Часникосаджалка для мотоблоку, як і інші сучасні сільськогосподарські пристрої, має основну задачу – полегшити працю селян, дачників та фермерів. І вона з цим чудово справляється. Часникосаджалка забезпечує швидку та якісну посадку заготовлених зубків або бульбочок часнику у ґрунт на оптимальну глибину та відстань з мінімальними зусиллями.
Крім стандартного набору додаткового навісного обладнання (пропольник, культиватор, підгортач, плуг) для мотоблоків, мотоблочних тракторів, мінітракторів існує безліч складніших механізмів. Ці агрегати дозволяють виконувати роботи, які потребують певної точності, акуратності. При значній економії часу ці пристрої дозволяють отримати найкращий результат. До них відносяться:
Часникосаджалка – один із найбільш затребуваних пристроїв у період посадки часнику, який значно механізує та спрощує процес.
Як це працює? Для початку слід обробити та підготувати ґрунт, а також відкалібрувати посадковий часник. Як правило, для посадки використовуються зубочки або однозубки розміром від 15 до 35 мм. Врахуйте, що для зубчиків та бульбочок призначені різні моделі часникосаджалок.
Сівалка для часнику прикріплюється до мотоблоку за допомогою спеціального адаптера або кріплення. На пристрої попередньо встановлюється ширина міжряддя, крок посадки та висота загортання. Надалі це дозволить рослинам отримувати достатню кількість світла, вологи, поживних речовин, що сприятливо впливає на якість і кількість врожаю.
Під час руху саджалки часнику вперед, сошник нарізає в грунті борозну оптимального розміру для насіння, потім спеціальний механізм висаджує зубочок часнику, а підгортачі засипають лунку грунтом.
Види сажалок для часнику
Часнокосажалки можуть бути як ручними, так і такими, що приєднуються до мінітрактора або мотоблоку. Важливо вибрати оптимальний варіант, що відповідає цілям та площі землі.
За принципом роботи виділяють такі часникові сажалки:
Деякі сучасні моделі також випускаються зі знімними контейнерами, що дозволяє коригувати кількість рядів залежно від потреб.
У магазині «Гектар» представлені всі перелічені види, більш докладний опис часникосаджалок розташований на сторінці кожного з товарів.
Після механічної посадки часнику, збирання врожаю слід проводити часникокопалкою або картоплекопалкою. Детальну інформацію та фото цих пристроїв можна переглянути у відповідному розділі.
Для того, щоб купити часникосаджалку для мотоблока, достатньо натиснути на кнопку «Купити» на сторінці товару та перейти в «Кошик». Також можна замовити зворотний дзвінок, щоб з вами зв'язався наш менеджер для надання більш детальної інформації чи оформлення купівлі.
г.Полтава, ул.Энгельса, дом 25а
тел. (050)589-68-87