{*/navesnoe-oborudovanie-dlya-motoblokov/ccepki/*}

Зчіпки для Мотоблока

Сортировка:
На странице:
Вид: Список Сетка
 • Причіпний пристрій для автопричепа до мотоблоку
  На основе 3 отзывов.
  Причіпний пристрій для автопричепа до мотоблоку Фаркоп. Зчіпний пристрій для приєднання автомобільного причепа до важкого мотоблоку з водяним охолодженням та до мототрактора. Втулка: діаметр 20,5 мм висота 95 мм Габаритні розміри 130×110×95 мм. Вага 1,9 кг ..
  Причіпний пристрій для автопричепа до мотоблоку Фаркоп. Зчіпний пристрій для приєднання автом...
  620.00 грн.
 • Причіпний пристрій з втулкою
  На основе 1 отзывов.
  Причіпний пристрій з втулкою  Причіпний пристрій із втулкою для причепа до мотоблоку, короткий. Втулка зчіпного вузла двох видів:   діаметром 18,5 мм для мотоблоків з двигуном повітряного охолодження  діаметром 20,5 мм для важких мотоблоків з водяним охолодже..
  Причіпний пристрій з втулкою  Причіпний пристрій із втулкою для причепа до мотоблоку, коротки...
  390.00 грн.
 • Причіпний пристрій з пластиною та підшипником
  На основе 4 отзывов.
  Причіпний пристрій на підшипнику до причепа для мотоблока під пластину. Зчіпний вузол призначений для з'єднання дишла саморобного причепа мотоблочного або адаптера з мотоблоком через передню частину одинарної зчіпки.  Передня частина зчіпки з'єднується болтами з причіпним вузлом..
  Причіпний пристрій на підшипнику до причепа для мотоблока під пластину. Зчіпний вузол призначений ...
  570.00 грн.
 • Зчіпка до мотоблока подвійна універсальна
  На основе 1 отзывов.
  Зчіпка до мотоблока подвійна універсальна агрегатується з мотоблоками всіх типів потужністю від 6 к.с. Зчіпка подвійна для мотоблока значно збільшує ефективність роботи мотоблоку. На подвійну зчіпку можна встановити: пару плоскорізів два підгортача типу Стріла ..
  Зчіпка до мотоблока подвійна універсальна агрегатується з мотоблоками всіх типів потужністю від 6 ...
  1 310.00 грн.
 • Зчіпка до мотоблоку Zirka 105-135, Форте, Zubr, Кентавр МБ2060-2090
  На основе 1 отзывов.
  Зчіпка для мотоблока Форте, Кентавр, Зубр, Зірка з двигуном повітряного охолодження.   За допомогою зчіпки до мотоблоку кріплять підгортачі, плуги, розпушувачі та інше навісне обладнання. Передня частина зчіпки  (втулка та упорні болти) встановлюється на мотоблок, до задньої..
  Зчіпка для мотоблока Форте, Кентавр, Зубр, Зірка з двигуном повітряного охолодження.   За...
  930.00 грн.
 • Зчіпка до мотоблоку Zirka-61, Форте, Zubr, Кентавр МБ1080-1012, LX1090
  На основе 1 отзывов.
  Зчіпка до мотоблоку з водяним охолодженням Zirka-61, Форте, Zubr, Кентавр МБ1080-1012, LX1090   Зчіпка для важкого мотоблока з двигуном водяного охолодження Кентавр, Форте, Зірка, Зубр та аналогів застосовується для встановлення на мотоблок навісного обладнання для проведення польови..
  Зчіпка до мотоблоку з водяним охолодженням Zirka-61, Форте, Zubr, Кентавр МБ1080-1012, LX1090 &nbs...
  1 000.00 грн.
 • Причіпне для автомобільного причепа до мінітрактора - фаркоп
  На основе 1 отзывов.
  Причіпне для автомобільного причепа до мінітрактора  - фаркоп Перехідний зчіпний вузол для мінітрактора, мототрактора з 3х точковою навісною системою є перехідником для встановлення навісного обладнання з одноточковим причіпним пристроєм та автомобільного причепа. Причіпний пристрій ..
  Причіпне для автомобільного причепа до мінітрактора  - фаркоп Перехідний зчіпний вузол для мі...
  1 830.00 грн.
 • Причіпний вузол до автомобільного причепа
  На основе 1 отзывов.
