{*/navesnoe-oborudovanie-dlya-mototraktorov/kultivatory-dlya-mototraktora/*}

Культиватори для мототрактора

Сортировка:
На странице:
Вид: Список Сетка
 • Культиватор Їжак економ комплект КУ19
  На основе 1 отзывов.
  Культиватор Їжак Економ комплект КУ19 Культиватор Їжак для мототрактора, мотоблока потужністю від 8 к.с. і шириною колії 600-700 мм. Їжак призначений для прополювання, підгортання, розпушування та аерації ґрунту, видалення бур'янів. Їжак найбільш затребуваний для обробки картоплі – об..
  Культиватор Їжак Економ комплект КУ19 Культиватор Їжак для мототрактора, мотоблока потужністю від ...
  6 940.00 грн.
 • Культиватор Їжак секція економ КУ20
  На основе 1 отзывов.
  Культиватор Їжак для мототрактора, мотоблока потужністю  від 8 к.с. Їжак застосовується для прополювання, розпушування та підгортання картоплі та інших культур. Рекомендовано використання культиватора Їжак на важких та середніх грунтах, низька швидкість руху зменшує ефективність робо..
  Культиватор Їжак для мототрактора, мотоблока потужністю  від 8 к.с. Їжак застосовується для п...
  2 790.00 грн.
 • Культиватор Їжак дворядний
  На основе 0 отзывов.
  Культиватор Їжак для мототрактора  дворядний КУ6. Їжак для мототрактора призначений для розпушування, прополювання та підгортання культур, в основному застосовується для картоплі до появи сходів та після. У комплект входить: міцна рама з профільної труби 60х30х3 мм завдовжки ..
  Культиватор Їжак для мототрактора  дворядний КУ6. Їжак для мототрактора призначений для розпу...
  8 340.00 грн.
 • Культиватор Їжак секция КУ7
  На основе 0 отзывов.
  Культиватор Їжак секція для мототрактора, мінітрактора Культиватор Їжак застосовується для розпушування, насичення киснем ґрунту та видалення бур'янів. Робочі елементи культиватора Їжак - диски з привареними шипами. Шипи діаметром 12 мм, товщина металу кілець 5 мм. Диски встановле..
  Культиватор Їжак секція для мототрактора, мінітрактора Культиватор Їжак застосовується для розпушу...
  3 480.00 грн.
 • Плоскоріз 2-рядний без опорних коліс
  На основе 1 отзывов.
  Плоскоріз 2х рядний без опорних коліс для мотоблока з водяним охолодженням, для мототрактора. Пропольник плоскоріз 2х рядний  призначений для прополювання міжрядь або суцільного розпушування ґрунту. Комплект складається з: міцної рами з профільної труби 40х40 мм та товщиною с..
  Плоскоріз 2х рядний без опорних коліс для мотоблока з водяним охолодженням, для мототрактора. Проп...
  5 130.00 грн.
 • Плоскоріз 2-рядний з опорними колесами
  На основе 2 отзывов.
  Плоскоріз 2-рядний з опорними колесами Пропольник дворядний, плоскоріз для мотоблоків з водяним охолодженням і мототракторів. Плоскоріз дворядний використовують для суцільної та міжрядної обробки грунту. У комплект входить: потужна рама із замками, які можна перемістити по рам..
  Плоскоріз 2-рядний з опорними колесами Пропольник дворядний, плоскоріз для мотоблоків з водяним ох...
  5 600.00 грн.
 • Культиватор міжрядної обробки КМО-0,9
  На основе 0 отзывов.
  Культиватор міжрядної обробки КМО-0,9 Культиватор міжрядної обробки для мототрактора дворядний універсальний КМО-0,9 призначений для прополювання в період вегетації, видалення бур'янів, розпушування верхнього шару ґрунту. Культиватор оснащений одноточковим  причіпним пристроєм. Н..
  Культиватор міжрядної обробки КМО-0,9 Культиватор міжрядної обробки для мототрактора дворядний уні...
  7 500.00 грн.
 • Культиватор міжрядної обробки КМО-1,5
  На основе 0 отзывов.
  Культиватор міжрядної обробки КМО-1,5 Культиватор міжрядної обробки КМО-1,5 для мототрактора призначений для прополювання міжрядь вегетуючих культур, розпушування ґрунту, видалення бур'янів. Конструкція культиватора КМО-1,5 дозволяє обробляти міжряддя різної ширини. Культиватор для мо..
  Культиватор міжрядної обробки КМО-1,5 Культиватор міжрядної обробки КМО-1,5 для мототрактора призн...
  5 860.00 грн.
 • Культиватор міжрядної обробки КМО-1,8 (У) 1т
  На основе 0 отзывов.
  Культиватор міжрядної обробки КМО-1,8(У) 1т Культиватор міжрядної обробки КМО-1,8 (У) універсальний, призначений для мототрактора  з одноточковим причіпним вузлом  для прополювання, розпушування ґрунту, видалення бур'янів. Культиватор КМО-1,8 трирядний, оснащений потужною рамою,..
  Культиватор міжрядної обробки КМО-1,8(У) 1т Культиватор міжрядної обробки КМО-1,8 (У) універсальни...
  11 000.00 грн.
 • Культиватор суцільної обробки КН-1,4 1т.
  На основе 0 отзывов.
  Культиватор суцільної обробки КН-1,4 1т. Культиватор суцільної обробки КН-1,4 для мототрактора з одноточковим причіпним вузлом призначений для передпосівної підготовки ґрунту. Культиватор КН-1,4 за допомогою «лап» розпушує ґрунт, видаляє бур'яни, вирівнює поверхню та прикочує катком. ..
  Культиватор суцільної обробки КН-1,4 1т. Культиватор суцільної обробки КН-1,4 для мототрактора з о...
  9 390.00 грн.
 • Культиватор сплошной обработки (1 точка)
  На основе 0 отзывов.
  Культиватор для мототрактора сплошной обработки почвы, для мототрактора с одноточечным прицепным узлом -  это Форте, Скаут, Булат и другие.    Культиватор сплошной обработки для мототрактора оснащен мощной рамой с универсальными передвижными замками, замки позволяют  у..
  Культиватор для мототрактора сплошной обработки почвы, для мототрактора с одноточечным прицепным узлом...
  13 070.00 грн.

