{*/navesnoe-oborudovanie-dlya-motoblokov/plugi-1/*}

Плуги для Мотоблока

Сортировка:
На странице:
Вид: Список Сетка
 • Плуг для важкого мотоблоку довгий
  На основе 1 отзывов.
  Плуг для важкого мотоблоку довгий ПЛ8   Плуг для мотоблоку Кентавр, Зубр, Форте з водяним охолодженням, з довгою рамою та опорним колесом. Плуг оснащений причіпним вузлом, міцною рамою, талрепом і гвинтом для регулювань по горизонталі, вертикалі, кута атаки. Рухлива рама ..
  Плуг для важкого мотоблоку довгий ПЛ8   Плуг для мотоблоку Кентавр, Зубр, Форте з водяним...
  4 110.00 грн.
 • Плуг для важкого мотоблоку короткий
  На основе 1 отзывов.
  Плуг для важкого мотоблоку короткий ПЛ9 Плуг для мотоблоку Форте, Кентавр, Зірка, Зубр та аналогів з водяним охолодженням. Плуг оснащений укороченою рамою, опорним колесом, для виконання регулювань по вертикалі, горизонталі, кута атаки передбачено талреп, пази на причіпному вузлі, спеці..
  Плуг для важкого мотоблоку короткий ПЛ9 Плуг для мотоблоку Форте, Кентавр, Зірка, Зубр та аналогів...
  3 980.00 грн.
 • Плуг для мотоблоків ПЛ3
  На основе 1 отзывов.
  Плуг для мотоблоку ПЛ3   Плуг для мотоблоків з повітряним і водяним охолодженням від 6 к.с. посилений,  універсальний. Плуг оснащений знімним лемешом, встановленим на трьох гвинтах М10. Відвал плуга має правильну форму, що сприяє якісній оранці. Потужна стійка 50х10..
  Плуг для мотоблоку ПЛ3   Плуг для мотоблоків з повітряним і водяним охолодженням від 6 к...
  1 250.00 грн.
 • Плуг для мотоблока і мототрактора
  На основе 2 отзывов.
  Плуг ПЛ4 для мототрактора та важкого мотоблока мотоблока  Для виконання всіх необхідних налаштувань роботи плуга в комплект входить: зчіпний пристрій – для мотоблоків з двигуном водяного охолодження і мототракторів, пепрероблених з важких мотоблоків опорне колесо – для регу..
  Плуг ПЛ4 для мототрактора та важкого мотоблока мотоблока  Для виконання всіх необхідних налаш...
  4 600.00 грн.
 • Плуг для мотоблоку з повітряним охолодженням
  На основе 2 отзывов.
  Плуг для мотоблоку з повітряним охолодженням ПЛ10 Плуг для мотоблоку Кентавр, Форте, Зубр, Зірка та аналогів з повітряним охолодженням. Плуг оснащений рамою із причіпним вузлом, опорним колесом.  Рама має форму паралелограма. Завдяки рухливості рами плуг можна змістити щодо о..
  Плуг для мотоблоку з повітряним охолодженням ПЛ10 Плуг для мотоблоку Кентавр, Форте, Зубр, Зірка...
  3 630.00 грн.
 • Плуг П-17
  На основе 1 отзывов.
  Плуг П-17 підходить для всіх типів мотоблоків. Плуг П-17 кріпиться до мотоблоку через регулювальну зчіпку, зчіпку можна придбати окремо. Перед початком роботи плугом необхідно очистити оброблювану ділянку від коріння дерев, чагарників, великих каменів та інших предметів, які можуть пошкод..
  Плуг П-17 підходить для всіх типів мотоблоків. Плуг П-17 кріпиться до мотоблоку через регулювальну...
  1 100.00 грн.
 • Плуг ПЛ2 середній
  На основе 1 отзывов.
  Плуг ПЛ2 для мотоблока, мотокультиватора від 5 к.с. Плуг має знімний леміш. Плуг ПЛ2 кріпиться  до мотоблока чи мотокультиватора через регулювальну зчіпку, зчіпку  можна придбати окремо. За допомогою талрепу на зчіпці проводиться налаштування кута нахилу плуга, що необхідно ..
  Плуг ПЛ2 для мотоблока, мотокультиватора від 5 к.с. Плуг має знімний леміш. Плуг ПЛ2 кріпиться...
  1 140.00 грн.
 • Дисковий нарізач для плуга
  На основе 1 отзывов.
