{*/navesnoe-oborudovanie-dlya-mototraktorov/kartofelesazhalki-dlya-mototraktora/*}

Картоплесаджалка для мототрактора

Сортировка:
На странице:
Вид: Список Сетка
 • Картоплесаджалка дворядна для мототрактора КС17
  На основе 1 отзывов.
  Картоплесаджалка для мототрактора КС17 дворядна з одноточковим регульованим причіпним вузлом, що відповідає причіпному важкого мотоблока. Картоплесаджалка до мототрактора 2х рядна поєднує дві сажалки для мотоблока, але має істотну відмінність від аналогічних - ґрунтозачепів всього два, &..
  Картоплесаджалка для мототрактора КС17 дворядна з одноточковим регульованим причіпним вузлом, що ...
  14 250.00 грн.
 • Картоплесаджалка для мототрактора дворядна КС18
  На основе 0 отзывов.
  Картоплесаджалка для мототрактора 2х рядна КС18 міжряддя регульоване. Картоплесажалка дворядна для мототрактора КС18 складається з двох картоплесаджалок для мотоблока, об'єднаних спеціальною подвійною зчіпкою з пересувними замками, відрізняється від КС17 можливістю регулювання міжряддя. П..
  Картоплесаджалка для мототрактора 2х рядна КС18 міжряддя регульоване. Картоплесажалка дворядна для...
  14 700.00 грн.
 • Картоплесаджалка для мототрактора КС10
  На основе 1 отзывов.
  Картоплесаджалка для  мототрактора КС10. Картоплесаджалка для мототрактора оснащена: містким бункером емністю 60 л потужними широкими ґрунтозачепами шириною 150 мм, що виключає прослизання одноточковим причіпним вузлом під 20 палець талрепом для налаштування кут..
  Картоплесаджалка для  мототрактора КС10. Картоплесаджалка для мототрактора оснащена: ...
  9 460.00 грн.
 • Картоплесаджалка з бункером для добрив для мототрактора КС13
  На основе 1 отзывов.
  Картоплесаджалка з бункером для добрив для мототрактора з одноточковим причіпним вузлом КС13. Конструкція картоплесажалки до мототрактора розрахована на застосування мінеральних добрив у сухому вигляді. У борозну, що проробляється сошником, разом з картоплею потрапляє порція добрив 2,8 мл..
  Картоплесаджалка з бункером для добрив для мототрактора з одноточковим причіпним вузлом КС13. Конс...
  11 680.00 грн.
 • Картоплесаджалка дворядна для мототрактора КС11
  На основе 0 отзывов.
  Картоплесаджалка дворядна для мототрактора КС11. Картоплесажалка для мототрактора КС11 дворядна складається з двох окремих однорядних сажалок, для їх надійного з'єднання передбачена потужна зчіпка. Зчіпка являє собою міцну раму довжиною 1000 мм з причіпним вузлом з втулкою під палець Ф20 мм. ..
  Картоплесаджалка дворядна для мототрактора КС11. Картоплесажалка для мототрактора КС11 дворядна ск...
  19 340.00 грн.
 • Картоплесаджалка дворядна для мототрактора з бункером для добрив КС14
  На основе 0 отзывов.
  Картоплесаджалка дворядна для мототрактора з бункером для добрив КС14 Картоплесажалка для мототрактора дворядна з бункером для добрив КС14 призначена для посадки картоплі з одночасним внесенням сипучих мінеральних добрив, потребує гарно підготовленого грунту (мілкої фракції)  з мінімальн..
  Картоплесаджалка дворядна для мототрактора з бункером для добрив КС14 Картоплесажалка для мототрак...
  23 500.00 грн.
 • Картоплесаджалка дворядна для мототрактора з бункером для добрив КС20
  На основе 1 отзывов.
  Картоплесаджалка дворядна до мототрактора з бункером для добрив КС20, міжряддя 600-700 мм регульоване. Картоплесажалка для мототрактора 2 рядна з бункером для добрив КС20 призначена для посадки картоплі з одночасним внесенням сипучих мінеральних добрив. Посадка картоплі буде вдалою за умо..
  Картоплесаджалка дворядна до мототрактора з бункером для добрив КС20, міжряддя 600-700 мм регульоване....
  18 750.00 грн.
 • Картоплесаджалка дворядна до мототрактора з бункером для добрив КС19
  На основе 1 отзывов.
  Картоплесажалка для мототрактора 2 рядна з бункером для добрив КС19 призначена для посадки картоплі з одночасним внесенням мінеральних добрив. Необхідно добре підготувати грунт, краще за допомогою фрези, посадка буде вдалою при мінімальній кількості вологи в землі, щоб уникнути налипання на р..
  Картоплесажалка для мототрактора 2 рядна з бункером для добрив КС19 призначена для посадки картоплі з ...
  18 290.00 грн.
 • Картоплесаджалка дворядна КСН-90 1т з бункером для добрив
  На основе 1 отзывов.
  Картоплесаджалка з бункером для добрив дворядна КСН-90 1т Б Картоплесаджалка для мототрактора  дворядна КСН-90 1т з бункерами для сипучих мінеральних добрив. Загальний обсяг бункерів для посадкової картоплі дорівнює 90 л. Посадковий механізм картоплесаджалки працює від опорно-при..
  Картоплесаджалка з бункером для добрив дворядна КСН-90 1т Б Картоплесаджалка для мототрактора &nbs...
  14 270.00 грн.
 • Картоплесаджалка для мототрактора КСН-110 1 т
  На основе 0 отзывов.
  Картоплесажалка для мототрактора дворядна КСН-110 призначена для механізованої посадки картоплі, оснащена двома місткими бункерами для посадкової картоплі, загальний об'єм 110 літрів. Механізм картоплесажалки приводиться в рух від коліс із ґрунтозачепами за допомогою ланцюга та зірочок, ..
  Картоплесажалка для мототрактора дворядна КСН-110 призначена для механізованої посадки картоплі, ...
  14 030.00 грн.
 • Картоплесаджалка КСН-90 1т
  На основе 1 отзывов.
  Картоплесаджалка для мототрактора дворядна КСН-90 1т Картоплесаджалка об'єднує поперечною зчіпкою дві однорядні мотоблочні картоплесаджалки КСН-45. Загальний об’єм бункера 90 л Причіпний вузол одноточковий, відповідає причіпному важкого мотоблока з водяним охолодженням. Картоплеса..
  Картоплесаджалка для мототрактора дворядна КСН-90 1т Картоплесаджалка об'єднує поперечною зчіпкою ...
  11 470.00 грн.
 • Картоплесаджалка КСН-68 1т
  На основе 1 отзывов.
  Картоплесаджалка для мотоблока КСН-68 1т. Картоплесаджалка ​об'єднує дві окремі моделі КСН-34, укомплектована колесами з ґрунтозачепами для гарного зчеплення з ґрунтом під час посадки. Посадковий механізм  працює за допомогою ланцюгової передачі від опорних коліс. На бункер..
  Картоплесаджалка для мотоблока КСН-68 1т. Картоплесаджалка ​об'єднує дві окремі моделі КСН-34...
  10 610.00 грн.
 • Картоплесаджалка для мотоблока, мототрактора 45 л
  На основе 0 отзывов.
  Картоплесаджалка для важкого мотоблоку Зубр, Кентавр, Форте та аналогів, для мототрактора. Покращена модель оснащена надійним механізмом, містким бункером на 45 л. Картоплесаджалка з одноточковим причіпним з втулкою під важкий мотоблок, причіпне регулюється по висоті. Для регулювання ..
  Картоплесаджалка для важкого мотоблоку Зубр, Кентавр, Форте та аналогів, для мототрактора. Покраще...
  4 600.00 грн.