  Причіпний вузол для автомобільного причепа. Фаркоп.   Причіпний вузол для приєднання автомобільного причепа до: мототрактора з одноточковим причіпним важкого мотоблока з водяним охолодженням. Передня частина причіпного є зчіпкою з втулкою і регулювальними болтам..
  Причіпний вузол для автомобільного причепа. Фаркоп.   Причіпний вузол для приєднання авто...
  1 060.00 грн.
 • Зчіпка для мотоблока Weima 1100
  На основе 1 отзывов.
  Зчіпка для мотоблоку Weima 1100  призначена для приєднання будь-якого навісного обладнання - підгортальника, картоплекопача, плуга, плоскоріза, розпушувача, різних комплектів на основі подвійної  зчіпки, комплекту для посадки, сівалки. Зчіпка Вейма 1100 розбірна, складається з двох ..
  Зчіпка для мотоблоку Weima 1100  призначена для приєднання будь-якого навісного обладнання - підг...
  930.00 грн.
 • Зчіпка до мотоблоку WM-900
  На основе 1 отзывов.
  Зчіпка для мотоблока Вейма 900  регулювальна  поворотна. Задня та передня частини зчіпки з'єднані двома болтами. Переваги поворотної зчіпки: під час роботи мотоблока по нерівному ґрунту (під час оранки, наприклад) навісне обладнання буде спрямоване перпендикулярно поверх..
  Зчіпка для мотоблока Вейма 900  регулювальна  поворотна. Задня та передня частини зчіпки...
  930.00 грн.
 • Зчіпка до мотоблоку Zubr універсальна
  На основе 1 отзывов.
  Зчіпка до мотоблоку Zubr універсальна   Зчіпка для мотоблоку Zubr регулювальна поворотна універсальна,  призначена для навішування навісного обладнання на мотоблок - підгортча, картоплекопача, плуга, пропольника, плоскоріза, розпушувача, подвійного підгортача. Зчіпка оснащен..
  Зчіпка до мотоблоку Zubr універсальна   Зчіпка для мотоблоку Zubr регулювальна поворотна ...
  890.00 грн.
 • Зчіпка до мотоблоку WM-500
  На основе 1 отзывов.
  Зчіпка до мотоблоку WM-500 Зчіпка для мотоблоку Вейма WM-500 призначена  для навішування підгортача, розпушувача, плоскоріза, картоплекопача, іншого навісного обладнання. Для налаштування кута входу в ґрунт навісного обладнання встановлена ​​гвинтова стяжка. Вага 3 кг Внутріш..
  Зчіпка до мотоблоку WM-500 Зчіпка для мотоблоку Вейма WM-500 призначена  для навішування підг...
  780.00 грн.
 • Зчіпка до мотоблоку Zirka, Форте, Кентавр МБ1080-1012 подовжена
  На основе 1 отзывов.
  Зчіпка для важкого мотоблоку з водяним охолодженням Zirka-61, Кентавр МБ1080 та аналогів, посилена, подовжена. За допомогою зчіпки навісне обладнання кріпиться до мотоблоку, талреп та поворотний механізм дозволяють зробити необхідні налаштування. Талреп – гвинтова стяжка - призначений для..
  Зчіпка для важкого мотоблоку з водяним охолодженням Zirka-61, Кентавр МБ1080 та аналогів, посилена, по...
  1 520.00 грн.
 • Зчіпка до мотоблоку Нева
  На основе 1 отзывов.
  Зчіпка для мотоблоку Нева  поворотна. За допомогою зчіпки навісне обладнання кріпиться до мотоблоку - картоплекопалка, підгортальник, плуг, розпушувач, пропольник, подвійний підгортач, їжаки. Гвинтова стяжка та поворотний механізм дозволяють зробити необхідні регулювання. Поворот..
  Зчіпка для мотоблоку Нева  поворотна. За допомогою зчіпки навісне обладнання кріпиться до мот...
  890.00 грн.
 • Передня частина зчіпки
  На основе 0 отзывов.
  Передня частина зчіпки Поворотні зчіпки мають значну перевагу перед цільними – їх можна розібрати на дві складові, викрутивши два болти – передню і задню. Передня частина застосовується як сполучна ланка між сівалкою СТВ, часниковою сажалкою, комплектом для посадки, причіпним до причепа, ..
  Передня частина зчіпки Поворотні зчіпки мають значну перевагу перед цільними – їх можна розібрати ...
  410.00 грн.

