{*/baraban-vysevnoy-dlya-seyalki-stv-i-stvt/*}

Барабан висівний для сівалки

Барабан висівний для сівалки

Производитель: ЧП Крючков, Полтава
Модель: СІд1
Наличие:
Есть в наличии
Цена: 470.00 грн.

Описание

Ціна за 1 шт

Барабани висівні для овочевих сівалок точного висіву входять до комплекту сівалки по 2 шт на кожну секцію.

Стандартна комплектація – дозуючі барабани з отворами 3,6 мм - 6,6 мм і пазами 16 або 18 мм, що передбачає висів моркви, буряків, великої кукурудзи, цибулі-сіянки та культур, чиє насіння відповідає даним отворам/пазам.

Ми розглянемо всі висівні барабани та відповідні їм культури, проте важливо звернути увагу на те, що цей підбір культур приблизний, оскільки, наприклад, цибуля-сіянка, насіння гороху або кукурудзи та інших культур, залежно від сорту, можуть мати суттєві відмінності в розмірах.

Тому при покупці сівалки точного висіву Вам потрібно визначити, яких розмірів буде насіння і якого розміру потрібні отвори або пази на висівних барабанах, що дозують.

Барабан 3,3 - 6,6 мм – 19 та 12 отворів - єдиний барабан, у якого отвори просвердлені та він двосторонній, виготовлений з капролону.

Висівний барабан 3,3 мм підходить для моркви, редиски, цибулі та іншого дрібного насіння, отвір розміром 6,6 мм призначений для буряків, томатів, перцю.

Всі наступні висівні барабани істотно відрізняються - вони мають пази і кільце, що регулює довжину паза, це регулювання допоможе підкоригувати розмір отвору, що утворюється під насіннєвий матеріал.

Цифра перед назвою культур відображає ширину та діаметр паза у міліметрах, довжина паза стандартна – 35 мм, цифра після перерахування видів насіння показує кількість пазів.

  •     6 мм  – томат, перець, буряк - 18  
  •     8 мм – соя, огірок, кабачок - 18  
  •    10  мм– горох, соя, спаржева квасоля - 12  
  •    16  мм – кавун, цибуля-сіянка, кукурудза - 6  
  •    18  мм – кукурудза, цибуля-сіянка - 6         

Діаметр барабана – 57 мм

Вал - 8 мм

Довжина барабана 68 мм

Кільце - 68 мм

Характеристики

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Діаметр 57 мм
Довжина 68 мм

Отзывы (0)

Написать отзыв

   

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Плохо            Хорошо

Похожие товары