{*/mototraktor-iz-motobloka-navesnoe-oborudovanie/*}

КІТ-набори для переобладнання мотоблока в мототрактор

Сортировка:
На странице:
Вид: Список Сетка

КІТ-набори для переробки важкого мотоблоку в мототрактор своїми руками

Мотоблок є дуже популярним серед мешканців села.

Мотоблок з двигуном водяного охолодження має  досить велику потужність і виконує багато різних робіт від сільськогосподарських  до заготівлі дров та перевезення вантажів. Фрезування, оранка, подрібнення гілок, посадка картоплі та розсади, збір врожаю, прополювання, обприскування, заготівля сіна, окучування – все це можна зробити мотоблоком та навісним обладнанням.

Мотоблок чи мінітрактор

Робота з мотоблоком вимагає зусиль і фізичної напруги, особливо на городі або в полі, вібрація та необхідність ходити за мотоблоком стомлює.  З мінітрактором таких проблем не виникає, але у більшості селян не настільки великі ділянки, щоб була потреба в мінітракторі, і вартість його значно вища, ніж мотоблока.

КІТ набір призначений для створення невеликого мототрактора, потужність якого дорівнює потужності важкого мотоблоку.

Мототрактори також є заводського виготовлення, мають вищу ціну.

Якщо мотоблок вже куплено

Як бути тим господарям, які встигли придбати потужний мотоблок до появи мототрактора? Відповідь проста - у продажу є комплект, який поєднує всі необхідні деталі та складові для самостійного збирання мототрактора із мотоблока потужністю від 8 л.с.

Мотоблок для переробки в мототрактор повинен мати праворуч ВВП, розташований на КПП.

Купити набір для переробки мотоблока в мототрактор можна в інтернет-магазині "Гектар".

Для збирання мототрактора потрібні певні навички, інструменти та вміння поводитися з ними. Якщо такі у Вас є, Ви зможете зібрати мототрактор самостійно, при цьому потрібно дотримуватися порядку складання згідно з інструкцією, що додається.

До набору потрібно придбати окремо пару коліс до автомобіля ВАЗ або докаток, у комплекті відповідні ступиці з розболтуванням 4х98.

Загальні відомості про влаштування мототрактора, зібраного з мотоблоку

Потужна рама із профільної труби є основою мототрактора, двигун мотоблоку розташовується на передній частині рами, КПП на задній. Кількість передач шість вперед та дві назад.

Управління газом ручне за допомогою важеля, розташованого на центральній стійці, тут же встановлено важіль вимкнення блокування ступиць. Зліва розташована педаль зчеплення, з протилежного боку педаль гальма.

Рульове управління автомобільне, у конструкції використані вузли автомобілів ВАЗ та Москвич.

Важелі управління підйомними механізмами розташовуються з правого боку.

Варіанти КІТ наборів, їх функціональність

Розбираючи комплектність кожного набору, зверніть увагу - кожен наступний комплект включає всі попередні позиції плюс ще одну нову.

  1. КІТ 1 або Базовий набір – є основою трактора, що включає головні складові: раму, рульову та гальмівну системи, важелі вимикання блокування ступиць, ступиці, захист на ремені та колеса, сидіння, ремені. Придбання комплекту №1 дозволяє зібрати трактор тільки для їзди, приєднати причіп чи фрезу не вдасться.
  2. КІТ 2 - у мототрактора значно збільшиться функціональність - наявність в комплекті Заднього Підйомного Механізму дозволить працювати будь-яким навісним обладнанням, яке встановлюється на одноточковий причіпний вузол - підгортач, картоплекопач, плуг, сівалка, часникосаджалка тощо, за винятком фрези - її підключення вимагає додаткового механізму.
  3. КІТ 3 - Комплект підключення фрези встановлюється через задній підйомний механізм та забезпечує стабільну роботу фрези
  4. КІТ 4 – Передній підйомний механізм відкриває можливість встановлення відвалу, мульчера, подрібнювача гілок. Для роботи роторною косаркою потрібен спеціальний перехідник.
  5. КІТ 5 – Перехідник для роторної косарки завершує повний набір, що дозволяє максимально використовувати переобладнаний мототрактор.

Як Вибрати комплект для переобладнання

Спочатку визначте, які види робіт плануєте виконувати. КІТ-3 найбільш популярний - зібраний трактор може фрезерувати, возити причіп, сіяти, садити, орати, підгортати, копати, прибирати сіно тощо. Якщо потрібно багато і часто косити, прибирати лопатою-відвалом сніг, рубати гілки - є сенс придбати повний комплект КІТ-5

Якщо в даний момент у Вас немає потреби в повному комплекті і Ви купуєте, наприклад, КІТ-3 - у Вас є можливість будь-коли докупити необхідне обладнання.

Гальмівна система – механічного або гідравлічного типу

Крім функціональності, є ще деякі відмінності в конструкції, зокрема в пристрої гальмівної системи, існує два варіанти.

  • Гідравлічного типу – використані вузли автомобільної гальмівної системи, включає головний та робочий гальмівні циліндри, гальмівний барабан та диск, ємність для гальмівної рідини, сполучні трубки.
  • Механічного типу – проста та надійна, розробка конструкторського бюро підприємства ПП Крючков. Складається з гальмівного барабана з диском, талрепом, тягою. Проведені випробування із завантаженим причепом показали відмінний результат.

Як купити КІТ-набір

Якщо Ви приймете рішення купити комплект для переобладнання та самостійно переробити свій мотоблок, ми надішлемо його Вам компанією-перевізником, зробіть замовлення на сайті, напишіть нам або зателефонуйте. Доставка здійснюється до будь-якого населеного пункту в Україні.