Зчіпка для мотоблоку

Зчіпка для мотоблока необхідна для з'єднання силового агрегату з навісним та причіпним обладнанням. Завдяки зчіпному вузлу до сільськогосподарської техніки можна кріпити сажалки, сівалки, плуги, картоплекопалки, культиватори, плоскорізи та інше навісне обладнання.

Які бувають зчіпки для мотоблоку

Види зчіпок:

 • Одинарні. З їхньою допомогою кріпиться один пристрій, як правило, важке обладнання. Бувають стандартні та посилені.
 •  
 • Подвійні чи потрійні. Для кріплення кількох виробів. Застосовуються, наприклад, для стрілоподібних та дискових підгортачів, плоскорізів.
 • Регульовані (дозволяє налаштовувати кут нахилу) та нерегульовані.

Кожна зі зчіпок виконує різні задачі. У цій статті представлені зчіпки для мотоблоку, які можна купити в інтернет-магазині "Гектар".

Регулювальні одинарні зчіпки

Одинарна регулювальна зчіпка необхідна в першу чергу. Саме вона є сполучною ланкою між мотоблоком та обладнанням для обробки ґрунту.

Гвинт або гвинтова стяжка, що є на зчіпці, дозволяють налаштувати кут входження в грунт копалки, підгортача або іншого обладнання таким чином, щоб він працював правильно, виконував свою функцію, а не просто заривався в землю.

Які бувають регулювальні одинарні зчіпки

Цілісні - це найпростіші недорогі одинарні зчіпки, за допомогою яких можна успішно працювати підгортачем, плоскорізом на рівній поверхні. 

Поворотні зчіпки складаються з передньої та задньої частин, передня частина жорстко кріпиться на мотоблок, задня має пази, завдяки яким може повертатися праворуч та ліворуч навколо осі. 

Що це дає?

При оранці утворюються борозни і гребені і мотоблок рухається в похилому стані, відповідно, при жорсткому кріпленні плуг «дивиться» теж убік. Саме наявність пазів на поворотній зчіпці дозволяє плугу при оранні перебувати під кутом 90 градусів щодо рівня землі та виконувати свою функцію.

З'єднання передньої та задньої частин болтове.

Ціна поворотних зчіпок вища за не поворотні.

Подвійна зчіпка для мотоблоку

Подвійна зчіпка є універсальною і застосовується для дискового підгортача, парних плоскорізів, розпушувачів, «їжаків», підгортача-пропольника, для встановлення двох стрілоподібних підгортачів.        

Найчастіше подвійна зчіпка у якості кріплення має сталеву смугу і для установки на мотоблок потребує одинарну регулювальну зчіпку, гвинтом на одинарній зчіпці налаштовується кут атаки.  

На що слід звернути увагу при виборі подвійної зчіпки:

 • довжина
 • з якого профілю зчіпка подвійна  виготовлена, товщина металу
 • замки - універсальні або під певний розмір стійки

Зчіпні вузли для причепів

Магазин «Гектар» пропонує різні причіпні вузли для мотоблочних причепів та для приєднання автомобільного причепа до важкого мотоблоку.

Причіпне для причепа для повітряного мотоблока, втулка 18 мм   

Причіпне для причепа для важкого мотоблока, втулка 20 мм   

 

Причіпне з пластиною та підшипником є ​​найбільш функціональним, плюс з його допомогою можна встановити причіп на мотоблок, у якого палець для кріплення іншого розміру, наприклад, діаметром 16 мм, правильно підібравши передню частину поворотної зчіпки.  

Причіпний вузол для автомобільного причепа призначений для приєднання автопричепа до мотоблоку з двигуном водяного охолодження.  

Як вибрати зчіпку для мотоблоку

В описі до кожної зчіпки вказані назви мотоблоків, до яких вона підходить, але це далеко не всі моделі. Щоб не помилитися, необхідно за допомогою штангенциркуля визначити діаметр пальця і ​​висоту кріплення.

На сторінці товару розміщені технічні характеристики кожної зчіпки із зазначенням висоти та діаметра втулки.

Наші фахівці допоможуть визначитися та вибрати відповідну модель зчіпки.

Як купити зчіпку для мотоблоку

Щоб купити зчіпку для мотоблока перейдіть на сторінку товару, що сподобався, і натисніть кнопку «Купити».

Також Ви можете звернутися за консультацією за одним із зазначених номерів телефонів або замовити зворотній дзвінок. Наші менеджери зв'яжуться з Вами та замовлення буде відправлено в день замовлення або наступного робочого дня.

