{*/navesnoe-oborudovanie-dlya-motoblokov/*}

Навісне обладнання для мотоблоків

Сортировка:
На странице:
Вид: Список Сетка
 • Причіпний пристрій для автопричепа до мотоблоку
  На основе 3 отзывов.
  Причіпний пристрій для автопричепа до мотоблоку Фаркоп. Зчіпний пристрій для приєднання автомобільного причепа до важкого мотоблоку з водяним охолодженням та до мототрактора. Втулка: діаметр 20,5 мм висота 95 мм Габаритні розміри 130×110×95 мм. Вага 1,9 кг ..
  Причіпний пристрій для автопричепа до мотоблоку Фаркоп. Зчіпний пристрій для приєднання автом...
  620.00 грн.
 • Причіпний пристрій з втулкою
  На основе 1 отзывов.
  Причіпний пристрій з втулкою  Причіпний пристрій із втулкою для причепа до мотоблоку, короткий. Втулка зчіпного вузла двох видів:   діаметром 18,5 мм для мотоблоків з двигуном повітряного охолодження  діаметром 20,5 мм для важких мотоблоків з водяним охолодже..
  Причіпний пристрій з втулкою  Причіпний пристрій із втулкою для причепа до мотоблоку, коротки...
  390.00 грн.
 • Причіпний пристрій з пластиною та підшипником
  На основе 4 отзывов.
  Причіпний пристрій на підшипнику до причепа для мотоблока під пластину. Зчіпний вузол призначений для з'єднання дишла саморобного причепа мотоблочного або адаптера з мотоблоком через передню частину одинарної зчіпки.  Передня частина зчіпки з'єднується болтами з причіпним вузлом..
  Причіпний пристрій на підшипнику до причепа для мотоблока під пластину. Зчіпний вузол призначений ...
  570.00 грн.
 • Грабли «Солнышко» на 3 колеса 1 т
  На основе 0 отзывов.
  Грабли колесно-пальцевые «Солнышко» 3(1т)   Грабли колесно-пальцевые «Солнышко» на три колеса с одноточечным прицепным узлом устанавливаются на мотоблок с адаптером или мототрактор мощностью от 12 л.с.   Грабли предназначены выполнять следующие функции: - сгребание с..
  Грабли колесно-пальцевые «Солнышко» 3(1т)   Грабли колесно-пальцевые «Солнышко» на три ко...
  9 030.00 грн.
 • Зчіпка до мотоблока подвійна універсальна
  На основе 1 отзывов.
  Зчіпка до мотоблока подвійна універсальна агрегатується з мотоблоками всіх типів потужністю від 6 к.с. Зчіпка подвійна для мотоблока значно збільшує ефективність роботи мотоблоку. На подвійну зчіпку можна встановити: пару плоскорізів два підгортача типу Стріла ..
  Зчіпка до мотоблока подвійна універсальна агрегатується з мотоблоками всіх типів потужністю від 6 ...
  1 310.00 грн.
 • Зчіпка до мотоблоку Zirka 105-135, Форте, Zubr, Кентавр МБ2060-2090
  На основе 1 отзывов.
  Зчіпка для мотоблока Форте, Кентавр, Зубр, Зірка з двигуном повітряного охолодження.   За допомогою зчіпки до мотоблоку кріплять підгортачі, плуги, розпушувачі та інше навісне обладнання. Передня частина зчіпки  (втулка та упорні болти) встановлюється на мотоблок, до задньої..
  Зчіпка для мотоблока Форте, Кентавр, Зубр, Зірка з двигуном повітряного охолодження.   За...
  930.00 грн.
 • Зчіпка до мотоблоку Zirka-61, Форте, Zubr, Кентавр МБ1080-1012, LX1090
  На основе 1 отзывов.
  Зчіпка до мотоблоку з водяним охолодженням Zirka-61, Форте, Zubr, Кентавр МБ1080-1012, LX1090   Зчіпка для важкого мотоблока з двигуном водяного охолодження Кентавр, Форте, Зірка, Зубр та аналогів застосовується для встановлення на мотоблок навісного обладнання для проведення польови..
  Зчіпка до мотоблоку з водяним охолодженням Zirka-61, Форте, Zubr, Кентавр МБ1080-1012, LX1090 &nbs...
  1 000.00 грн.
 • Картоплекопалка для мотоблока
  На основе 2 отзывов.
  Картоплекопалка для мотоблоків Картоплекопалка для мотоблоків («лапа») підходить для всіх типів, кріпиться через регулювальне зчеплення. Зчіпку можна купити окремо. Картоплекопалка підкопує картоплю і кладе на поверхню. Підходить на мотоблоки Кентавр, Зубр, Форте, Зірка, Нева та ін. ..
  Картоплекопалка для мотоблоків Картоплекопалка для мотоблоків («лапа») підходить для всіх типів, к...
