн.
 • Висівний механізм мотоблочний, 2 барабани
  На основе 0 отзывов.
  Висівний механізм сівалки для мотоблока. Висівна секція сівалки точного висіву СТВ-2, СТВ-4 для мотоблока, мототрактора є повністю укомплектованою висівною секцією. Для встановлення на раму сівалки секцію необхідно зібрати за інструкцією. Два висівні барабани в комплекті, розміри отво..
  Висівний механізм сівалки для мотоблока. Висівна секція сівалки точного висіву СТВ-2, СТВ-4 для мо...
  4 720.00 грн.
 • Сівалка для мотоблока СМ-1
  На основе 0 отзывов.
  Сівалка для мотоблока однорядна СМ-1 Сівалка для мотоблока СМ-1 однорядна призначена для висіву кукурудзи, буряків, а також інших культур, що мають аналогічний розмір насіння та вимоги до посадки. Сівалка не укомплектована зчіпкою, зчіпка може бути: для середнього мотоблока з двиг..
  Сівалка для мотоблока однорядна СМ-1 Сівалка для мотоблока СМ-1 однорядна призначена для висіву ку...
  5 380.00 грн.
 • Сівалка СМ-2
  На основе 0 отзывов.
  Сівалка для мотоблока СМ-2 Сівалка для мотоблока, мототрактора СМ-2 дворядна призначена для посіву кукурудзи та буряків. Дисковий висівний механізм сівалки для мотоблока СМ-2 приводиться в дію від опорно-привідних коліс. У комплект сівалки входить два диски на кожен бункер п..
  Сівалка для мотоблока СМ-2 Сівалка для мотоблока, мототрактора СМ-2 дворядна призначена для ...
  13 910.00 грн.
 • Сівалка СМ-3 1т
  На основе 0 отзывов.
  Сівалка для мототрактора, мотоблока СМ-3 на 1т Сівалка для мототрактора, важкого мотоблока СМ-3 трирядна призначена для посіву буряків та кукурудзи. Причіпний вузол одноточковий відповідає стандартному причіпному важкого мотоблока з водяним охолодженням. Для дозування насіння сівалка ..
  Сівалка для мототрактора, мотоблока СМ-3 на 1т Сівалка для мототрактора, важкого мотоблока СМ-3 тр...
  19 400.00 грн.
 • Сівалка 5-рядна для мотоблока дрібнозернова СІ6
  На основе 0 отзывов.
  Сівалка 5-рядна дрібнозернова для мотоблока і мототрактора від 6 к.с. Сівалка призначена для висіву сидератів, інших трав’янистих рослин що мають насіння кулястої форми. Сівалка має один великий бункер, висіває 5 рядків, міжряддя 140 мм не регульоване. Висівний зерновий апар..
  Сівалка 5-рядна дрібнозернова для мотоблока і мототрактора від 6 к.с. Сівалка призначена для...
  11 870.00 грн.
 • Сівалка зернова восьмирядна СЗ-1
  На основе 0 отзывов.
  Сівалка зернова СЗ-1 для трактора типу Т-25 та Т-40. Навісна зернова сівалка СЗ-1 призначена для швидкого і якісного висіву зернових культур на попередньо підготовленій земельній ділянці. Сівалка висіває наступні зернові культури: пшениця жито ..
  Сівалка зернова СЗ-1 для трактора типу Т-25 та Т-40. Навісна зернова сівалка СЗ-1 призначена...
  26 130.00 грн.
 • Сівалка зернова п'ятирядна СЗ-5Д із внесенням добрив
  На основе 0 отзывов.
  Сівалка зернова п'ятирядна СЗ-5Д з бункером для добрив Сівалка зернова для мотоблока п'ятирядна СЗ-5Д призначена для механізованого посіву зернових культур з одночасним внесенням сипучих мінеральних добрив. Причіпний вузол одноточковий.  Великий бункер для насіння та бункер для добри..
  Сівалка зернова п'ятирядна СЗ-5Д з бункером для добрив Сівалка зернова для мотоблока п'ятирядна СЗ...
  7 776.00 грн.
 • Сівалка зернова шестирядна СЗ-6
  На основе 0 отзывов.
  Сівалка зернова для мотоблока СЗ-6 Сівалка зернова шестирядна СЗ-6 для мотоблоку, мототрактора для посіву насіння зернових культур механічним способом. Цілісний великий бункер для посадкового матеріалу дає можливість швидко і рівномірно завантажити насіння. Вал зернових висі..
  Сівалка зернова для мотоблока СЗ-6 Сівалка зернова шестирядна СЗ-6 для мотоблоку, мототракто...
  6 826.00 грн.
 • Сівалка зернова шестирядна СЗ-6Д із внесенням добрив
  На основе 0 отзывов.
  Сівалка зернова шестирядна із внесенням добрив СЗ-6Д Сівалка для мотоблоку, мототрактора зернова шестирядна з бункером для сипучих добрив СЗ-6Д призначена для висіву зернових культур з одночасним внесенням мінеральних добрив. Бункера для насіння та добрив поєднує один корпус, встано..
  Сівалка зернова шестирядна із внесенням добрив СЗ-6Д Сівалка для мотоблоку, мототрактора зерно...
  8 381.00 грн.
 • Сівалка зернова семирядна СЗ-7
  На основе 0 отзывов.
  Сівалка зернова СЗ-7 семирядна для мотоблоку, мототрактора призначена для механізованого посіву різних зернових та інших культур. Зернова сівалка ефективно проводить посадку насіння на добре підготовленому ґрунті, забезпечує дружні сходи. Вал зернових висівних апаратів рухаються в..
  Сівалка зернова СЗ-7 семирядна для мотоблоку, мототрактора призначена для механізованого посіву рі...
  7 402.00 грн.