 

Сцепка для мотоблока

Сцепка для мотоблока необходима для соединения силового агрегата с навесным и прицепным оборудованием. Благодаря сцепному узлу к сельскохозяйственной технике можно прикрепить сажалки, сеялки, плуги, картофелекопалки, культиваторы, плоскорезы и другое дополнительное оснащение.

Какие бывают сцепки для мотоблока

В целом, можно выделить следующие виды сцепок:

 • Одинарные. С их помощью крепится одно устройство, как правило, тяжелое оборудование. Бывают стандартные и усиленные.
 • Двойные или тройные. Для крепления нескольких изделий. Применяются, например, для стреловидных и дисковых окучников, плоскорезов.
 • Регулируемые (позволяет настраивать угол наклона) и нерегулируемые.

Каждая из сцепок выполняет разные задачи. В этой статье представлены сцепки для мотоблока, которые можно купить в интернет-магазине «Гектар».

Регулировочные одинарные сцепки

Одинарная регулировочная сцепка необходима в первую очередь. Именно она является связующим звеном между мотоблоком и оборудованием для обработки почвы. Имеющийся на сцепке винт или винтовая стяжка позволяют настроить угол вхождения в грунт копалки, окучника или другого оборудования таким образом, чтобы он работал правильно, выполнял свою функцию, а не просто зарывался в землю. 

Какие бывают регулировочные одинарные сцепки
 
 
Цельные - это самые простые недорогие одинарные сцепки, с помощью которых можно успешно работать окучником, плоскорезом на ровной поверхности.
 
Поворотные сцепки состоят из передней и задней частей, передняя часть жестко крепится на мотоблок, задняя имеет пазы, благодаря которым может поворачиваться вправо и влево вокруг оси.
 
Что это дает?
 
При вспашке образуются борозды и гребни и мотоблок движется в наклонном состоянии, соответственно, при жестком креплении плуг «смотрит» тоже в сторону. Именно наличие пазов на поворотной сцепке позволяет плугу при вспашке находиться под углом 90 градусов относительно уровня земли и выполнять свою функцию.
Соединение передней и задней частей болтовое.
 
Цена поворотных сцепок выше не поворотных.
 
 
 
Двойная сцепка для мотоблока
 
Двойная сцепка является универсальной и применяется для дискового окучника, парных плоскорезов, рыхлителей, «ежей», окучника-пропольника, для установки двух стреловидных окучников.
 
 
 
Чаще всего двойная сцепка в качестве крепления имеет стальную полосу и для установки на мотоблок требует одинарную регулировочную сцепку, винтом на одинарной сцепке настраивается угол атаки.

На что следует обратить внимание при выборе двойной сцепки:

 • длина
 • из какого профиля сцепка изготовлена, толщина металла
 • замки - универсальные или под определенный размер стойки

Сцепные узлы для прицепов

Магазин «Гектар» предлагает различные прицепные узлы для мотоблочных прицепов и для присоединения автомобильного прицепа к тяжелому мотоблоку.

Прицепное для прицепа для воздушного мотоблока, втулка 18 мм
 
 
Прицепное для прицепа для тяжелого мотоблока, втулка 20 мм
 
 
Прицепное с пластиной и подшипником является наиболее функциональным, плюс с его помощью можно установить прицеп на мотоблок, у которого палец для крепления другого размера, например, диаметром 16 мм, правильно подобрав переднюю часть поворотной сцепки.
 
Прицепной узел для автомобильного прицепа предназначен для присоединения автоприцепа к тяжелому мотоблоку с двигателем водяного охлаждения. 
 
 
Как выбрать сцепку для мотоблока
 
В описании к каждой сцепке указаны названия мотоблоков, к которым она подходит, но это далеко не все модели. Чтобы не ошибиться необходимо с помощью штангенциркуля определить диаметр пальца и высоту крепления. На странице товара размещены технические характеристики каждой сцепки с указанием высоты и диаметра втулки. Наши специалисты помогут определиться и выбрать соответствующую модель сцепки.
 

Как купить сцепку для мотоблока

Чтобы купить сцепку для мотоблока перейдите на страницу понравившегося товара и нажмите кнопку «Купить». Также Вы можете обратиться за консультацией по одному из указанных номеров телефонов или заказать обратный звонок. Наши менеджеры свяжутся  с Вами и заказ будет отправлен в день заказа или на следующий рабочий день.