  1 060.00 грн.
 • Картоплекопач вібраційний двоексцентриковий
  На основе 1 отзывов.
  Картоплекопач вібраційний двоексцентриковий Картоплекопач вібраційний двоексцентриковий для мотоблоків та мототракторів від 8 к.с. Кентавр, Форте, Зірка, Зубр та ін. Застосування двох ексцентриків дозволяє зменшити вібрацію мотоблока, забезпечити більш м’який режим збирання бульб і кращог..
  Картоплекопач вібраційний двоексцентриковий Картоплекопач вібраційний двоексцентриковий для мотобл...
  7 870.00 грн.
 • Картоплекопач двоексцентриковий для мотоблоків 105, 135
  На основе 1 отзывов.
  Картоплекопач двоексцентриковий для мотоблоків 105, 135 Картоплекопач двоексцентриковий вібраційний для мотоблоків із заднім ВВП та повітряним охолодженням. Це Форте, Зубр, Зірка 105-135, Кентавр 2060-2090 та аналоги. У комплекті спеціальний перехідник для встановлення картоплекопача та ..
  Картоплекопач двоексцентриковий для мотоблоків 105, 135 Картоплекопач двоексцентриковий вібраційни...
  8 750.00 грн.
 • Картоплекопач для мотокультиватора КК2
  На основе 0 отзывов.
  Картоплекопалка для мотокультиватора КК2 Картоплекопалка до мотокультиватора кріпиться  через регулювальну одинарну зчіпку, зчіпку можна купити окремо. Картоплекопалка підкопує картоплю і викладає на поверхню. Стійка картоплекопалки має розмір 10х40мм, висота 400 мм, виготовлена ..
  Картоплекопалка для мотокультиватора КК2 Картоплекопалка до мотокультиватора кріпиться  через...
  930.00 грн.
 • Картоплекопач універсальний
  На основе 1 отзывов.
  Картоплекопач для мотоблоку універсальний, підходить для всіх типів - Кентавр, Зірка, Форте та ін. Кріпиться картоплекопач  до мотоблока через регулювальну зчіпку, зчіпку можна купити окремо. Картоплекопач підкопує картоплю і викладає на поверхню. Довжина передньої частини до сті..
  Картоплекопач для мотоблоку універсальний, підходить для всіх типів - Кентавр, Зірка, Форте та ін. ...
  1 020.00 грн.
 • Картоплесаджалка ланцюгова КС3
  На основе 2 отзывов.
  Картоплесаджалка КС3 для мотоблока, мототрактора від 6 к.с. Кентавр, Форте, Вейма, Зірка, Зубр та аналогів. Картоплесажалка для мотоблока КС3 виконує повний цикл посадки картоплі: сошником робить борозни, розміщує в них бульби і навертає зверху ґрунт. Причіпний вузол Причіпний вузол є..
  Картоплесаджалка КС3 для мотоблока, мототрактора від 6 к.с. Кентавр, Форте, Вейма, Зірка, Зубр та анал...
  6 260.00 грн.
 • Колеса з грунтозачепами Ф340/110 Зубр, Форте
  На основе 1 отзывов.
  Колеса з ґрунтозачепами Ф340х110 без втулки  металеві під ступиці або диференціали для мотоблоків, мотокультиваторів. Грунтозачепи необхідні для кращого зчеплення мотоблока з ґрунтом під час проведення польових робіт для уникнення проковзування. Особливо актуальни..
  Колеса з ґрунтозачепами Ф340х110 без втулки  металеві під ступиці або диферен...
  1 240.00 грн.
 • Колеса з грунтозачепами Ф380/150 Форте, Кентавр, Зубр
  На основе 1 отзывов.
  Грунтозачепи Ф380х150 для середніх мотоблоків Зубр, Форте, Зірка, Булат, Вейма, Кентавр МБ2060-2090 під ступицю, на квадраті 10х10мм (обід). Колеса з ґрунтозачепами є вкрай необхідним обладнанням - створюють зчеплення з ґрунтом, особливо це важливо при роботах, що вимагають великих зусиль - о..
  Грунтозачепи Ф380х150 для середніх мотоблоків Зубр, Форте, Зірка, Булат, Вейма, Кентавр МБ2060-2090 пі...
  1 560.00 грн.
Навісне обладнання для мотоблоку

Мінітехніка для сільського господарства - це основна тема інтернет-магазину "Гектар"

Сільське життя багатогранне, можна нескінченно спостерігати за птахами, тваринами, милуватися квітами та соковитими плодами. Але за всім цим стоїть напружена праця, яку хочеться якомога полегшити. Наш інтернет-магазин представляє різноманітні товари, за допомогою яких можна максимально механізувати роботу мешканця села.

