{*/zirka/*}

Хмельницкий

Вид: Список / Сетка
Сортировка:
На странице:
 • Картоплесаджалка для мотоблока 20л
  Отзывов: 0
  Картоплесаджалка для мотоблоку Кентавр, Форте, Зубр, Зірка та аналогів потужністю від 6 к.с. і вище. Агрегатується також із мототракторами. Посадковий механізм картоплесаджалки наводиться в рух від колеса з ґрунтозачепами за допомогою ланцюга та зірочок. Переставляючи ланцюг з однієї зірочки ..
  Картоплесаджалка для мотоблоку Кентавр, Форте, Зубр, Зірка та аналогів потужністю від 6 к.с. і вище. А...
  4 600.00 грн.
 • Картоплесаджалка для мотоблока 30 л з бункером для добрив
  Отзывов: 0
  Картоплесаджалка з бункером для добрив для мотоблока від 6 к.с. Зубр, Форте, Зірка, Кентавр також агрегатується з мототракторами. Бункер призначений для сипких мінеральних добрив, рівномірного внесення добрива в грунт. Привід для основного бункера для картоплі та для бункера для добрив ла..
  Картоплесаджалка з бункером для добрив для мотоблока від 6 к.с. Зубр, Форте, Зірка, Кентавр також агре...
  4 350.00 грн.
 • Картоплесаджалка для мотоблока 30л
  Отзывов: 0
  Картоплесаджалка для мотоблоку Кентавр, Форте, Зубр і т.д. потужністю від 6 л.с. також агрегатується з мототракторами. Картоплесаджалка призначена для механічної посадки картоплі. Грунт для якісної та швидкої посадки необхідно добре підготувати, щоб великі грудки землі не перешкоджали плавном..
  Картоплесаджалка для мотоблоку Кентавр, Форте, Зубр і т.д. потужністю від 6 л.с. також агрегатується з...
  4 000.00 грн.
 • Грабли Солнышко 4
  Отзывов: 0
  Грабли-ворошилки «Солнышко» для тяжёлых мотоблоков, мототракторов, мотоблочных тракторов, минитракторов с одноточечным сцепным узлом для навесного оборудования. Для работы граблей-ворошилок с мотоблоком обязательно нужен адаптер. Грабли предназначены для заготовки сена механическим способом: ..
  Грабли-ворошилки «Солнышко» для тяжёлых мотоблоков, мототракторов, мотоблочных тракторов, минитракторо...
  3 100.00 грн.
 • Грабли-ворошилки «Солнышко» 4с
  Отзывов: 0
  Сеноворошилка-грабли  для мотоблока и мототрактора 4 секции, универсальная.   Для работы с мотоблоком грабли  устанавливают на адаптер, адаптер соединяют с мотоблоком. Некоторые модели адаптеров не укомплектованы сцепным механизмом, в таком случае необходимо приобрести..
  Сеноворошилка-грабли  для мотоблока и мототрактора 4 секции, универсальная.   Для ра...
  4 900.00 грн.
 • Картоплекопалка вібраційна з одним ланцюговим редуктором під ВОМ
  Отзывов: 0
  Картоплекопалка вібраційна грохотна для мотоблока із заднім ВОМ та двигуном повітряного охолодження Кентавр, Зубр, Зірка та аналогів. Картоплекопалка з одним ланцюговим редуктором, призначена для мотоблока із встановленим редукторним ходозменшувачем. Привід від ВОМ 1500 оборотів. Кард..
  Картоплекопалка вібраційна грохотна для мотоблока із заднім ВОМ та двигуном повітряного охолодження Ке...
  4 000.00 грн.
 • Картоплекопалка під задній ВОМ з двома ланцюговими редукторами
  Отзывов: 2
  Картоплекопалка під задній ВОМ з двома ланцюговими редукторами Картоплекопаталка вібраційна грохотна з двома ланцюговими редукторами низькооборотна призначена для мотоблоків з повітряним охолодженням і заднім ВОМ (моделі 105-135, 1100, МБ2060-2090). Привід ВОМ до 3600 обертів ..
  Картоплекопалка під задній ВОМ з двома ланцюговими редукторами Картоплекопаталка вібраційна ...
  4 300.00 грн.
