{*/navesnoe-oborudovanie-dlya-motoblokov/ploskorezy-kultivatory/*}

Культиватор для Мотоблока

Сортировка:
На странице:
Вид: Список Сетка
 • Культиватор Їжак для мотоблока
  На основе 1 отзывов.
  Культиватор «Їжак» для мотоблоків. Їжак для мотоблоків полегшений, універсальний. Культиватор Їжак застосовується для обробки землі з метою розпушування, спушування, аерації (насичення киснем), руйнування кірки, що виникла, очищення від бур'янів, які вириваються з корінням, підгортання. ..
  Культиватор «Їжак» для мотоблоків. Їжак для мотоблоків полегшений, універсальний. Культиватор...
  3 260.00 грн.
 • Культиватор Їжак економ комплект КУ19
  На основе 1 отзывов.
  Культиватор Їжак Економ комплект КУ19 Культиватор Їжак для мототрактора, мотоблока потужністю від 8 к.с. і шириною колії 600-700 мм. Їжак призначений для прополювання, підгортання, розпушування та аерації ґрунту, видалення бур'янів. Їжак найбільш затребуваний для обробки картоплі – об..
  Культиватор Їжак Економ комплект КУ19 Культиватор Їжак для мототрактора, мотоблока потужністю від ...
  6 940.00 грн.
 • Культиватор Їжак секція економ КУ20
  На основе 1 отзывов.
  Культиватор Їжак для мототрактора, мотоблока потужністю  від 8 к.с. Їжак застосовується для прополювання, розпушування та підгортання картоплі та інших культур. Рекомендовано використання культиватора Їжак на важких та середніх грунтах, низька швидкість руху зменшує ефективність робо..
  Культиватор Їжак для мототрактора, мотоблока потужністю  від 8 к.с. Їжак застосовується для п...
  2 790.00 грн.
 • Плоскоріз П 320
  На основе 1 отзывов.
  Плоскорізи для мотоблока П320 Пропольник або плоскоріз П320 для прополювання міжрядь або суцільного розпушування ґрунту. Плоскоріз підходить для всіх типів мотоблоків, мотокультиваторів та мототракторів. Комплект складається з двох плоскорізів, які навішуються на подвійну зчіпку та через ..
  Плоскорізи для мотоблока П320 Пропольник або плоскоріз П320 для прополювання міжрядь або суцільног...
  940.00 грн.
 • Плоскоріз-розрихлювач
  На основе 1 отзывов.
  Плоскоріз-розрихлювач Плоскоріз-розрихлювач для мотоблока, мототрактора, застосовується для міжрядного прополювання культур і розбивання грудок землі. Плоскоріз підрізає ґрунт із бур'янами та розпушує його, дискові боронки подрібнюють грудки землі та непотрібну рослинність. Кріпиться..
  Плоскоріз-розрихлювач Плоскоріз-розрихлювач для мотоблока, мототрактора, застосовується для міжряд...
  1 480.00 грн.
 • Культиватор міжрядного обробітку КМО-1,2
  На основе 2 отзывов.
  Культиватор міжрядного  обробітку КМО-1,2 Культиватор для мотоблоку міжрядної обробки дворядний, застосовується для прополювання, розпушування ґрунту, видалення бур'янів. Культиватор універсальний, агрегатується із мотоблоками Зірка, Зубр, Кентавр та інших з водяним охолодженням. ..
  Культиватор міжрядного  обробітку КМО-1,2 Культиватор для мотоблоку міжрядної обробки дворядн...
  3 780.00 грн.
 • Підгортач-пропольник на базі зчіпок КСР-2
  На основе 1 отзывов.
  Підгортач-пропольник на базі сцепок КСР-2 Окучник-пропольник  для мотоблока та мототрактора, дозволяє одночасно проводити прополювання і підгортання міжрядь в межах 400-900 мм. Плоскорізи ножами розпушують грунт, підрізають бур'яни, руйнують кірку землі, що полегшує підгортання. ..
  Підгортач-пропольник на базі сцепок КСР-2 Окучник-пропольник  для мотоблока та мототрактора, ...
  5 700.00 грн.
 • Підгортач-пропольник Ф360
  На основе 2 отзывов.
