{*/navesnoe-oborudovanie-dlya-motoblokov/kartofelekopateli/*}

Картоплекопалка для Мотоблока

Сортировка:
На странице:
Вид: Список Сетка
 • Картоплекопалка для мотоблока
  На основе 2 отзывов.
  Картоплекопалка для мотоблоків Картоплекопалка для мотоблоків («лапа») підходить для всіх типів, кріпиться через регулювальне зчеплення. Зчіпку можна купити окремо. Картоплекопалка підкопує картоплю і кладе на поверхню. Підходить на мотоблоки Кентавр, Зубр, Форте, Зірка, Нева та ін. ..
  Картоплекопалка для мотоблоків Картоплекопалка для мотоблоків («лапа») підходить для всіх типів, к...
  1 060.00 грн.
 • Картоплекопач вібраційний двоексцентриковий
  На основе 1 отзывов.
  Картоплекопач вібраційний двоексцентриковий Картоплекопач вібраційний двоексцентриковий для мотоблоків та мототракторів від 8 к.с. Кентавр, Форте, Зірка, Зубр та ін. Застосування двох ексцентриків дозволяє зменшити вібрацію мотоблока, забезпечити більш м’який режим збирання бульб і кращог..
  Картоплекопач вібраційний двоексцентриковий Картоплекопач вібраційний двоексцентриковий для мотобл...
  7 870.00 грн.
 • Картоплекопач двоексцентриковий для мотоблоків 105, 135
  На основе 1 отзывов.
  Картоплекопач двоексцентриковий для мотоблоків 105, 135 Картоплекопач двоексцентриковий вібраційний для мотоблоків із заднім ВВП та повітряним охолодженням. Це Форте, Зубр, Зірка 105-135, Кентавр 2060-2090 та аналоги. У комплекті спеціальний перехідник для встановлення картоплекопача та ..
  Картоплекопач двоексцентриковий для мотоблоків 105, 135 Картоплекопач двоексцентриковий вібраційни...
  8 750.00 грн.
 • Картоплекопач для мотокультиватора КК2
  На основе 0 отзывов.
  Картоплекопалка для мотокультиватора КК2 Картоплекопалка до мотокультиватора кріпиться  через регулювальну одинарну зчіпку, зчіпку можна купити окремо. Картоплекопалка підкопує картоплю і викладає на поверхню. Стійка картоплекопалки має розмір 10х40мм, висота 400 мм, виготовлена ..
  Картоплекопалка для мотокультиватора КК2 Картоплекопалка до мотокультиватора кріпиться  через...
  930.00 грн.
 • Картоплекопач універсальний
  На основе 1 отзывов.
  Картоплекопач для мотоблоку універсальний, підходить для всіх типів - Кентавр, Зірка, Форте та ін. Кріпиться картоплекопач  до мотоблока через регулювальну зчіпку, зчіпку можна купити окремо. Картоплекопач підкопує картоплю і викладає на поверхню. Довжина передньої частини до сті..
  Картоплекопач для мотоблоку універсальний, підходить для всіх типів - Кентавр, Зірка, Форте та ін. ...
  1 020.00 грн.
 • Картоплекопалка для мотоблока КВМ-44
  На основе 0 отзывов.
  Картоплекопалка грохотна вібраційна КВМ-44 призначена для важкого мотоблока з двигуном водяного охолодження. Приводиться в дію від ВОМ мотоблока через ремінну передачу, швидкість обертання 540 об/хв. Рухомі елементи на підшипниках. Ніж картоплекопалки підкопує ґрунт, картопля переміща..
  Картоплекопалка грохотна вібраційна КВМ-44 призначена для важкого мотоблока з двигуном водяного охолод...
  6 590.00 грн.
 • Картоплекопалка для мотоблока під ВВП (без кардана)
  На основе 1 отзывов.
  Картоплекопалка для мотоблока під ВВП Картоплекопалка для мотоблока під ВОМ вібраційна двоексцентрикова призначена для мотоблоків від 6 к.с. з повітряним охолодженням, оснащеним заднім ВОМ (шпонка), без редукторного ходозменшувача. Картоплекопалка оснащена понижувальним редуктором, встано..
  Картоплекопалка для мотоблока під ВВП Картоплекопалка для мотоблока під ВОМ вібраційна двоексцентр...
  9 630.00 грн.
 • Картоплекопалка під ВВП для мотоблока з ходозменшувачем
  На основе 0 отзывов.