Культиватор для мототрактора

Культиватор це обладнання  для поверхневого розпушування ґрунту без його перевертання.

Культиватор потрібен для вирівнювання поверхні, видалення бур’янів, прополювання, досходової  та післясходової обробки грунту, підгортання і навіть внесення добрив. Добре розпушений грунт гарно утримує вологу і забезпечує надходження до коріння достатньої кількості кисню.

Культиватор може бути окремим агрегатом, за принципом роботи схожим на мотоблок. Можна купити культиватор для мотоблока та навісити його, як і будь-яке  навісне обладнання,  використовуючи спеціальні зчіпки.

У мототрактора, переобладнаного з мотоблока, потужність двигуна залишається незмінною, але можливостей його застосування більше. Культиватори для мототрактора потужніші, важчі, мають більшу ширину захоплення порівняно з мотоблочними.  Зазвичай вони оснащені зчіпним вузлом і не вимагають додаткової зчіпки.

Різновиди культиваторів

Існує велика кількість різновидів культиваторів залежно від виконуваних функцій та конструкції. Загалом можна виділити  їх основні групи:

Культиватор суцільної обробки - Паровий

Використовується для обробітку ґрунту перед посівом. Його завдання – розпушити ґрунт без його перевертання. Передпосівна обробка культиватором вирівнює грунт після оранки, насичує повітрям, знищує бур’яни, що зійшли.

Культиватор міжрядного обробітку - Прополочний

Використовується для видалення бур'янів у міжряддях та розпушування ґрунту. Має більш тонкі налаштування порівняно з паровим. Можна регулювати глибину розпушування та ширину рядів.

Культиватор Їжак

Їжаки частіше за все використовують по картоплі, крім аерації, розрихлювання, видалення бур'янів їжаки підгортають кущі картоплі.

Спеціальний

Деякі культури вимагають особливого підходу, наприклад, бавовна або чай. Для їхнього розпушування створюють спеціальні конструкції.

Дискові культиватори.

Окремим видом вважаються дискові культиватори. Вони складаються з кількох дисків із зубами, які крутяться перпендикулярно поверхні землі та забезпечують її розпушування.

Де купити культиватор для мототрактора?

У магазині «Гектар» представлені якісні, надійні культиватори, виготовлені в Україні, перевірені у польових випробуваннях, які відповідають мототракторам, представленим в Україні.

Представлене на нашому сайті обладнання можна застосувати для різних культур та робіт – розпушування ґрунту, видалення бур'янів, прополювання. На якість врожаю впливає багато факторів – опади, тепло, сонце та інше. Але добре підготовлений ґрунт та його обробіток під час вегетації значно вплине на врожай.

Культиватор для мототрактора

Культиватор використовують для поверхневого розпушування ґрунту.