  Дисковий нарізач для плуга Дисковий нарізач для однокорпусного плуга для мототрактора виконує функцію передплужника - підрізає верхній шар землі на 50 мм, що значно полегшує роботу плуга, знижуючи тягове зусилля. Дисковий прорізний ніж є двох видів: на плуг для мототрактора з гідр..
  Дисковий нарізач для плуга Дисковий нарізач для однокорпусного плуга для мототрактора виконує функ...
  1 060.00 грн.
 • Плуг для мотоблока універсальний ПН-1-20МБ
  На основе 0 отзывов.
  Плуг для мотоблоку з повітряним охолодженням Кентавр, Форте, Зубр, Зірка універсальний ПН-1-20МБ із привареним відвалом. Ширина захвату плуга дорівнює 210 мм. Глибина обробки до 200 мм, крок регулювання глибини оранки 40 мм. Стійка 40х10 мм Відвал завтовшки 3 мм Леміш товщиною..
  Плуг для мотоблоку з повітряним охолодженням Кентавр, Форте, Зубр, Зірка універсальний ПН-1-20МБ із пр...
  1 064.00 грн.
 • Плуг ПН-1
  На основе 1 отзывов.
  Плуг ПН-1 агрегатується із мотоблоками "Мотор Січ" МБ-4,05; МБ-8. Ширина захвату 200мм Глибина оранки до 200мм Вага 16 кг     Плуг ПН-1 агрегатируется с мотоблоками "Мотор Сич" МБ-4,05; МБ-8.  Ширина захвата 200мм Глубина вспашки до 200мм Ве..
  Плуг ПН-1 агрегатується із мотоблоками "Мотор Січ" МБ-4,05; МБ-8. Ширина захвату 200мм Глибина...
  2 320.00 грн.
 • Плуг двокорпусний для мотоблока, мототрактора
  На основе 0 отзывов.
    Плуг двокорпусний для мотоблоку, мототрактора, переобладнаного з мотоблока потужністю 8-12 к.с. із опорним колесом. Ця модель плуга має раму та зчіпний пристрій, опорне колесо значно полегшує роботу. Плугом перевертають верхній шар ґрунту для розпушування, знищення бур'янів, шкідни..
    Плуг двокорпусний для мотоблоку, мототрактора, переобладнаного з мотоблока потужністю 8-12 ...
  5 000.00 грн.
 • Плуг для мотоблока
  На основе 1 отзывов.
  Плуг для мотоблоків універсальний рекомендується використовувати з мотоблоками від 6 к.с. Для встановлення плуга на мотоблок потрібна зчіпка, буде краще, якщо вона буде з поворотним механізмом. Під час підготовки до роботи плугом необхідно відрегулювати кут атаки, глибину, важливо підготувати..
  Плуг для мотоблоків універсальний рекомендується використовувати з мотоблоками від 6 к.с. Для вста...
  630.00 грн.
 • Плуг для мотоблоку, мототрактора регулюємий 1-20
  На основе 0 отзывов.
  Плуг для мототрактора та важкого мотоблока потужністю від 10 к.с. однокорпусний. Плуг оснащений одноточковим причіпним вузлом, опорним колесом, має низку регулювань. Глибина оранки не більше 150-200 мм Ширина захвату 200 мм Вага 25 кг   Плуг для мототрактора и тяжелог..
  Плуг для мототрактора та важкого мотоблока потужністю від 10 к.с. однокорпусний. Плуг оснащений од...
  1 750.00 грн.
 • Плуг Кентавр ПНМ 1-20
  На основе 0 отзывов.
  Плуг "Кентавр" ПНМ 1-20 підходить для всіх мотоблоків із водяним охолодженням, є зчіпний вузол. Ширина захована 210 мм. Глибина оранки 200 мм Вага 15 кг   Плуг "Кентавр" ПНМ 1-20 подходит для всех мотоблоков с водяным охлаждением, есть сцепной узел. Ширина захата 210 мм Г..
  Плуг "Кентавр" ПНМ 1-20 підходить для всіх мотоблоків із водяним охолодженням, є зчіпний вузол. Ши...
  999.00 грн.
 • Плуг малий для мотокультиваторів
  На основе 1 отзывов.
  Плуг малий для мотокультиваторів та легких мотоблоків від 5 к.с. Відвал: сталь 2 мм, 170х320 мм Лемех знімний, сталь 4 мм, кріпиться двома гвинтами М10 Польова дошка сталь 4 мм   Плуг малый для мотокультиваторов и лёгких мотоблоков от 5 л.с. Отвал: сталь 2 мм, 170х320 мм ..
  Плуг малий для мотокультиваторів та легких мотоблоків від 5 к.с. Відвал: сталь 2 мм, 170х320 мм ...
  480.00 грн.