  Підгортач-пропольник Ф360 Окучник-пропольник Ф360 для мотоблоків всіх типів, дозволяє виробляти одночасно розпушування, прополювання та підгортання грунту. Підгортач-пропольник складається з: дискового підгортача Ф360    поперечної рами    п..
  Підгортач-пропольник Ф360 Окучник-пропольник Ф360 для мотоблоків всіх типів, дозволяє виробляти од...
  2 910.00 грн.
 • Плоскоріз 2-рядний без опорних коліс
  На основе 1 отзывов.
  Плоскоріз 2х рядний без опорних коліс для мотоблока з водяним охолодженням, для мототрактора. Пропольник плоскоріз 2х рядний  призначений для прополювання міжрядь або суцільного розпушування ґрунту. Комплект складається з: міцної рами з профільної труби 40х40 мм та товщиною с..
  Плоскоріз 2х рядний без опорних коліс для мотоблока з водяним охолодженням, для мототрактора. Проп...
  5 130.00 грн.
 • Плоскоріз 2-рядний з опорними колесами
  На основе 2 отзывов.
  Плоскоріз 2-рядний з опорними колесами Пропольник дворядний, плоскоріз для мотоблоків з водяним охолодженням і мототракторів. Плоскоріз дворядний використовують для суцільної та міжрядної обробки грунту. У комплект входить: потужна рама із замками, які можна перемістити по рам..
  Плоскоріз 2-рядний з опорними колесами Пропольник дворядний, плоскоріз для мотоблоків з водяним ох...
  5 600.00 грн.
 • Культиватор Їжак на подвійній зчіпці для мотоблока
  На основе 1 отзывов.
  Культиватор Їжак на подвійній зчіпці для мотоблоку Культиватор Їжак для мотоблока, мототрактора в комплекті з подвійною зчіпкою застосовують для прополювання, розпушування, видалення бур'янів, насичення ґрунту киснем. Найчастіше Їжаками обробляють міжряддя картоплі. Їжаками можна проводит..
  Культиватор Їжак на подвійній зчіпці для мотоблоку Культиватор Їжак для мотоблока, мототрактора в ...
  4 570.00 грн.
 • Плоскоріз потрійний
  На основе 1 отзывов.
  Плоскоріз потрійний Плоскоріз потрійний для мотоблоків та мототракторів, призначений  для розпушування ґрунту та видалення бур'янів у міжряддях, для безвідвального вирівнювання поверхні землі. Плоскоріз потрійний складається з одного плоскоріза 320 двох бічних ножів..
  Плоскоріз потрійний Плоскоріз потрійний для мотоблоків та мототракторів, призначений  для роз...
  1 050.00 грн.
 • Плоскоріз П700
  На основе 1 отзывов.
  Плоскоріз П700 для мотоблока, мототрактора, використовується для суцільного та міжрядного прополювання, розпушування ґрунту та видалення бур'янів. Плоскоріз П700 складається з двох ножів, виготовлених із сталі 45. Товщина сталі 5 мм, ножі заточені. Ножі приварені до стійки розміром 50х10х..
  Плоскоріз П700 для мотоблока, мототрактора, використовується для суцільного та міжрядного прополювання...
  840.00 грн.
 • Плоскоріз-розрихлювач на подвійній зчіпці
  На основе 1 отзывов.
  Плоскоріз-розрихлювач на подвійній зчіпці Плоскоріз- розрихлювач на подвійній зчіпці для мотоблока та мототрактора призначений для міжрядного дворядного прополювання культур та розпушування ґрунту. Плоскоріз оснащений розрихлювачами - дисковими боронками, що розбивають грудки ґрунту та сп..
  Плоскоріз-розрихлювач на подвійній зчіпці Плоскоріз- розрихлювач на подвійній зчіпці для мотоблока...
  4 270.00 грн.
 • Культиватор суцільної обробки КН-1Л
  На основе 2 отзывов.
  Культиватор суцільної обробки КН-1Л Культиватор суцільної обробки КН-1Л навісний з катком  для мотоблока та мототрактора. Продуктивність до 0,3 га/год. Кількість лап 5 Глибина обробки до 100 мм Ширина захвату 1000 мм Габаритні розміри 1100х950х530 мм Вага 38 кг ..
  Культиватор суцільної обробки КН-1Л Культиватор суцільної обробки КН-1Л навісний з катком  дл...
  6 340.00 грн.