Мотоблок або мотокультиватор у комплекті має фрезу для якісного обробітку ґрунту. Але потенціал цієї мінітехніки набагато більший, мотоблок може бути універсальною машиною для сільськогосподарських робіт. Для того, щоб розширити можливості мотоблоку або мотокультиватора, застосовують навісне обладнання – так називають усі механізми чи знаряддя, які можна з'єднати з мотоблоком чи мотокультиватором.

Види навісного обладнання

Насамперед, це зчіпки (або зчіпки регулювальні). Практично все навісне обладнання кріпиться на мотоблок через зчіпку або її передню частину, регулювання кута атаки виконується за допомогою талрепа зчіпки. Якщо зчіпка з поворотним механізмом – це підвищує її функціональність. Крім регулювального зчеплення існують подвійні та потрійні зчіпки, їх ще називають поперечними. На них кріплять зазвичай підгортачі, плоскорізи, розпушувачі по дві або три одиниці відповідно до зчіпки. Такий комплект знову ж навішують на мотоблок через регулювальну зчіпку.

Найпопулярніші позиції навісного обладнання.

 • Підгортач для нарізування борозни під посадку: картоплі, розсади, цибулин і подальшого навертання землі в ці борозни, для підгортання культур. Окучники бувають стрілоподібні або пелюсткові, дискові регульовані та не регульовані;
 • плуг для оранки зеилі; 
 • Для викопування картоплі, часнику, цибулі застосовують різні картоплекопачі: звичайні універсальні, вібраційні, транспортерні, 
 • Щоб прополоти і розпушити ґрунт на ділянці використовують різні культиватори, плоскорізи, розпушувачі.
 • Для того, щоб мотоблок або мотокультиватор не пробуксовував на городі або в полі, замість гумових коліс встановлюють ґрунтозачепи - металеві колеса із зачепами.
 • Ще існують сажалки для картоплі та часнику, сівалки зернові та овочеві, адаптери, косарки, граблі для сіна, причепи для перевезення вантажів сільськими дорогами, борони, фрези, ходозменшувачі, диференціали та багато інших видів навісного обладнання.

Всі ці механізми зроблені для того, щоб максимально механізувати сільськогосподарські роботи, щоб догляд за рослинами був не стомлюючим, город чи поле тішили доглянутим виглядом та гарним врожаєм.

Якщо Ви ухвалите рішення купити навісне обладнання в інтернет-магазині "Гектар" - Вам необхідно повідомити про це нам. Ви можете зробити швидке замовлення на сайті, написати нам або зателефонувати, можна замовити зворотній дзвінок. За кожною позицією навісного обладнання ми можемо допомогти Вам розібратися та зробити правильний вибір, будемо раді поділитись своїми знаннями щодо мінітехніки.

Доставка здійснюється по Україні вантажоперевізниками, ми завжди намагаємось підібрати службу, чиї послуги будуть найменш витратними. Доставка у Київ, Львів, Кіровоград, Херсон, Житомир, Нову Каховку, Олександрію, Полтаву та інші населені пункти.

 

Навесное оборудование для мотоблока

Минитехника для сельского хозяйства - зто основная тема интернет-магазина "Гектар".

Самые популярные позиции навесного оборудования

 • Окучник для нарезания борозды под посадку: картофеля, рассады, луковиц и последующего наворачивания земли в эти борозды, для окучивания культур. Окучники бывают стреловидные или лепестковые, дисковые регулируемые и не регулируемые;
 • Плуг для вспашки земли;
 • Для выкапывания картофеля, чеснока, лука применяют различные картофелекопатели: обычные универсальные, вибрационные, транспортёрные.
 • Чтобы прополоть и взрыхлить почву на участке используют различные культиваторыплоскорезы, рыхлители.
 • Для того, чтобы мотоблок или мотокультиватор не пробуксовывал на огороде или в поле, вместо резиновых колёс устанавливают грунтозацепы - металлические колёса с зацепами.
 • Ещё существуют сажалки для картофеля и чеснокасеялки зерновые и овощныеадаптеры, косилки, грабли для сена, прицепы для перевозки грузов по сельским дорогам, бороны, фрезыходоуменьшителидифференциалы и много других видов навесного оборудования.