Плуг для мотоблока


Плуг для мотоблоку – дуже важливе знаряддя для обробітку ґрунту, що застосовують для оранки землі. Під час оранки плуг перевертає верхній шар ґрунту. Цей процес сприяє знищенню однорічних бур'янів, насіння, що потрапило надто глибоко в землю, швидше за все, не зможе пробитися через досить великий шар землі і згниє. 

 

Якщо ділянка знаходиться якийсь час у запущеному стані і не обробляється плугом, дуже скоро вона покривається суцільним «килимом» бур'янів, яких складно позбутися.

Також оранка дуже добре розпушує ґрунт, робить його м'яким.

 

Які бувають плуги для мотоблоків

 

Плуги для мотоблоків та мотокультиваторів бувають різних видів та форм. Є плуги однокорпусні, двокорпусні, з передплужником, з опорним колесом, зі знімним і незнімним лемешем і т.д. 

 

Леміш плуга виготовляють із спеціальної сталі і коли він затуплюється, його можна підточити.


Популярністю також користуються оборотні плуги для мотоблоку – це двобортна модель, у якій відвали мають різний напрямок, а плуги міняються місцями, пройшовши борозну до кінця. Це дозволяє значно скоротити витрати часу та коштів, оскільки немає необхідності робити холостий хід назад.


Матеріали, з яких виготовляють плуги, дуже впливають на ціну готового виробу та термін використання плуга. Плуг виготовлений з якісних матеріалів, що розраховані на тривалі навантаження, буде надійним і прослужить значно довше, хоча буде дорожчим.

 

Відвал плуга може бути:


 • сталь 2 мм завтовшки
 • сталь 3 мм завтовшки

Леміш може бути:


 • із чорного металу
 • із 45 сталі
 • із 65 сталі

 

Стійка плуга також відрізняється шириною та товщиною смуги.

 

На сторінці товару в описі наведено технічні характеристики, а також позначені матеріали, з яких зроблений плуг.


Як вибрати плуг для мотоблоку

 

Плуг для мотоблоку потрібно обирати обачно. Звичайний однокорпусний плуг добре потягне середній мотоблок, потужні однокорпусні плуги з опорним колесом, двокорпусні застосовують для важких мотоблоків і мототракторів. 

 

Чим більша ширина захоплення плугом, тим потужнішим повинен бути мотоблок. 

 

Також має велике значення, які площі планується обробляти.

 

Плуг для мотокультиваторів потрібно вибирати найменший і використовувати тільки на легких ґрунтах, потужності такого агрегату може не вистачити для оранки.

 

Важливо звернути увагу на метал, все ж таки плуг повинен витримувати навантаження, тому при несуттєвій різниці в ціні краще купити плуг із міцніших матеріалів.

 

Встановлення та налаштування плуга

 

Особливу увагу приділіть установці та регулюванню плуга для мотоблоку. Важливо правильно його закріпити за допомогою зчіпки та налаштувати глибину обробки, кут атаки регулюють талрепом або гвинтом.

 

Зчіпка має бути поворотна, передня частина жорстко кріпиться до мотоблока, задня частина за рахунок пазів на пластині дозволяє направити плуг перпендикулярно до ґрунту, хоча сам мотоблок може рухатися в похилому стані, перебуваючи одним колесом у борозні.

 

Переглянути зчіпки можна в однойменному розділі на сайті.

 

Підготовка ділянки до оранки

 

Перед початком оранки важливо скосити всю рослинність і прибрати її. Переконайтеся, що на ділянці, яку Ви плануєте зорати, немає коріння дерев, чагарників, каміння, цегли, будівельне сміття або інші сторонні предмети.


Плуг для мотоблоку у магазині Гектар

 

Перед тим, як купити плуг до мотоблоку, порівняйте моделі в інтернет-магазині «Гектар». Тут зібрана лінійка плугів заводського виробництва, всі вони виконані якісно та надійно, багаторазово випробувані у полі.

 

Магазин Гектар пропонує лінійку плугів для мотоблоків на регульованій рамі з опорним колесом для мотоблоків з повітряним та водяним охолодженням. Це моделі ПЛ8, ПЛ9, ПЛ10.


Як купити плуг на мотоблок

 

Купити плуг для мотоблока в інтернет-магазині «Гектар» можна за допомогою заповнення форми швидкого замовлення або зателефонувавши за вказаними номерами. Також доступне замовлення зворотного дзвінка. Заповніть форму та наш менеджер зв'яжеться з Вами.


Після оформлення замовлення ми відправимо Вам плуг найзручнішим перевізником, з найменшими витратами. Здійснюємо доставку по Україні: у Київ, Лубни, Харків, Луцьк, Тернопіль, Черкаси, Умань, Чернігів, Суми, а також інші міста та населені пункти України.