Плоскорізи, культиватори для мотоблока, мототрактора

Культиватор для мотоблоку є найважливішим обладнанням для проведення передпосівної обробки ґрунту та подальших робіт з розпушування міжрядь та видалення бур'янів - прополювання, для робіт після збирання врожаю.

Типи культиваторів для мотоблоку та мототрактора

Культиватори для мотоблока можна розділити на два основні типи – міжрядну обробку та суцільну. Плоскорізи та лапи застосовуються як для міжрядної, так і для суцільної обробки. Культиватор суцільної обробки для мотоблоку крім лап часто укомплектований катком, що розбиває груди землі.

Плоскоріз для мотоблоку

Плоскорізи мають одну особливість - проводять безвідвальну обробку ґрунту. Плоскоріз розпушує, вирівнює землю, знищує бур'яни, що з'явилися. Безвідвальний спосіб, що більш щадить для землі, не призводить до ерозії, не порушує життя живих корисних організмів, які створюють живильний шар - гумус.

Види плоскорізів

 • плоскорізи (пара) - для прополювання міжрядь
 • плоскоріз-розпушувач із закріпленими на валу боронками – розпушує та подрібнює ґрунт
 • плоскоріз для прополювання широких міжрядь або суцільного розпушування
 • плоскорізи зі змінними ножами

 

Плоскорезы для прополки междурядийПлоскорез-рыхлительПлоскорез для прополки широких междурядийПлоскорезы со сменными ножами

 

Плоскорізи для мотоблоку можна встановити:

 • на регулювальну одинарну зчіпку – 1 одиницю
 • на подвійну зчіпку - 2 одиниці
 • на потрійну зчіпку для мототрактора - три одиниці
 • на раму культиватора

Таким чином, можна прополювати і розпушувати один, два, три ряди одночасно або суцільну смугу.

Культиватор для мотоблоку, мототрактора

Прополочний культиватор для мотоблоку і мототрактора укомплектований рамою, зчіпним вузлом, ножами, лапами або плоскорізами, які можна виставити під потрібні розміри міжрядь, може бути оснащений опорними колесами

Прополочный культиватор для мотоблока

Культиватор суцільної обробки для мотоблока оснащений рамою, причіпним вузлом, лапами або пружинами, котком, здатний охопити смугу шириною близько одного метра при обробці.


Культиватор сплошной обработки для мотоблока

Культиватор Їжачок для мотоблоку, мототрактора.

Культиватор Їжак для мотоблоку та мототрактора ефективно справляється з прополюванням, видаленням бур'янів, розпушує ґрунт та виробляє аерацію – насичення ґрунту киснем. Культиватор Їжачок застосовується при обробці різних культур, але все ж таки найбільш затребуваний при вирощуванні картоплі.


Культиватор ЕЖ

 

Чому варто обрати інтернет-магазині Гектар

Якщо Вам потрібна  консультація – досвідчені менеджери інтернет-магазину «Гектар» готові Вам її надати. Ваше замовлення буде оформлене та після уточнення Ваших даних буде відправлено перевізником, найбільш зручним. Доставка по всій Україні, у Київ, Тернопіль, Вінниця, Дніпропетровськ, Умань, Черкаси, Васильків, Чернігів та інші міста.