 • Картоплекопач вібраційний під ремінь
  Отзывов: 1
  Картоплекопалка вібраційна грохотна для збирання картоплі ремінна для мотоблока з боковим ВОМ. Картоплекопач укомплектований активним ножем. Активний ніж підкопує картоплю, стрясне решето протрушує його, при цьому очищає від комків землі, кладе на поверхню ґрунту. Застосування цьо..
  Картоплекопалка вібраційна грохотна для збирання картоплі ремінна для мотоблока з боковим ВОМ. ...
  3 650.00 грн.
 • Картоплесаджалка для мотоблока, мототрактора 45 л
  Отзывов: 0
  Картоплесаджалка для важкого мотоблоку Зубр, Кентавр, Форте та аналогів, для мототрактора. Покращена модель оснащена надійним механізмом, містким бункером на 45 л. Картоплесаджалка з одноточковим причіпним з втулкою під важкий мотоблок, причіпне регулюється по висоті. Для регулювання ..
  Картоплесаджалка для важкого мотоблоку Зубр, Кентавр, Форте та аналогів, для мототрактора. Покраще...
  4 600.00 грн.
 • Картоплесаджалка з бункером для добрив для мотоблоку
  Отзывов: 0
  Картоплесаджалка для мотоблока з бункером для мінеральних добрив для механізованої посадки картоплі з одночасним внесенням сипких мінеральних добрив. Привід від колеса з ґрунтозачепами, посадковий механізм приводиться в дію за допомогою ланцюга та зірочок. При необхідності змінити посадковий ..
  Картоплесаджалка для мотоблока з бункером для мінеральних добрив для механізованої посадки картоплі з ...
  4 000.00 грн.
 • Картофелесажалка двухрядная для минитрактора 120 л 3т
  Отзывов: 0
  Картофелесажалка для минитрактора двухрядная 120л   Картофелесажалка двухрядная для минитрактора с трехточечной навеской предназначена для механической посадки картофеля. Для проведения успешной посадки картофеля участок необходимо подготовить, чтобы комья грунта и другие неровности ..
  Картофелесажалка для минитрактора двухрядная 120л   Картофелесажалка двухрядная для минит...
  0.00 грн.
 • Картофелесажалка для минитрактора 160л
  Отзывов: 0
  Картофелесажалка   для минитрактора мощностью  18-30 л.с., двухрядная, общая емкость бункеров 160 л.   Цикл посадки  механизирован полностью, ширина междурядья регулируемая, шаг и глубину посадки клубней также можно регулировать.   Картофелесажалка ук..
  Картофелесажалка   для минитрактора мощностью  18-30 л.с., двухрядная, общая емкость бу...
  0.00 грн.
 • Опрыскиватель для мототрактора 120 л
  Отзывов: 0
  Опрыскиватель для мототрактора с одноточечным прицепным узлом. Емкость бочки 120 л, захват 5 м. Опрыскиватель предназначен для обработки полей и огородов средствами защиты растений от болезней и вредителей. В комплекте:  - форсуноки 10 шт  - штанги 2 шт  - ш..
  Опрыскиватель для мототрактора с одноточечным прицепным узлом. Емкость бочки 120 л, захват 5 м. ...
  3 800.00 грн.
 • Плуг двокорпусний для мотоблока, мототрактора
  Отзывов: 0
    Плуг двокорпусний для мотоблоку, мототрактора, переобладнаного з мотоблока потужністю 8-12 к.с. із опорним колесом. Ця модель плуга має раму та зчіпний пристрій, опорне колесо значно полегшує роботу. Плугом перевертають верхній шар ґрунту для розпушування, знищення бур'янів, шкідни..
    Плуг двокорпусний для мотоблоку, мототрактора, переобладнаного з мотоблока потужністю 8-12 ...
  5 000.00 грн.
 • Плуг для мотоблоку, мототрактора регулюємий 1-20
  Отзывов: 0
  Плуг для мототрактора та важкого мотоблока потужністю від 10 к.с. однокорпусний. Плуг оснащений одноточковим причіпним вузлом, опорним колесом, має низку регулювань. Глибина оранки не більше 150-200 мм Ширина захвату 200 мм Вага 25 кг   Плуг для мототрактора и тяжелог..
  Плуг для мототрактора та важкого мотоблока потужністю від 10 к.с. однокорпусний. Плуг оснащений од...
  1 750.00 грн.