Часникосаджалки для мототрактора відносяться до навісного обладнання. Призначені для механізованої посадки часнику, що допомагає полегшити працю аграріїв та значно скоротити час роботи. Широко використовуються як на великих фермах, так і компактних городах і дачних ділянках.
Особливості мототракторних часникосаджалок
Почнемо з того, що мототрактор влаштований так само, як і мотоблок. По суті, це його покращена версія. Дане обладнання віддають перевагу, як правило, власникам невеликих ділянок землі – до 10 га. Але на великих площах зручніше і раціональніше використовувати мінітрактори або трактори.
Оптимальний варіант потужності мототрактора – не менше ніж 8 кінських сил. З ним можна розраховувати на продуктивність до
0,5 га на годину.
Часникові сівалки на мототрактор влаштовані так само, як мотоблочні. Мають бункер того ж розміру, але більше секцій, тобто за один прохід мототрактором можна висадити одночасно до 4 рядів.
Є також варіанти з меншою кількістю рядів, але для механізованої посадки зубків за допомогою мототрактора оптимальним варіантом є дворядна, трирядна або чотирирядна часникосаджалка. Але врахуйте, що витрати пального буде значно збільшено.
Технічні характеристики часникосаджалки для мототрактора
Існує два види часникосаджалок – для зубчиків та бульбочок. Посівний матеріал відрізняється розміром та своїми характеристиками, серед яких термін проростання. У зв'язку з цим техніка має відмінності у розмірі бункера, типорозмірі ложок та шахти, максимального кроку посадки та глибини.
Сажалки часнику Полтавського виробництва комплектуються «ложечками» Ф24,5 мм та Ф34 мм на одному ланцюгу, які підходять для посадкового матеріалу середнього та великого розміру. До нього відносяться зубочки від 15 до 25 мм та 25-35 мм. Шахта у такій моделі має ширину 50 мм. Тобто універсальна модель для посадки зубків або однозубків часнику всіх розмірів.
За конструкцією причіпного вузла сажалки для часнику на мототрактор, як правило, з одноточковим вузлом.
Часникосаджалки, як і всі механічні посадкові пристрої, вимагають ретельної передпосадкової підготовки. По-перше, слід підготувати ґрунт. На допомогу знову може прийти навісне обладнання для мотоблоків та мототракторів – відвальний та безвідвальний плуг, культиватор, фреза чи роторні борони. Вони призначені для глибокого орання землі. Обов'язково дочекайтеся, щоб грунт добре просох, перш ніж приступите до сівби.
Як купити часникосаджалку?
Купити часникову сажалку в інтернет-магазині "Гектар" просто. Достатньо натиснути кнопку «Купити» на сторінці товару, перейти в «Кошик» та заповнити необхідні поля. Ще простіше – замовити дзвінок. З вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей.
Відправка часникосаджалки для мототрактора до Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України можлива за допомогою поштових служб «Нова пошта» та «Делівері».
г.Полтава, ул.Энгельса, дом 25а
тел. (050)589-68-87