Картоплесаджалка для мототрактора

Посадка картоплі – це цілий ритуал для більшості жителів нашої країни. Так, дійсно, багато хто займається сільським господарством на присадибних та дачних ділянках. І, так, справді картопля є основною культурою. Адже недарма його називають «другим хлібом». Потрібно сказати, що вирощування картоплі – справа непроста, яка потребує значних витрат. І якщо у вас велике господарство чи ви вирішили вирощувати овочі на продаж, то без техніки не обійтись.

Придбання мототрактора є дуже важливою подією. Потужний надійний агрегат має безліч переваг і може вирішувати завдання різної складності із застосуванням навісного обладнання. Посадка картоплі є однією з них.

Як вибрати картоплесаджалку на мототрактор?

Картоплесаджалка - це пристосування, яке відразу виконує весь комплекс робіт з посадки картоплі:

 • Нарізає борозну,
 • Поступово укладає бульби,
 • Засипає їх землею, утворюючи «гребінь».

Вибираючи картоплесаджалку, зверніть увагу на наступні моменти:

 • Які обсяги картоплі ви плануєте висаджувати? Величина бункера у картоплесаджалок може бути різною, від 20 до понад 120 літрів.
 • Яка вам потрібна ширина міжрядь? Це важливо для подальшої обробки поля та залежить від того, яка техніка у вас уже є.
 • Ще один важливий момент – це вибір приводного механізму. Більш надійним вважається ланцюговий. Стрічковий  швидше зношується.
 • Добре, якщо в картоплесаджалці буде бачок для добрив. Так ви виконаєте одразу дві операції.

Види картоплесаджалок

Картоплесаджалки для мототракторів можуть бути однорядні або дворядні, з ємністю для добрив або без неї.

Для мототрактора з невеликою потужністю можна застосувати однорядну картоплесаджалку, більш потужний мінітрактор є сенс використовувати з дворядною, оскільки витрата палива буде меншою і час роботи скоротиться, тому що за один прохід трактора висаджується два ряди картоплі.

Дворядні картоплесаджалки можуть бути укомплектовані двома окремими бункерами, з'єднаними рамою, мають регулювання кроку посадки.

Ширина міжряддя може бути регулюєма або  фіксована. Посадка картоплі сажалкою повністю механізована і не потребує використання ручної праці.

Для правильної роботи механізму бажано, щоб посадкова картопля була приблизно одного розміру і відповідала розміру кошика для бульб.

Представлені види картоплесаджалок можна купити в нашому магазині. Повідомте про Ваше рішення нам за допомогою кнопки "купити" або телефонний дзвінок. Щодо доставки, ми намагаємося знайти найкраще рішення, щоб вартість перевезення вантажу була мінімальною. Доставка здійснюється в Київ, Херсон, Кіровоград, Черкаси, Полтаву, Суми, Чернігів, Конотоп та інші міста України.

Картофелесажалка для минитрактора

Картоплесаджалка виконує весь комплекс робіт з посадки картоплі.