  Картоплекопалка для мотоблока з ходозменшувачем під ВВП   Картоплекопалка для мотоблока з повітряним охолодженням від 6 к.с. під вал відбору потужності (шпонка) із вбудованим понижуючим редуктором вібраційна двоексцентрикова КК18. Модель КК18 практично ідентична КК17, відрізняєть..
  Картоплекопалка для мотоблока з ходозменшувачем під ВВП   Картоплекопалка для мотоблока з...
  9 180.00 грн.
 • Картоплекопалка Мотор Січ вібраційна двоексцентрикова КК15
  На основе 0 отзывов.
  Картоплекопалка для мотоблока Мотор Січ під ВВП з валом приводу вібраційна двоексцентрикова Картоплекопалка оснащена: зчіпним вузлом Мотор Січ: висота 70 мм, отвори Ф16,5 мм карданний вал у комплекті активним ножем зі сталі 45, із заточуванням два ексцент..
  Картоплекопалка для мотоблока Мотор Січ під ВВП з валом приводу вібраційна двоексцентрикова Картоп...
  9 190.00 грн.
 • Картоплекопач К-30
  На основе 1 отзывов.
  Картоплекопалка К-30 («лапа») підходить для всіх типів мотоблоків, універсальна, проста та надійна. Кріпиться через регулювальну зчіпку, зчіпку можна придбати окремо. Перед збиранням картоплі ділянку необхідно очистити від бур'янів – скосити та прибрати.   Картофелекопалка К-..
  Картоплекопалка К-30 («лапа») підходить для всіх типів мотоблоків, універсальна, проста та надійна. ...
  700.00 грн.
 • Карданний вал для картоплекопалки під ВОМ
  На основе 0 отзывов.
  Кардан для картоплекопалок КК17 та КК18   Карданний вал призначений для підключення грохотних вібраційних двоексцентрикових картоплекопалок КК17 та КК18 до мотоблоків із заднім ВОМ від 6 к.с. Форте, Кентавр, Зірка, Зубр та аналогів. Діаметр карданного валу 18 мм, з'єднання шпонки..
  Кардан для картоплекопалок КК17 та КК18   Карданний вал призначений для підключення грохо...
  770.00 грн.
 • Картоплекопач 2х ексцентриковий для мотоблока Нева
  На основе 0 отзывов.
  Картоплекопалка двоексцентрикова КК23 для мотоблоку «Нева» призначена для механізованого збору  картоплі, цибулі, часнику. Картоплекопалка оснащена причіпним вузлом до мотоблоку Нева. Відмінною особливістю 2х ексцентрикових картоплекопалок є більш плавний рух агрегату, це позитивно в..
  Картоплекопалка двоексцентрикова КК23 для мотоблоку «Нева» призначена для механізованого збору  к...
  8 200.00 грн.
 • Картоплекопач посилений для мотоблока
  На основе 1 отзывов.
  Картоплекопалка КК4 посилена відмінно підійде для мотоблоків від 8 к.с. Кентавр, Форте, Зубр. Крім додаткових бічних смуг 30х4х300 мм, копалка оснащена прутами Ф12 мм, підсилювачем Ф12 мм, має ширину 380 мм і довжину 560, значну вагу 6,8 кг. Стійка із смуги 50х10х500 мм, товщина підошви 6..
  Картоплекопалка КК4 посилена відмінно підійде для мотоблоків від 8 к.с. Кентавр, Форте, Зубр. Крім...
  1 350.00 грн.
 • Картоплекопач транспортерний КК10
  На основе 2 отзывов.
  Картоплекопач транспортерний Картоплекопалка транспортерна для важкого мотоблоку та мототрактора потужністю від 10 к.с., для викопування картоплі, цибулі, часнику. Транспортерна картоплекопалка оснащена: потужною рамою, що виконана з профільної труби 40х40 мм та 40х20 мм, з листов..
  Картоплекопач транспортерний Картоплекопалка транспортерна для важкого мотоблоку та мототрактора п...
  12 920.00 грн.
 • Картоплекопач К-1В
  На основе 1 отзывов.
  Картоплекопач К-1В для мотоблоків Мотор Січ МБ-4,05. Картоплекопач оснащений спеціальним кріпленням для встановлення на мотоблок через зчіпку, зчіпку можна придбати окремо. Ширина захвату 300 мм Глибина викопування до 150 мм. Вага 5,5 кг   Картофелекопатель К-1В для м..
  Картоплекопач К-1В для мотоблоків Мотор Січ МБ-4,05. Картоплекопач оснащений спеціальним кріплення...
  700.00 грн.