Сівалка для мотоблока

Сівалки для мотоблока та мототрактора (овочеві, зернові, точного висіву) користуються попитом серед фермерів та приватних господарств, оскільки механічний висів кукурудзи, сої, соняшника значно скорочує час роботи та витрачені сили.  Насіння витрачається рівномірно, економно, зберігається однакова глибина посадки, утворюються рівні ряди. Процес висіву насіння повністю механізований і не потребує ручної праці

Сівалка точного висіву

Сівалка для мотоблока та мототрактра точного висіву овочева універсальна незамінна при вирощуванні кукурудзи, цибулі-сіянки, моркви, редиски, гороху, буряків, соняшнику та інших овочевих та зернових культур. Точний висів дозволяє економно витрачати насіння.

Овочеві сівалки до мотоблока точного висіву існують:

 • однорядні,
 • дворядні,
 • трирядні 
 • чотирирядні

Сівалки мають відповідно один, два, три  або чотири бункери для насіння. Для висіву насіння різних культур конструкція сівалки передбачає встановлення змінних висівних барабанів. Точність висіву досягається відповідністю розміру насіння і отвору або паза на висівному барабані.

Купуючи сівалку до мотоблоку точного висіву  важливо визначити, яке насіння буде в роботі. На сторінках з описом є таблиця відповідності культур і барабанів, але важливо враховувати, що кукурудза може бути велика, середня чи дрібна. Для одного сорту потрібен барабан з отворами 16 мм, для іншого – 10 мм. У комплект входить два різні барабани на вибір покупця, решту можна докупити.

Крок висіву регулюється за допомогою зірочок та ланцюга, привід від колеса із ґрунтозачепами. Також можна змінити ширину міжряддя, вона регульована.

Сівалка зернова для мотоблока

Сівалки для мотоблоку зернові зазвичай укомплектовані одним великим бункером для насіння, бункером для добрив або без нього, вони можуть висівати від п'яти до восьми рядів.

Підготовка ґрунту

Перед початком роботи мотоблочною сівалкою ґрунт потрібно ретельно підготувати, видалити бур'яни та вирівняти поверхню. Великі груди землі, неприбрані залишки рослинності можуть перешкоджати якісному посіву, як і висока вологість ґрунту

Як купити сівалку для мотоблока в інтернет-магазині Гектар

Якщо Ви приймете рішення купити сівалку для мотоблоку, повідомте нам про це будь-яким зручним способом: напишіть, замовте зворотний дзвінок або просто натисніть кнопку «Купити» на сторінці товару та вкажіть № телефону. Після оформлення покупки та визначення компанії-перевізника ми відправимо Вам сівалку. Оплата можлива при отриманні чи на розрахунковий рахунок.