Картоплекопалка для мотоблока

Мотоблоки, мототрактори впевнено зайняли міцні позиції у приватних та фермерських господарствах України, тому попит на навісне обладнання до мотоблоків і мототракторів значно збільшився. Особлива увага до більш складних механізмів, таких, як картоплесаджалки та сівалки. Якщо посадка картоплі була зроблена картоплесаджалкою для мотоблока, природно виникає бажання прибрати врожай механізованим способом - картоплекопалкою для мотоблока.

Ви можете прочитати наші докладні рекомендації про те, як вибрати картоплекопалку.

Види картоплекопалок

Картоплекопалка для мотоблоку має багато різновидів, ми розглянемо ті, які представлені в нашому інтернет-магазині Гектар.

Картоплекопалка для мотоблоку лапа, дельфін, віялова

Найпоширеніша - звичайна начіпна універсальна картоплекопалка для мотоблока, ще її називають лапа, дельфін або віялова.

 Картофелекопалка веерная

Картоплекопач дуже простий: передня частина у формі лопати або стрілчастої лапи занурюється в ґрунт і підкопує бульби. Щоб картоплекопалка не різала картоплю, її потрібно правильно встановити та відрегулювати кут атаки. Картопля, викопана таким чином, потрапляє на прути, приварені до передньої частини, і укладається на поверхні грунту.

Серед звичайних універсальних картоплекопалок можна виділити моделі для легких мотоблоків - вони менші за вагою та розміром. Ще можна відзначити посилену картоплекопалку, її використовують із потужними мотоблоками Кентавр, Форте, Зубр на більш важких ґрунтах.

Переваги:

 • низька ціна   
 • підходить на будь-який мотоблок   
 • легко встановлюється та регулюється

Недоліки:

 • невелика ширина захвату   
 • частина викопаної картоплі присипається землею, що потребує додаткової ручної праці

Картоплекопалка вібраційна для мотоблоку

Картоплекопалка вібраційна для мотоблока (або грохотна, трясучка) є досить складним механізмом. Цей вид картоплекопалок застосовують тільки з мотоблоками або мототракторами. Картоплекопалка вібраційна підкопує ґрунт активним ножем, протрушує картоплю за допомогою стрясного решета, при цьому картопля очищається від землі. Після завершення процесу викопування бульби картоплі залишаються на поверхні, після просушування їх укладають у тару.

Картофелекопалка вибрационная для мотоблока

 

 

 

 

 

 

 

Переваги:

 • ширина захвату близько 400 мм  
 • картопля на поверхні землі та очищена  
 • викопує практично всю картоплю

Недоліки:

 •  ціна значно вища
 •  вібрація

Картоплекопалка двоексцентрикова вібраційна для мотоблоку

Двоексцентрикова картоплекопалка для мотоблока також вібраційного типу, але завдяки тому, що гуркіт і активний ніж приводять у рух різні ексцентрики працює набагато м'якше, менше вібрація, картопля краще очищається від землі за рахунок подовженого грохоту та не травмується.

Картофелекопалка двухэксцентриковая вибрационная для мотоблока

Ціна двоексцентрикової картоплекопалки для мотоблока вище одноексцентрикової.

Картоплекопалка транспортерна для мотоблоку та мототрактора

Картоплекопалка транспортерного типу так само залишає очищену від грудок землі картоплю на поверхні ґрунту, але влаштована вона по-іншому. Така картоплекопалка замість стрясного решета оснащена транспортером. Картопля підкопується активним ножем і рухається транспортерною стрічкою, при цьому не пошкоджується і дуже добре очищається.

Картофелекопалка транспортерная для мотоблока и мототрактора

Вартість транспортерної картоплекопалки вища за вібраційну.

Застосовується транспортерна картоплекопалка для важких мотоблоків, мототракторів.

Де і як купити картоплекопалку для мотоблоку

Купити картоплекопалку у нашому інтернет-магазині Гектар найпростіше натисканням кнопки Купити та заповнення форми швидкого замовлення, де Ви вкажете Ваш № телефону. Після уточнення замовлення ми надішлемо Вам копалку перевізником. Доставка по Україні, у Київ, Львів, Тернопіль, Дніпропетровськ та інші міста.